11501

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linas, 19 parašė:

kur gi Fiodoruk gi nubegsi ;D ;D
>> as tai jau daug nuveikaiu snd big_smile pusbrolio dukra pakrikstijom as fimavau visa ceremonija big_smile dar pusbrolio gimadienis tai va db parsibeldziau namo visas gitrut gitrutelis kaip koks zuikis ;D ;D
> bet nieko as galiu viska db big_smile big_smile lb smagu buvo toks je je je ir je vakaras wink

> Fiodorai ir Tomai su tortadieniu jus wink :::b18

Matosi kad jau liežuvis pinasi tongue ;D

11502

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tai kiek tu ten metu turi :::b02

11503

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

dviem valandom daugiau big_smile ne TU

11504

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

musu manos vienodai gimde :::818

11505

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

dekui hebryte :::b32 ateeee!!!!

11506

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Fiodoras, 25 parašė:

dekui hebryte :::b32 ateeee!!!!

nu i varyk ;(
Aciu uz pasveikinima :::036

11507

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na, sesius pasveikino tuos du brolelius ir nuo manes, bet as pasveikinsiu dar kartocku :::811
>> su gimtadieniu tokiu visai graziu :H abu sudejus, gaunasi 50 << beveik ir pensija :::920
bet siaip vaikai, imkit torta :::459 sulciu :::517 ir dovanu kazka :::457 << tegul sitoj dezutej buna viskas viskas ir kartu nieko... zdz.. tegul buna tik tai, ko jums truksta...
:::207

11508

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Auris, 20 parašė:
Nijolė, 20 parašė:

ehem..<...>


:DDDDDDDDDDDDD
Tai ka tu irgi vistela big_smile jai siunti laiska tai reik siust kad ji i pasto dezute idetu, o ne kazkur ten pasto skyriuje laikytu uzraugta uzrakinta ir baisios klaipediskiu bobu armijos saugomo big_smile Gi zn kokios tos klaipedietiskos bobos... Bosos is didziosios B big_smile ateini ir gauni i liuli uz grazu ora ;D :V vat... :v (blush)


gerai, gerai... myliu tave ir toliau... :::207 :H bet as tau jau viska i rankas pati paduosiu (happy) nepabegsi niekur :::b18

Linas, 19 parašė:

<...>
> Nieko Auri 2 buteliai tekilos ir nes Nijole perkalbesma as tau padesiu :::b18 (ir tada ms vel busim groziai geriai ir taikos ;D )


butent, Linuk... butent..... 2 buteliai ... butent 2 <<< (chuckle)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
nors siaip jau as Jus abu pasveikinau.. bet vis tiek :H .. su tetuko diena:::b30, mielieji mano.. sakiau, kad nenoriu, kad tas Latriukas jaunesnysis butu toks kaip Jus - pakvaises del startreko ir family guy, del svyturio balto ir tekilos.. nekestu kalnapilio alaus, tpfu, kartono wink .... bet pasirodo, tegu jis auga, toks kaip Jus... nes 11 ir 2 ;D

11509

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

:::036 laiba Nijoliuk :::b25
aciu Tau :::818
ziuriu vasara daro savo :? labai liaudies sumaziejo big_smile

11510

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

:::654 je !
stai ir as:::655

11511

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Fiodorai ir Tomuk, sveikinu judu su gimsiaku, linkiu daug :* nuo mielų mergyčių, daug draugiškų :::854:::854:::854 ir daug svaigių :::234:::234:::234

11512

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Ačiū!Ačiū!:::654 je-ga big_smile nu tai sveikinimu ieskoke prisirinkau daugiau ne milane ir  namiskiu is lietuveles

11513

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

ogo, kokie mes šaunuoliai... ;D

11514

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

big_smile laba :::b25 kas naujesnio :::655

11515

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

atrado kada pasisvaikint ;D nu labas labas :::817 naujo tas, kad sesija jau link pabaigos kraustos ir darbelis nenumaldomai artėja... bet bus gerai big_smile brolis nenori, kad į Vilnių atlėkčiau Joninių švęst big_smile sakė nepriims ;D bet aš jau ir kitų planų turiu, tik šiaip jį paerzinau smile kas dar naujo :? aaaa, pagaliau nuvarėm mašiną į servizą big_smile mano meilę.... :::744:::744:::744 daugiau gal ir nieko smile ai, vakar gegužinėj pakadrinau vieną... nu apie 30 metų vyruką.. ;D bet paskui pasišalinom iš tos vietos, nes nenorėjau, kad sumąstytų mane užkalbint ;D labai linksma buvo ir su vienu bernu smile dviem big_smile
o pas tave kas naujesnio?.. smile

11516

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

ogo go :::921 Diana, kas cia per meiles :::921 su 30meciais :? nu jau tu visai sakyciau....

11517

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 parašė:

ogo go :::921 Diana, kas cia per meiles :::921 su 30meciais :? nu jau tu visai sakyciau....

muaahahaaha haaaaaa:::b02 Nijoli !!!! na zmones nori buti milimi :::818 jei ne sendi tai rytoi jei ne rytoi tai poryt :::111
trugsta tos meilas neutral

11518

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

:::b25 labas rytas suraitytas! :::920 Mano savaitgalis super duper geras ir linksmas ir visaip kaip nuostabus buvo :::960 visa laimė prasidejo 4dienį :::a48 nes nukeliavau i  superkoncerta :::932 :::a47 :::927 O penktadienį.. Penktadienį buvo linksma :::008 buvau klube, pasiklausem Nedos koncerto, o paskui šokom šokom šokom šokom ir šokom :::435 :::538 :::435 :::538 :::435 kol atėjo piktas dėdė apsauginis ir pasakė kad klubo darbo laikas baigėsi :::002 Tada išėjom į lauką, prisidurniavom, prisišnekėjom, ir aš nuejau miegot ;D Kaip ir kur, istorija nutyli ;D ;D ;D ;D ;D po kelių valandų atsikėliau i važiavau namo :::305 Parvažiavau namo ir vėl nuėjau miegot wink O 6dienį ir 7dienį ilsėjausi ir daug daug miegojau ir daug daug kalbėjau :::213
Tai va toks va mano savaitgaliokas wink

11519

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

sveiki brangieji big_smile va pagaliau interas veikia ( nuo penktadienio buvo dinges) big_smile o reik visokiu reikalu sutvarkyti :::818 o man kaip sekas ... :? kaip cia pasakius :? buna ir geriau bet dzin big_smile va issilaikiau paskutini egza ir laukiu tik diplomo big_smile

11520

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

o as sendi i darba nuvariau o dirbt nereikejo :::b02 pasake nakti ateik :::b11 nu tai nakty apie 9 velai iseinu ir paskui grysiu apie 1val. 2 :? nu koks darbas ;( siuntinei kaip sesta ;( ir dar rusi ;(