11461

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

taip nesutikai. prisimink tada ka skype kalbejom ir ka as sakiau.

11462

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

dabar visiškai gerai nepamenu, bet ar nesakiau, kad va dabar yra kaip yra, o po kiek laiko gali ir keistis nuomonė... :? tiesiog tik tada nenorėjau keistis. rodos tu sakei, kad neverta būt tuo bahuru ar pan, gal aš nuo to atsikalbinėjau :?

11463

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linas, 19 parašė:
Diana, 20 parašė:

aciu jums labai wink:::051
daug negersiu, nes uz vairo :::211 ;D bet kazko vistiek gersiu wink:D

tik isgerk as is tolo suuosiu.. ir tada turesi pokalbi su manimi.. :::a16

;D tai ar uzuodei ka? :::818 vejas ne i ta puse siandien kad tau ten kokius ikalcius is manes atsiustu:D
>> na bet as jau grizau namo,sekmingai sauniai apsipatenkinus, nes ir gerai laika praleidau(buvom gamtoj desreliu kepti:) ) atsijungiau nuo mokslu, ir isgerti dar gavau :::305:D ir kas man dar labai pasiseke kad mano nuostabaus gruopioko, nuostabiai malonus draugas pasisiule parvaryti mano masina big_smile nes sake kad isgerus vairuoti pavojinga :::818:D
>>tai va taip ir atsvenciau savo pirmo rimto(nors jau du islaikiau iki jo big_smile ) egzamino islaikyma :::234

11464

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

     o as vakar irgi kazkaip netiketai su drauge susibegom.. tai aplankem siek tiek savo miesta :H na tik siek tiek :V
>>>> vo, ziurekit.... http://forumas.ieskok.lt/imgload/3215 cia musu super duper kulturos rumai :::a48 ... o cia >>> http://forumas.ieskok.lt/imgload/3216 basanaviciaus aikste nuo savivaldybes... ir ten matosi pastas, i kuri as vakar ejau...... AUri... .....
>> cia siaip einant link parko... http://forumas.ieskok.lt/imgload/3217  o cia jau ir tame parke... http://forumas.ieskok.lt/imgload/3218
na, paskui pasesupiu ejom link uztvankjos.... foto neturiu big_smile)... ir nuejom link tokio lyg skardzio lyg kas.. foto neturiu, nes jaau buvo lb lb tamsu ir labai neryskios gavosi.. tai va viena su draugutes peciu wink http://forumas.ieskok.lt/imgload/3219
>>>>>.labas rytas :::207

11465

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana, 20 parašė:
Linas, 19 parašė:
Diana, 20 parašė:

aciu jums labai wink:::051
daug negersiu, nes uz vairo :::211 ;D bet kazko vistiek gersiu wink:D

tik isgerk as is tolo suuosiu.. ir tada turesi pokalbi su manimi.. :::a16

;D tai ar uzuodei ka? :::818 vejas ne i ta puse siandien kad tau ten kokius ikalcius is manes atsiustu:D

oi .. Dianyte, jis pats gal girtas kur pakampese vartesi.... :::a14

11466

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana, 18 parašė:

dabar visiškai gerai nepamenu, bet ar nesakiau, kad va dabar yra kaip yra, o po kiek laiko gali ir keistis nuomonė... :? tiesiog tik tada nenorėjau keistis. rodos tu sakei, kad neverta būt tuo bahuru ar pan, gal aš nuo to atsikalbinėjau :?


tu sakei kad bahuras esi. as sakiau kad taip laikinai jauties. to tu nenorejai pripazinti. sakei nepasikeisi. zodziu priestaravai pati sau.

