7481

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nu nu big_smile gal as jau eisiu liulia nes negerosves prasideda kai liuliuko truksta ;D;D \
sesu perilgai neuzsibuk wink gi tavo lova labai trnkosi ;D
na labos visiems ;D :::416

7482

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

visi jau miega.. pucia i usa.. parpia ... sapnu karalystej sveciuojasi... uzmerke akis klausosi, ka dedule miegas ciuciuoja.. gal kas dar tik kimarina.. zdz... ech....

7483

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 parašė:

gerai gerai.. jau taisau as ta tavo reputacija ;D
>> vakar draugiskai pasisildem amaretu tuo tavo :::b18
>>>>>>>Sigitai, zuiki, kodel mus apgavai... nedovanosim uz tai.. respublika eisiu pirkt zinok ;D

Atleidimo jau nebesitiket? :V
O gal galiu kaip ispirkt toke kalte? :V

7484

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linas, 19 parašė:
Diana, 17 parašė:

na kad nieko sakykim asmenisko nebuvo. galima sakyt dorai ir nesusipazinom ;D t.y. buvom pakankamai oficialioj aplinkoj, o kadangi as teisiu dar neturiu, tai teko anksciau grizt namo. as stebiuos kaip mane is viso veze brolio draugas ;D ir lauke kone visa diena smile as su juo nepasakyciau, kad bendrauju, o kai paklausiau ar gales nuvezti, net nesigilindamas sutiko ;D biski nustebau smile
em.. be to, kartais buna toks laikotarpis man kaip patyliu as, nieko nesakau :::757 nebent manim pasidomi smile ir tai dar priklauso nuo situacijos kas ir kaip....

na tai gal jis ziuri kaip nors kitaip i tave ir sutiko tave i klp nugabenti wink
>> pamastyk ir tada bus aisku tas brolio drauguzis wink
>> as tai vezciau irgi jei man pana patiktu big_smile o jei is draugisku paskatu tik tada jei su tuo zmogum bendrauju lb gerai tada vesciau big_smile
>> na tai dar bus progu susipazinti :-)

nu ka, tam vaikinui as patikau... pries 3 metelius. brolis sake, kad jis pana turi. kiek supratau, pas ja ir gyvena big_smile zadejo su jos masina mane vezt ;D bet kadangi jos padangos buvo vasarines, tai sakiau, kad mamos masinos prasytu smile svarbiausia, kad aas su tuo Ramunu ne nebendrauju. tik pries tus kelis meetus palaikydavau kompanija, kol kiti kompu zaizdavo ir tiek. va tai todel ir nesuprantu kokiais tikslais jis veze big_smile nu aisku ne uz dyka ;D bet geruolis teeme uz degalus smile

7485

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana, 17 parašė:
Linas, 19 parašė:
Diana, 17 parašė:

na kad nieko sakykim asmenisko nebuvo. galima sakyt dorai ir nesusipazinom ;D t.y. buvom pakankamai oficialioj aplinkoj, o kadangi as teisiu dar neturiu, tai teko anksciau grizt namo. as stebiuos kaip mane is viso veze brolio draugas ;D ir lauke kone visa diena smile as su juo nepasakyciau, kad bendrauju, o kai paklausiau ar gales nuvezti, net nesigilindamas sutiko ;D biski nustebau smile
em.. be to, kartais buna toks laikotarpis man kaip patyliu as, nieko nesakau :::757 nebent manim pasidomi smile ir tai dar priklauso nuo situacijos kas ir kaip....

na tai gal jis ziuri kaip nors kitaip i tave ir sutiko tave i klp nugabenti wink
>> pamastyk ir tada bus aisku tas brolio drauguzis wink
>> as tai vezciau irgi jei man pana patiktu big_smile o jei is draugisku paskatu tik tada jei su tuo zmogum bendrauju lb gerai tada vesciau big_smile
>> na tai dar bus progu susipazinti :-)

nu ka, tam vaikinui as patikau... pries 3 metelius. brolis sake, kad jis pana turi. kiek supratau, pas ja ir gyvena big_smile zadejo su jos masina mane vezt ;D bet kadangi jos padangos buvo vasarines, tai sakiau, kad mamos masinos prasytu smile svarbiausia, kad aas su tuo Ramunu ne nebendrauju. tik pries tus kelis meetus palaikydavau kompanija, kol kiti kompu zaizdavo ir tiek. va tai todel ir nesuprantu kokiais tikslais jis veze big_smile nu aisku ne uz dyka ;D bet geruolis teeme uz degalus smile

mat kaip sit kaip va ir va kaip ;D
>> as gi sakiau kad cia kazkokiu suniu padvesusiu duoda sitam reikale wink

7486

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

gal gali placiau? nes as nepagaunu ;D

7487

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Dianele, apsviesiu as tave osram lempuke ;D ir eisiu miegot...
speju, kad pagal visas Linuko dzukiskas lobiu skrynias :::639, fraze "kazkokiu padvesusiu suniu duoda sitam reikale" reikstu, kad jis taip ir mane, kad kazkas lyg ir buvo...

