14181

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolyt, man jau idomu susirast ta vietele kur tu prisistatei tongue ek, gaila, kad siandien jau nebeskaitysiu..akeles patausot reik smile
Linai, nevadinkite taip vaiku hmm

14182

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

padesiu tongue radau tongue 402 as jiems respecta paskyriau big_smile o 408 pasisakiau ;D nieko ypatingo.. drovi as :::818

14183

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijole, cia jau skamba kaip pasinaudojimas esama padetim...o kur lygios teises a? big_smile Auri, gal ir man pavyktu kaip Nijolei susitart? ;D
Ingrida, as labai svelniai pavadinau big_smile kai pamatau koki kudini, nzn man kazkoks grynas blynas toks visas mazas, tie pirsteliai kaip nzn kas mazas toks visai big_smile

14184

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tai kai tu suo juo, Linuk, tarsiesi, man pranesk ;D noresiu paziuret big_smile mano akys dar tokiu dalyku nemate (chuckle)

14185

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijole, nemate sakai? Auris neprieinamas ar kas ? ;D

14186

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

as tikrai susidomejau tuo vaizdeliu :::b18 gundyte gundo :::a14 o ar jis prieinamas ar ne, tai ne man spresti big_smile) manau tu i sita klausima ruosiesi atsakyti :V

14187

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 21 parašė:

padesiu tongue radau tongue 402 as jiems respecta paskyriau big_smile o 408 pasisakiau ;D nieko ypatingo.. drovi as :::818

paskaiciau tongue na, labai sauniai tu ten isliukinai big_smile o zinai, susigundziau pasiziuret kaip as cia pirma kart iejau big_smile:D:D radau save 1330 psl. bliamba, tikrai nedora as, palyginus su tavim :::215 ;D o iki 1373 psl niekas neprase prisistatyt tongue tai ten jau ganetinai, sakyciau, gerai viskas buvo big_smile

14188

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijole, man bus baisu atsakyt i si klausima vado akivaizdoje...juk ne veltui as nedrasiu ir kukliu klube :::734

14189

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na, as zinau viena vieta, kur jau kaip dejau, tai dejau ;D bet tada uuuuuui su sesiuum prigere buvom ;D gere visi tada ;D  bet jau minejau ;D tada visos mintys atsiriso :-) bet siaip as geras vaikas tongue labai :::822 tiesiog beprotiskai fantastiskai reali :::a50
>> Linuk, hmmmm.... na, galesiu as atsakyti uz tave tongue tik jau mane pasikvieskit i ta beprotiskai fantastiska ivyki :::b18 as jau ivertinsiu big_smile)

14190

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolyt, tai jau cia akmuo i mano darza, kaip supratau neutral as visokia..ten priesingybe...:::734ai, rasiu savo plauko big_smile

14191

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

ne akmuo tongue joks cia akmuo tongue cia jau visas puntukas :::b02 (joke) blyn, isgeriau savo alu ;D siandien visai gerai butu ;D >> cia as gal visai neidomI hmm

14192

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijole, ziurek sutarkim...ka cia sugalvojus...tu mane uztark pries Auri, o as tau masaza padarysiu ar gerai? big_smile
Panos baikit akmenais metytis, susizeisit :::a16

14193

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijole, matos, kad gerei big_smile net puntukais svaidytis pradejai ;D oooo!vel blynus kepei? :Dsaunuole, Auris ims i zmonas tave tongue
p.s.kas kur neidomi?jau salutinis poveikis to alucio, matau wink
Linai???koks dar masazas? :::734

14194

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linas, 23 parašė:

Nijole, ziurek sutarkim...ka cia sugalvojus...tu mane uztark pries Auri, o as tau masaza padarysiu ar gerai? big_smile


Linuk, zuikuti, tu manes tokiais dalykais neviliok big_smile neisdegs :::b49 mane labiau gundo tas vaizdelis, kaip tu su juo tarsiesi big_smile)
>>> ne ne.. alus geras dalykas... reikalingas netgi manyciau :-)
>> as jau vemsiu nuo tokios dainos.. labai grazi.. bet daugiau nei 2,5 val ja klausyt yra manau nesveika :?

14195

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijole, tu nesukalbama big_smile nu ir gerai laiziaka sumesim su Auiu ir viskas bus normaliai ;D cia gal per ziauriai pasakyta big_smile ne tokiu placiu paziuru as dar big_smile
Ingrida, tas masazas paslauga uz paslauga, bet Nijole taip nezaidzia...o gaila...Tu panorai? big_smile

14196

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijole, sveika sveika big_smile as zinok parom klausaus kokiu 2 dainu ;D tai sese mane ..nesveika isvadina ;D
Lineli, as zinojau, kad Nijolyte nepasirasys, o vat tu dabar kritai mano akyse big_smile

14197

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Ingrida? kritau? sad nenusipelniau... wink

14198

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Lineli, Lineli..kada tu ... wink:)

14199

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linas, 23 parašė:

<...>nu ir gerai laiziaka sumesim su Auriu ir viskas bus normaliai ;D cia gal per ziauriai pasakyta big_smile <...>


:::b02 o dievai ;D apsaugokit mano akis ir sirdi ;D

14200

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolyt, neveltui sakei, kad geriau tu pasiziuresi kaip jis tarsis su Auriu ;D;D;D
Na, labanakt, Nijoliuk...dar jei skaitysi si posta, tai uzsuk i pasta wink