15321

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na, bent atsikaast idomu butu, bent jau tam, kad isitikinciau, jog LT tikrai geresnes tongue juk DYDIS DAR NE VISKAS big_smile

15322

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nu nu big_smile ar tikrai ;D

15323

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nu tikrai, tikrai big_smile .. ar ne ... palauk, susimaisiau :? o apie koki mes cia dydi? big_smile

15324

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

apie cema ir du milimetrus ;D

15325

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Lina, 26 parašė:

nu nu big_smile ar tikrai ;D


:::b25

Diana, 20 parašė:
Fiodoras, 27 parašė:
Diana, 20 parašė:

sveiki, va jau ir as galiu pasirodyt, beveik atostogos prasidejo big_smile tai sukas mintys ka cia nuveikus per vasarele :::008 ka jus planuojat savo vasarom? :::817


o Tu mokykla pabaigiai :? man jau pencia big_smile


du meteliai jau kaip mokyklos nebelankau big_smile

mmm jau didele big_smile

Ingrida, 23 parašė:

eeei! big_smile Edgarai, as nelabai supratau ka cia parasei :? kiek isgeres buvai? big_smile ar cia peresibraskiavimo pozymiai? :::961

suprasti nera ko, jei nusipirksi Ps3 ir tu taip kalbesi ;D gyvenima paivairina... o kisene ziauriai istustina is pradziu tongue

Edgaras, 20 parašė:

fiodorai oj tu teisus as angluose va sedziu tai ps3 nusipirkau i teli dideli tai ta demuske ka warau nesweikas ten siuzetas, o grajus tai jej is desimties tai 9.8 wertinciai wertas tikrai mano ronkos palietimo as ne Dievas bet ir ne lopas ;D puslopis toks tai jej sakau reiskias beweik taip ir yra, oj jau nupjoviau ;DD nu zodz jega... sweiki wisi gal kas ir po puse nzn kai pgeriat ;D as tai po pilna ;D linkejimai is braskyno ten as wergauju ;D


ir tikrai tos demo sutaupo pinigu smile kaip pirkti zaidima jei nepazaisti is pradziu smile ar bandei F.E.A.R. 2

15326

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Fiodorai... jo prisipirkau wisokiu graju as ce farcry 2 resistensa 2 fear irgi da wisokiu tai nu ka galiu pasakyt ce esant tai man vienintelis atsipalaidawimo budas po darbo nes i miesta tik karta i sawaite waziuojam pasizmonet ;D

15327

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

niekad nežaidžiau ir nežaisiu tų kompiuterinių žaidimų, visiška nesąmonė, nematau ten jokios esmės smile kokia nauda iš jų? JOKIOS tongue

15328

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

esmes , prasmes , dauguma uzsiemimu to neturi , tiesiog ce laikro praleidimo budai , dauguma hobiu yra beprasmiu wink pvz koks tau Ingrida laisvalaikio praleidimo budas patinka ir kokia tau is jo nauda , be to kat linksmaj laika praleidi wink

15329

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nemanau, kad hobis gali būti beprasmis. Prasmė jau tame, kad tau patinka tai daryti, o jei patinka, vadinas kažką malonaus darai dėl savęs ir tau tai kelią nuotaiką smile Ką aš veikiu laisvalaikiu .. kad nelabai ką smile mano visas laisvalaikis susiveda į draugus, o kai jų nėra šalia, tuomet kažką bandau daryt, kas juos paskui nustebintų smile Ir buvimo su draugais netraktuočiau vien kaip smagaus laiko praleidimo. Svarbiausia tai, kad tuomet jauties svarbus, kad kažkam esi toks žmogus, su kuriuo norisi būti wink o vietoj žaidimo aš mieliau parašau laišką, kuris pradžiugintų kitą smile O tu naudos visur ieškai? smile

15330

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Ingrida, 23 parašė:

niekad nežaidžiau ir nežaisiu tų kompiuterinių žaidimų, visiška nesąmonė, nematau ten jokios esmės smile kokia nauda iš jų? JOKIOS tongue


yra nauda! jei zaidi saudykles - lavini reakcija, jei su masinytem vazinejies - irgi, jei strategini - tai logika smile kas tau cia nenaudingo? big_smile viskas priklauso nuo to kaip zaidi zaidimus, su azartu, prasme ar bele tik laika praleist smile

