8501

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nijole ziurek macos :::b32

8502

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 parašė:

taigi,Dianele, as tave kaltinau, kad mano klipuko nerode :::818 tyyypo po teismus tampysiu ir t.t.. visi kerai - magija ir kt dalykuciai :::d74 bet ten tik tyyyyyypo :::b18

dabar tik taip besakai ;D
nieko nieko, nesikabineju :::818

8503

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

NIEKO JEI DIDELEM PRADESIU:::654

8504

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Fiodoras, 24 parašė:

NIEKO JEI DIDELEM PRADESIU:::654


:{} :{} :{} nedaryk nesamoniu..

8505

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana, 17 parašė:
Nijolė, 20 parašė:

taigi,Dianele, as tave kaltinau, kad mano klipuko nerode :::818 tyyypo po teismus tampysiu ir t.t.. visi kerai - magija ir kt dalykuciai :::d74 bet ten tik tyyyyyypo :::b18


dabar tik taip besakai ;D
nieko nieko, nesikabineju :::818


tu man grasini :? ;D ;D ;D

8506

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nieko as tau negrasinu brangioji wink myliu tave labai labai ir ateity planuoju kadanors savo gyvenimely susitikt wink

8507

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Waje pagaliau musu klubas meile spinduliuoja atwirai :-) wisi greit prisipasinkit kas ka mylit?
>>>>>>>>
Fiodorai paskaityk forumo taisykles nes paprasysiu kad tu kortele gautum. big_smile
>>>>>
p.s. Mano zodziai skrieja is prowincijos gi sakiau kad waziuosiu ;D

8508

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na as tai myliu visus sio klubiuko nariukus ir ner cia ko daugiau mylet big_smile
hm... bet pats tai nepasisakei ka myli :? na, ir taip aisku, kad Nijole ;D

8509

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

joa, Diana, jamsim mes tave vasara is Ylakiu nagu ir kaip nors atbelsim i klaipeduke :V
>>>:::122:::122:::908:::908:::908:::537:::537:::122:::122:::908:::122:::435:::435 noliu vasaleles :::818

8510

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

jei jau jamsit is ylakiu, tai siaip galite pabuvot ir ylakiuos wink yra Navidansko parkas grazus, ten galima ir su palapinem pasilikt, ezeru yra... smile

8511

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

:::818:::818:::818 Viešas prisipažinimas :::818:::818:::818
kad ir kaip mano sužadėtiniui dabar nepatiks, bet labiausiai myliu savo sesių :::727
nu iš pareigos:::b30 antroje vietoje turiu mylėti Liną :::207
trečioje vietoje [pagal orientacinius visokius dalykus :::742] myliu Aurį :::416
o garbinga ketvirta vieta ant mano meilės :::726 pjedestalo dalinasi Danguolytė :::419 ir Dianukė :::419 {pagal abėcėlę rikiavau, kad nebūtų pykčių, kurią labiau myliu}
nius, o likusi penkta vieta visiems tiems, kurių taip gerai ir nepažįstu, bei lankosi jie rečiau  :::051 Lauras, Evelina, Nikita, Julytė bet vis tiek myliu :::b31

8512

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

ale kaip tu viska apgalvojai... smile as tai nesivarginau taip skirstyt ;D nors panasiai galeciau suskirstyt kaip ir tu, tik pas mane vietu maziau big_smile pagal aplinkybes big_smile

8513

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Kaip smagu kad ir mane kazkas myli wink
>>>>>>
Diana as palapines piknikus ir iskylas baisiai megstu :::b18
>>>
ziuriu eurowizija per lrt big_smile

8514

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

eik eik koks tu... pats taip ir neprisipazisti ka myli... ;D pirmyn Linuk!
>>> tai va, jei ir kiti megsta, tada pabuvoje klp ir pas mane uzsuktumet big_smile

8515

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

joa, Diana, as kai kazka rimtai apgalvoju, tai ir lietuviskomis raidemis rasyt stengiuosi ;D
>>>Linai, tik tiek ikonu atsimeni big_smile ha ha.. reikejo ant lapuko uzsirasyt pries isvaziuojant i kaimuka, tu priklausomas nuo ieskoko pilieti :::b02

8516

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana, 17 parašė:

eik eik koks tu... pats taip ir neprisipazisti ka myli... ;D pirmyn Linuk!
>>> tai va, jei ir kiti megsta, tada pabuvoje klp ir pas mane uzsuktumet big_smile


ai, del manes tegu jis neprisipazista, as vis tiek zinau, kad mane jau mylet turi jis labiausiai :::b18 ;D
>>> o del tu pikniku tai ir as jau labai megstu... viskas, jau reikia pradeti i kojines kisti litukus, ir laukti vasaros :::920

8517

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

;D nesijuok is kitu, kai pati ne kitokia esi ;D

8518

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 parašė:
Diana, 17 parašė:

eik eik koks tu... pats taip ir neprisipazisti ka myli... ;D pirmyn Linuk!
>>> tai va, jei ir kiti megsta, tada pabuvoje klp ir pas mane uzsuktumet big_smile


ai, del manes tegu jis neprisipazista, as vis tiek zinau, kad mane jau mylet turi jis labiausiai :::b18 ;D
>>> o del tu pikniku tai ir as jau labai megstu... viskas, jau reikia pradeti i kojines kisti litukus, ir laukti vasaros :::920

i kojines ;D
o as tai ziuriu kaip mano pinigeliai nyksta... sad ir dar gali but, kad nebeduos pietum pinigu... o pati tai tikrai neprasysiu. taigi gali net labai sumazet pajamos ir galimybes :V

8519

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

:::921:::921:::921:::921:::921:::921:::921
trinu akis belekokiu greiciu ir klausiu taves, Diana, moderatore patapai???? ojeeeeeeeeeeeee
liux.. dabar pas mus nebus :::123 ;D
-----------------------------
joa, as nuo jo priklausoma :::818 ikoneles mintinai iskalus ;D ir tai kas :::818 ;D
-----------
tai as del to ir norejau stipendijos, kad pasitaupyciau litukus... :::818

8520

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

netrink akyciu taip wink stengsiuos, kad s nebutu ir jei kokius tomukus pamatysi, tai rasyk man ;D
as irgi pagrindines moku... smile
va va, stipke ir issvaistysi,... ;D