11467

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

baikit jus su tais bahurasis :::917

11468

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Tomai, nu cia Diana taip... tu gal jai koses ikresi wink kad ji save mergina laikytu... o gal jau jos poziuris i save pasikeite big_smile

11469

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 parašė:
Diana, 20 parašė:
Linas, 19 parašė:
Diana, 20 parašė:

aciu jums labai wink:::051
daug negersiu, nes uz vairo :::211 ;D bet kazko vistiek gersiu wink:D

tik isgerk as is tolo suuosiu.. ir tada turesi pokalbi su manimi.. :::a16

;D tai ar uzuodei ka? :::818 vejas ne i ta puse siandien kad tau ten kokius ikalcius is manes atsiustu:D

oi .. Dianyte, jis pats gal girtas kur pakampese vartesi.... :::a14

labai grazu meluot.. :V girtas.. pakampemis.. :V as gi tik sidro bonke islakiau ta utenos zip long drink na ta didele bonke tai kas ten man yra . :::818

11470

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Lina, 24 parašė:

Tomai, nu cia Diana taip... tu gal jai koses ikresi wink kad ji save mergina laikytu... o gal jau jos poziuris i save pasikeite big_smile

nu pala duok pazesiu da karta :? gal istikro ne bergina :?
---nu ziuriu :V sukuosena moteriska:Dmatosi krutine big_smile + blondine ;D nu is nuotrauku tikra zidinti panele :::818

11471

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tongue nuotraukos taigi senos ;D
šiaip man gaila pinigų keist drabužiams...
ir šiaip, kažn ar ateis toks laikas, kad galėsiu pasakyt tia tia, daugiau bahūro many nė kvapo, t.y. nė smarvės big_smile
gal čia irgi mano problema, gal taip elgiuos, kai noriu viską pamiršti, nuo visko pabėgti... kai jaučiuos pusė velnio ir duoda kas kaliuką, tada krentu žemyn ir vėl šypsaus, nes dingsta noras normaliai elgtis...

11472

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Kas lyti zada keist smile turiu pazystama pradedanti chirurga ,jam reikia bandomuju triusiu, tai galiu parekomenduot big_smile :::044

11473

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

ne, aš lyties nežadu keist smile

11474

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Karaoli nu nereikia taip gerbk  pasnekove

11475

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Karolis, 22 parašė:

Kas lyti zada keist smile turiu pazystama pradedanti chirurga ,jam reikia bandomuju triusiu, tai galiu parekomenduot big_smile :::044

tai ka cia jo tokia specilizacija?

11476

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Tomas, 24 parašė:

Karaoli nu nereikia taip gerbk  pasnekove


va va matos, kad jau ir tu link mūsų eini... ;D

11477

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Tomai: As gerbiu visus pasnekovus, cia tiesiog buvo pasiulymas wink

Austeja: jis bet kur specializuojasi, papildoma praktika nepakenks.. big_smile

11478

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana, 18 parašė:

tongue nuotraukos taigi senos ;D
šiaip man gaila pinigų keist drabužiams...
ir šiaip, kažn ar ateis toks laikas, kad galėsiu pasakyt tia tia, daugiau bahūro many nė kvapo, t.y. nė smarvės big_smile
gal čia irgi mano problema, gal taip elgiuos, kai noriu viską pamiršti, nuo visko pabėgti... kai jaučiuos pusė velnio ir duoda kas kaliuką, tada krentu žemyn ir vėl šypsaus, nes dingsta noras normaliai elgtis...

tai nebutina rubu keist  reik pacia save ir savo elgesi pakeist, as ir pasrduotuvese nesedzziu ir nelakstau paskui madas, bet mergina save tai laikau ir elgiuosi atitinkamai. ir jau pats laikas butu tam bahurui "tia tia" pasakyt...

11479

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

o galima paklaust kas tave pastumėjo atsisakyt to viso bahūriškumo?..

11480

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana, 18 parašė:

o galima paklaust kas tave pastumėjo atsisakyt to viso bahūriškumo?..

visu pirma,augau su dviem broliais, todel ir buvau siek tiek bachuriska :? maniau, kad bus lengviau prisitaikyti prie aplinkos, jei elgsiuos kaip berniukas..>> po medzius laipiojau, duodavau niukin wink bet atejo toks laikas, kai prasidejo menstruacijos, pradejo traukti priesinga lytis, susizavejau vienu berniuku,, first love :::818, ir norejau, kad mane kazkas myletu.. nes kitos drauges jau turejo vaikinus, o as dar buvau viena, todel ir pradejau elgtis moteriskiau.. as pasikeiciau, kai man buvo 15-16 metu.. o tau jau 18.. tad susimastyk :::909...