15331

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana, 20 parašė:
Ingrida, 23 parašė:

niekad nežaidžiau ir nežaisiu tų kompiuterinių žaidimų, visiška nesąmonė, nematau ten jokios esmės smile kokia nauda iš jų? JOKIOS tongue


yra nauda! jei zaidi saudykles - lavini reakcija, jei su masinytem vazinejies - irgi, jei strategini - tai logika smile kas tau cia nenaudingo? big_smile viskas priklauso nuo to kaip zaidi zaidimus, su azartu, prasme ar bele tik laika praleist smile

visvien žinom, kad dauguma žaidžia šaudau-gaudau-žudau smile

15332

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

taip, bet jei zaidziama su azartu, nereikia mastyti, kad zaisdamas turi lavintis, tiesiog tai vyksta savaime wink

15333

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

esme as kalbejau ne apie hobi o apie wieninteli atasipalaidawima per sawaite esant mano situacijoje... nes kitkam wisiskai nera laiko ;D  o jus cia ka nupezejot i lankas nu tai jau wisai palei tema bet ne i tema ;D

15334

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Ingrida, 23 parašė:

Nemanau, kad hobis gali būti beprasmis. Prasmė jau tame, kad tau patinka tai daryti, o jei patinka, vadinas kažką malonaus darai dėl savęs ir tau tai kelią nuotaiką smile Ką aš veikiu laisvalaikiu .. kad nelabai ką smile mano visas laisvalaikis susiveda į draugus, o kai jų nėra šalia, tuomet kažką bandau daryt, kas juos paskui nustebintų smile Ir buvimo su draugais netraktuočiau vien kaip smagaus laiko praleidimo. Svarbiausia tai, kad tuomet jauties svarbus, kad kažkam esi toks žmogus, su kuriuo norisi būti wink o vietoj žaidimo aš mieliau parašau laišką, kuris pradžiugintų kitą smile O tu naudos visur ieškai? smile


pagereia regeima, paastreja reakcija (jeigu zaidziand darai pratimus ir pertraukas kas 20 min ) zaidimas tai persikelimas i virtualia tikrove ,ten susitinka draugai jie buresi i komandas vygdo misijas mokosi mastyti ne vienas o visi kartu. septyni zmones tampa kaip vienas organizmas ir jaucia jega priesu, jaucia silpnumus smile visa tai paastrina zaidimo grafika ir evektai, zaidimo galimybes jo paslaptys zemelapio plano esme trukumai ir privalumai ... saudykles dar geros tuom kad ten galima nuspeti prieso veikstmus ,  rengti pries juos pasalas ,slapstytis  saudyti tiksliai ir is labai toli smile
apie kitus zaidimus zinau ne daug  ,bet manau kad geras zaidimas kaip gera knyga ar filmas:::925 jis leidzia pajusti iviki labai relistiskai ir jame spresti problemas savaip ...

15335

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

wa cia tai kaip is biblijos iskalei ;D :::341

15336

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

apie visu dydi kalbejau :V :::757
beje  as zaidziu kompiuterinius zaidimus bet vakiskus, man tie kur saudosi gaudosi nelabai smile bandziau volverina zaist tai jau toks ziaurokas pasirode...as mieliau dabar nintendo wii pasirenku big_smile ten faina gali ir pasportuot big_smile

15337

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Lina, 26 parašė:

apie visu dydi kalbejau :V :::757
beje  as zaidziu kompiuterinius zaidimus bet vakiskus, man tie kur saudosi gaudosi nelabai smile bandziau volverina zaist tai jau toks ziaurokas pasirode...as mieliau dabar nintendo wii pasirenku big_smile ten faina gali ir pasportuot big_smile


pasportuot big_smile tenisa pazaisti ;D siaip ten fainas gali personaza sukurti panasu i save big_smile tiesa ps3 irgi ji turi ten galima biliarta bowlinga sulosti :::110

<<< lol biblia :::b02

15338

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nu ar db butina is munes juoktis ? ;]

15339

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

butinai.... ;D
ar lankaisi "Playstation Home"  virt.  tik. as ten kertais butnu esu ErMask
Edgarai norejau paklausi tavo avatere riebus kirminas big_smile ?

15340

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Fiodorai, ten angliska braske ;D