7488

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Sigitas, 23 parašė:
Nijolė, 20 parašė:

gerai gerai.. jau taisau as ta tavo reputacija ;D
>> vakar draugiskai pasisildem amaretu tuo tavo :::b18
>>>>>>>Sigitai, zuiki, kodel mus apgavai... nedovanosim uz tai.. respublika eisiu pirkt zinok ;D


Atleidimo jau nebesitiket? :V
O gal galiu kaip ispirkt toke kalte? :V


gali gali tiketis atleidimo .... xixixiixixi... :::808:::808xxiixixixixiixxiix....:::808:::808xixixiixiiixi....:::808:::808
skaityk visa klubo istorija ir jis bus suteiktas tau xixiixixiix :::808:::808

7489

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Aciu Nijolyte uz sviesa, dabar ir as ramiai galesiu eit miegot ;D
saldziu smile

7490

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 parašė:
Sigitas, 23 parašė:
Nijolė, 20 parašė:

gerai gerai.. jau taisau as ta tavo reputacija ;D
>> vakar draugiskai pasisildem amaretu tuo tavo :::b18
>>>>>>>Sigitai, zuiki, kodel mus apgavai... nedovanosim uz tai.. respublika eisiu pirkt zinok ;D


Atleidimo jau nebesitiket? :V
O gal galiu kaip ispirkt toke kalte? :V


gali gali tiketis atleidimo .... xixixiixixi... :::808:::808xxiixixixixiixxiix....:::808:::808xixixiixiiixi....:::808:::808
skaityk visa klubo istorija ir jis bus suteiktas tau xixiixixiix :::808:::808

nekopink musu gerbiamo admino minciu ;D

7491

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana, 17 parašė:
Nijolė, 20 parašė:
Sigitas, 23 parašė:
Nijolė, 20 parašė:

gerai gerai.. jau taisau as ta tavo reputacija ;D
>> vakar draugiskai pasisildem amaretu tuo tavo :::b18
>>>>>>>Sigitai, zuiki, kodel mus apgavai... nedovanosim uz tai.. respublika eisiu pirkt zinok ;D


Atleidimo jau nebesitiket? :V
O gal galiu kaip ispirkt toke kalte? :V


gali gali tiketis atleidimo .... xixixiixixi... :::808:::808xxiixixixixiixxiix....:::808:::808xixixiixiiixi....:::808:::808
skaityk visa klubo istorija ir jis bus suteiktas tau xixiixixiix :::808:::808

nekopink musu gerbiamo admino minciu ;D

visi gi gerbia ka jis nuprause nuo geltonos korteles big_smile

7492

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

kokls cia kopinimas, tik pasakymas to pacio ka jis gerbiamasis zadejo big_smile

7493

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

labanaktux visiems saldziu sapnu :::419

7494

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

saldziu saldziausiu wink

7495

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 parašė:
Sigitas, 23 parašė:
Nijolė, 20 parašė:

gerai gerai.. jau taisau as ta tavo reputacija ;D
>> vakar draugiskai pasisildem amaretu tuo tavo :::b18
>>>>>>>Sigitai, zuiki, kodel mus apgavai... nedovanosim uz tai.. respublika eisiu pirkt zinok ;D


Atleidimo jau nebesitiket? :V
O gal galiu kaip ispirkt toke kalte? :V


gali gali tiketis atleidimo .... xixixiixixi... :::808:::808xxiixixixixiixxiix....:::808:::808xixixiixiiixi....:::808:::808
skaityk visa klubo istorija ir jis bus suteiktas tau xixiixixiix :::808:::808

Tada niekis, pabusiu prasikaltes... man juk negeda... big_smile

7496

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linas, 19 parašė:

saldziu saldziausiu wink

Kokiu saldziu?! Sveikas isryto! big_smile

7497

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Sigitas, 23 parašė:
Linas, 19 parašė:

saldziu saldziausiu wink

Kokiu saldziu?! Sveikas isryto! big_smile

>>>>>
na ir tau labas as gi cia is vakaro atsisveikinau ;D na ka is vakaro jau gal ir is nakties big_smile

7498

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

sveikuciai big_smile kokia cia gausa;D big_smile

7499

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

gausa tai gausa bet vat as tai padedu jubiliejini zinuciu skaiciu ! :-D :-D :-D

Taip taip aciu zinau kad jus mane mylit big_smile as taip dziaugiuos sakes kaip faina cia su jumis pasaka ! big_smile~ big_smile~ big_smile~

7500

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Auris, 19 parašė:

gausa tai gausa bet vat as tai padedu jubiliejini zinuciu skaiciu ! :-D :-D :-D

Taip taip aciu zinau kad jus mane mylit big_smile as taip dziaugiuos sakes kaip faina cia su jumis pasaka ! big_smile~ big_smile~ big_smile~

kokie mes savimi pasitikintis:D...
idomu kas 1000zinute parasis?...tikiuosi as...:=)
beja Sveiki...jau seniai cia manes nebuvo...