11,261

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nu liaba Nijoliuk :::b25
laba Lina :::b25
-nu nieka gera iskirus keleta pasikeitimu del darbo big_smile

11,262

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na na pasakokis pasiguosk kur Fiodora pakavojai big_smile big_smile
;D

11,263

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Sveiki...seniai manes cia nebuvo tai pagalvojau uzsukti...paziureti kaip jum visiem sekasi;)

11,264

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nu va :::022! Theo isidarbina naujam darbe ir dirba iki velaus vakaro !!! o DDDD :::022 o as jau ieskaus naujo darbo ,kad po savaitem nepradingineciau is namu ir su boba pabuciau daugiau :::036 tikiuosi !!!!tikiuosi grieit jam tas darbas uzkas kojas i assfalta :::022 ir pagalvos ka daro tokioi jaunystei be panu be pramoru be gyvenimo ir kitu gerruuuu dalyyyku :::111 kiek galima dirbti :::022:? be poilsio :? vapsie zmones nupuso :::921 sakau jums pasensim o uzdirbtus piningus kazkas kitas isleis ir isvaistys:::036

11,265

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

taip ir bus Tomukai jei nesirupinsim savo jaunyste big_smile
>> Labas Evelina wink na man tai jau matai kaip sekas , o kaip tau paciai sekasi? kaip gyvenimas:)
>>> ir PLEASE NUIMK MANE NUO TO PIRMO PSL :::818

11,266

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Lina pirmaji puslapi galimeir mes liesti bet tai Tatos pareiga wink as nelysiu paskui peex wink

11,267

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Sveika Lina;) man tai neblogai sekasi...o geras oras pagerina nuotaika...
o del 1 puslapio tai Linas teisus, tegul Auris keicia ar daro ka nori jug jo nuosavibe:)

11,268

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Evelina pasakokis kaip tau ten gyvenimelis ? mes tai vieni mokomes egzus laikom kiti dirba o kiti tinginiauja big_smile

11,269

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nu as mokausi... ir kartais tinginiauju :=) jug gi galima (tikiuosi:D))

11,270

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nu va vapshie nier ko veikt :::525 internets sting ;( nes su stringais :::036 laukia taip karsta :::921 kar net i akis prakaits beg :::b18 o ant lango dvi muses seksu uzsiiminei :::b14 (pritreskiau;D) ekstremalus seksas buvo :::b02 ... nu va boba grys tik dvylikta:? o gal ir puse dvilikos :? ka veikt musiu neber :::155

11,271

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Tomukai kodel tu savo drauge boba vadini :? mantai nepatiktu kad mane taip vadintu

11,272

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Taip jau yra cia nuo mokses tokie zodzinai:? ir Theo taip sako :? ir draugai ir visi mano draugai :? tiesiog jau jau i krauja iaugo :::111 o jos sako kuiliai :::036 nu manoji tai ne lietuvaite tai sako mazibinius o tos kurios buvo is lietuvos tai ir sakydavo taip negraziai nu mes ir priprantam .gal tikrai reikia keisti kiek galima :? pradesiu vadint zuike :? ar gerai :::921

11,273

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

ooo cia jau graziau ir mieliau :H

11,274

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Lina, 23 wrote:

ooo cia jau graziau ir mieliau :H

nu va dabar beliks priprasti prie naujo zodzio:::818

11,275

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tai kas be ko wink

11,276

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Lina, 23 wrote:

tai kas be ko wink

taip taip big_smile tai ko be ko big_smile

11,277

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

o tu avatara vel pasikeitei ar cia man vaidenasi jau :?

11,278

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nu pirma skusdavaus kad avatarai visalaik neisikelia ir kartais pradingsta senas keicia nauja paskui vel atsiranda ...jei prisimeni :::b18 nu vizdelto supratau kur saknys slypi :::008 cia del to kad ikeldavau nauja avatara neistrynes seno :::036 nu daba ikeliau septynis ir kompas su laiku nezino ko noriu tad ir rodo ka pats uzsimano

11,279

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

o tavo tas avataras tai tipi kaip o ir koks Merlyn Mansonas big_smile

11,280

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

    jo tas is to klipo kur atvaro su ta masina juoda durys atsidaro i abi puses ir atvaro kruva gotu grandinuotu su spygliais skerelem ir plikos  gogo sokejos big_smilehttp://forumas.ieskok.lt/imgload/3128 http://forumas.ieskok.lt/imgload/3129 http://forumas.ieskok.lt/imgload/3130 niu o klipas tai tikrai MMhttp://forumas.ieskok.lt/imgload/3131