15161

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

kas cia paminejo mano varda?!  :::757 as panasiai kaip dzinas tik trint lempos nereikia ir be to atsirandu big_smile

15162

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

gal ka nors kita reikia patrint ;D ;D

15163

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

big_smile smaikstuole mat big_smile

15164

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

kogero dar ir prie nedrasiu :DD

15165

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linas, 23 parašė:

kas cia paminejo mano varda?!  :::757 as panasiai kaip dzinas tik trint lempos nereikia ir be to atsirandu big_smile

kiek noru pildai?? tongue

Lina, 25 parašė:

gal ka nors kita reikia patrint ;D ;D

ohoho, ho, ho, ohhh ;D kada gi visas veiksmas vyks?as pro rakto skylute paziuresiu ;D jauciu, kad toks mano noras ir bus :? ;D

15166

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

ir smaikstuole ir prie tu"nedrasiu" :V big_smile

15167

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nu jau visiskai.. jau tu Linu tai visa Lietuva pilna big_smile big_smile na tai jei alu myli ir isskirtinai svyturi tada reikes mums kiekvienam po deze alaus nupirkti ir bus istojes tada dar vasaros karsta diena tures ant molo paguleti uz mus visus ir ziema juros issimaudyti tada maanu bus priimimtas smile na dar visus postus perskaityti BUTINA tada mus pazinos. manote kad isbandymu komplektas tinkamas ? desime spauda ? smile
>
gana man cia svaigti db rimti reikalai, apsileidau nesilankiau.. :::818 musu i krutine kumsciu ir meldziu atleidimo :::b02
>
paskaitinesu ka pridiskutavote wink

15168

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linai dziaukis kad visi pasenome ir apgrubleje pirstai nebesilanksto taip kaip ankstyvoj jaunystej tai negalimejome prifluuuuudinti tiek kiek senais gerais laikais uztatai tau labai daug ir nereiks skaityt bet vistiek siek tiek teks ;D ;D

Alia bet su tais isbandymais tai gal nereikia ;D uzteks man ir dezes, mane lengva papirkt big_smile svarbu kad deze tikra butu ;D

15169

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Ingrida, 23 parašė:
Linas, 23 parašė:

kas cia paminejo mano varda?!  :::757 as panasiai kaip dzinas tik trint lempos nereikia ir be to atsirandu big_smile

kiek noru pildai?? tongue

Lina, 25 parašė:

gal ka nors kita reikia patrint ;D ;D

ohoho, ho, ho, ohhh ;D kada gi visas veiksmas vyks?as pro rakto skylute paziuresiu ;D jauciu, kad toks mano noras ir bus :? ;D

as dar negavau dzino licenzijos, tad su norais nieko tamstai neisdegs tongue big_smile

P.S. Linai, gali but, kad net per daug myliu alu ;D bet ne issikirtinai svyturi smile bet turbut nera blogai labai, kad ji labai myliu..nes kaip matau ir jus jam toli grazu neabejingi big_smile kad net pirstai apgrublejo, ane Auri? big_smile as maniau, kad alaus salutinis poveikis pilvo augimo paumejimas big_smile nu bet tiek to big_smile

15170

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

kaip Auris paminejo, ir senatve veikia, Linai, SENATVE big_smile
bet as atsijungus nuo visko ne del senatves, nea :::818 man tiesiog neuzkraudavo ieskok.lt big_smile tai dabar ir as turesiu daug perskaityt, paziuret apie ka cia kalbeta.... big_smile

15171

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na bet tirkai as jau nas nebesijauciu.. as alaus  nepamenu kada geriau smile, megisniu cia gal savaitgali sangrijos paisdaryti arba tekilitos ikalti nes pradejau protaguoti Ispaniskasias ir Mexicaniskas tradicijas :::008

15172

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

labuciukas...:)

15173

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

mu ka chebra veikia ar jau po alaus vartojimo uzluze big_smile gal jau net pirstai nekyla knopkes paspaudinet big_smile

15174

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

su Valentino diena :::746:::714:::727

15175

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

jo jo visusu su valentino diena:::722

15176

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

ojej big_smile tik nepradėkit seilėtis, nes tikrai nebeateisiu čia :::b54
:::427 Su MEILĖS diena!:::427 Tikiuos, kad ši diena kažkada daugumai bus kurkas daugiau nei parduotuvių lentynose nušluotos raudonai-baltos, baltai-raudonos prekės, plastmasinės širdutės ir t.t. Būkit MYLIMI, o jei ne .. tai bent patys MYLĖKIT iš visos širdies smile:):)

15177

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

http://forumas.ieskok.lt/imgload/5244 su valentino diena ir jus, pseudo-blaivininkai big_smile big_smile

15178

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

:::a38  as nesveikinsiu nieko big_smile o tik padekosiu uz sveikinimus big_smile pz as dar girtas.. :-)

15179

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

o, straubliukas big_smile:D:D
Linai, taip, suprantam, meile nugirdo zmones ;D tongue

15180

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linas, 21 parašė:

:::a38  as nesveikinsiu nieko big_smile o tik padekosiu uz sveikinimus big_smile pz as dar girtas.. :-)

Linai paziurejus i tavo avatara tai ir as noreciau tuo metu dar but girta ;D ;D ;D
:::608