8481

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linas, 19 parašė:
Diana, 17 parašė:
Linas, 19 parašė:
Diana, 17 parašė:
Linas, 19 parašė:
Lina, 23 parašė:

tai va wink nevisi supranta big_smile

as manau kad Diana pazada pasitaisyti :::b18


o kas tas Laurynas? :::818 as rodos paziurejau kaip Nijoliuke rase, tai ir as uzrasiau... :?

na musu visagalis alaus naikintojas Lauris :::b18


tai taip is karto ir reikejo sakyt smile Lauryna mat cia isradot negirdeta big_smile mielai su juo aulaus isgerciau dabar :-) nors su bet kuriuo is jusu dabar isgerciau big_smile

> mes su tavimi gettumem tik kokiuose krumuose kad mentai nematytu ;D nes mes i dabokle pakliuti nenorim uz nepilnametes girdyma :-)

> na tai gi Auris bus su vienu bilijonu ai tada atsiskraidinsim su helikopteru visus i viena kruvaa ir tada jau bus gerai ragausikm visko ir tekilos ir baltos ir visko visko :::b18

viskis ir tekila jau bus nebelygis mums big_smile Jamsim kokias norskobros uzpilus ;D:D:D

Nu sakes... niekaip nesulaukiu savo soferio big_smile Dar paveluosiu i autobusa visai bus smagumelis nu :?

8482

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

teks taksi kviestis jei jau labai blogai bus big_smile~

8483

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

smile bloga pradzia, gera pabaiga ;D

8484

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linas, 19 parašė:

as pirma karta isgirdau kad Nijolyte turi vezli.. :-)


tai nebuvo progu pasigirti wink o mano vezlys kieciausias is kieciausiu, tik va vel i vakara nusirioglinejo migio. :? gal vel pamigs kelias dieneles, ir vel lakstys kaip formule wink

Linas, 19 parašė:

bet snd tai eisu tvarkytis nes reikia jau apsikuoti :-) neatvaziuojat man filmo neatvezat ir neatsiunciat :} big_smile


tai dar gali nesitvarkyti, nevaziuojam juk :?... mes perspesim, kai atvaziuosim (arba ne :::819)

Diana, 17 parašė:

nu kaip sesute, nebepyksta? smile


Lina, 23 parašė:

nea big_smile jau nebe :V


is kur zinai :? :? :? grazu buvo juoktis tada :? man tai nejuokinga buvo... :::818 \ateik cia <...> viskas, as tik norejau pamatyti tave" <<, tai ar grazu :? [juokauju :::746]
------------
ka tik grizau is drauguciu ... zdz, buvo visko, netgi, to kad apygirte sprendziau matematika :? ar teisingi ten atsakymai, nzn... neidomu buvo ;D labiausiai tai taksistas sunervino mane hmm lopas koks jis ten,... o nekvepejo pas ji toj masinoj tai siaubas baubas... prisirukes, gal net pribezdejes :::039... zdz susiparinau :? bet nieko... nieko... svarbu draugutes pamaciau wink
>>> Tai tik paskutines minutes, Auri, nelauk wink
>>>>Diana, dazniausiai esant blogai pradziai, apie gera pabaiga ne nesvajoju :? bent jau as :::818

8485

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na as tai pasvajoju smile kas gi svajot uzdraus? big_smile o ir ne visad blogai prasideje dalykai blogai ir baigias :-)

8486

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

sveikuciai wink
oi Nijolyte lupti gausi oi kaip gausi :::042:::042:::042

8487

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

uz kai ja lupti nori?

8488

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Danguole, 21 parašė:

sveikuciai wink
oi Nijolyte lupti gausi oi kaip gausi :::042:::042:::042


uz kaaaaaaaaaa :::921:::921:::921 ka as padariau :::a15 kaaaaaaaaaaaaaaa?????

8489

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

taigi panele Nijolyte pasislepe i sms neatsakineja,o mes juk buvom susitare susitikti :::042

8490

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Danguole, 21 parašė:

taigi panele Nijolyte pasislepe i sms neatsakineja,o mes juk buvom susitare susitikti :::042


taigi, zuikyti, mes taremes kita savaites,nes si savaitgalis juk 3 dienos laisvos, ir kaune as nelikau... taremes juk kitai :? nu cia marmalyne gavosi :? ojeeee, kaip man geda dabar, bet tikrai taremes kitai savaitelei :? o dieve,,,, bet tikrai :::818 :::818 :::818
>>> prasau, pasakyk, kad nevarei i laisve, nes nusisausiu :::818

8491

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

paziurejau, Danguolyt, musu laiskus ir atradau beda juose... mes nesitarem kuri sestadieni.. tu mastei apie siandiena :::818, o as apie kita :? bet pasimatymo skyrime, pasakiau, kad kita :::818

Nijolė, 20 parašė:

>>> Danguolyte, jau kita savaitgaliuka tai niekur nepabegsi... skelbiu tau OFICIALU pasimatyma :::727 ir va turiu labai daug liudininku wink, kurie tau pabegti nuo manes neleis :::212

8492

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 parašė:
Danguole, 21 parašė:

taigi panele Nijolyte pasislepe i sms neatsakineja,o mes juk buvom susitare susitikti :::042


taigi, zuikyti, mes taremes kita savaites,nes si savaitgalis juk 3 dienos laisvos, ir kaune as nelikau... taremes juk kitai :? nu cia marmalyne gavosi :? ojeeee, kaip man geda dabar, bet tikrai taremes kitai savaitelei :? o dieve,,,, bet tikrai :::818 :::818 :::818
>>> prasau, pasakyk, kad nevarei i laisve, nes nusisausiu :::818


ne nevariau sedziu susivelus prie kompo ir tiek:::044 ai susimaisem kazkaip wink

8493

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 parašė:

paziurejau, Danguolyt, musu laiskus ir atradau beda juose... mes nesitarem kuri sestadieni.. tu mastei apie siandiena :::818, o as apie kita :? bet pasimatymo skyrime, pasakiau, kad kita :::818

Nijolė, 20 parašė:

>>> Danguolyte, jau kita savaitgaliuka tai niekur nepabegsi... skelbiu tau OFICIALU pasimatyma :::727 ir va turiu labai daug liudininku wink, kurie tau pabegti nuo manes neleis :::212


va cia tai geras:::044 vaje kaip juokiuosi :::044:::044:::044 dar su liudininkais :::044

8494

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nius, svarbu issiaiskinom :::b18 mes voveres ;D

8495

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tai jau tikrai:::044 vaje apsikvailinom:::042:::a56 kaip tupos blondines :::042:::044

8496

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

klinkt klinkt :::757:::757

8497

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

klinkt klinkt gal pakalbam ne i tema?:::044

8498

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

ooo, as tau pakalbesiu.. neturiu ka:::818:::818
>>> Diana, beebebebeb.... tavo kerai ne visagaliai tongue.... netas visagalesnis ;D pasiknisau ir atradau ta klipa, tai as ji parsisiunciau :::a48:::a48:::a48:::a48:::a48:::a48:::a48:::a48
tai jei mielieji, kas nors nori to klipuko, kuri tada nurodziau, bet dabar jo nerodo, tai galiu pabuti gera ir atsiusti wink
[et, mano pasauli vel nusviete vaivorykstines spalvos ejjejejejejejej :::742 :::742]

8499

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

o ka as jau cia tau uzkerejus buvau? :?
duoks ir man pasiziuret ka jus ten matet, o as nea... ;D

8500

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

taigi,Dianele, as tave kaltinau, kad mano klipuko nerode :::818 tyyypo po teismus tampysiu ir t.t.. visi kerai - magija ir kt dalykuciai :::d74 bet ten tik tyyyyyypo :::b18