1

Tema: nagai, kurie silpni ir sluoksniuojasi..

tai kaip kowojate su sia problema?? tai peweldima ar organizme yra trukumu?:V man pwz nepadeda nei witaminai, nei stiprinamiegi lakai.. tik aliejus siek tiek gelbsti, kol ji naudoji.. o kaip skaudu, kai negali uzsiauginti ilgu, graziu nagu sad klijuoti ar priauginti nagu nenoriu. noretusi sawu-sweiku nagu smile

2

Re: nagai, kurie silpni ir sluoksniuojasi..

Priauginami ar klijuojami tam ir sugalvoti kad tos kurios nesugeba uzsiauginti galetu irgi tureti grazius nagus..:D
Cia panasiai kaip kox invalidas be kojos klaustu kaip man uzsiauginti koja, protezo nenoriu, noretusi savos sveikos kojos..:D

3

Re: nagai, kurie silpni ir sluoksniuojasi..

Tomas, 26 parašė:

Priauginami ar klijuojami tam ir sugalvoti kad tos kurios nesugeba uzsiauginti galetu irgi tureti grazius nagus..:D
Cia panasiai kaip kox invalidas be kojos klaustu kaip man uzsiauginti koja, protezo nenoriu, noretusi savos sveikos kojos..:D

Taip, Tomai, kas neturi savu naguciu, gali juos nesunkiai prisiauginti. Bet sis malonumas irgi kainuoja ir ne visi tam turi lesu:)

4

Re: nagai, kurie silpni ir sluoksniuojasi..

Tomas, 26 parašė:

Priauginami ar klijuojami tam ir sugalvoti kad tos kurios nesugeba uzsiauginti galetu irgi tureti grazius nagus..:D
Cia panasiai kaip kox invalidas be kojos klaustu kaip man uzsiauginti koja, protezo nenoriu, noretusi savos sveikos kojos..:D

deja deja.. as nenoriu priauginamu nagu!!! noriu issigydyti sawuosius, rasti priezasti kodel naguciai sluoksniuojasi smile ko jiem truksta smile as turiu rankas ir nagus tawo ziniai, tik reikia truputeli geriau smile

5

Re: nagai, kurie silpni ir sluoksniuojasi..

esu gidejusi kad kai sluoksniuojasi nagai reikia smulkiai sutrinti kiausinio luksta ir tuos gautus miltelius berti ant maisto.. smile man taip pat sluoksniuojasi nagai o vienas nagas vos uzauga ir tuojpat nuluzta sad aj dar prsiminiau reikia i vandeni 1l ideti kalcio tablete ir gerti ta vandeni po truputi nagai greiciau auga ir stipreja smile

6

Re: nagai, kurie silpni ir sluoksniuojasi..

o bandei stiprinamasias priemones is NailTex, nes man irgi niekas nepadejo, kol nepradejau II NailTex vartoti smile

7

Re: nagai, kurie silpni ir sluoksniuojasi..

Vija, 24 parašė:

o bandei stiprinamasias priemones is NailTex, nes man irgi niekas nepadejo, kol nepradejau II NailTex vartoti smile

nea nebandziau. visos mano bandytos priemones daugiausiai is awon.. tik witaminai aijsq nea smile kur galeciau isigyti II NailTex? :V

8

Re: nagai, kurie silpni ir sluoksniuojasi..

patariu tau pasidaryti bent karta gera manikiura tai tada tavo nagai turetu sustipreti

9

Re: nagai, kurie silpni ir sluoksniuojasi..

Vaiva, 17 parašė:

patariu tau pasidaryti bent karta gera manikiura tai tada tavo nagai turetu sustipreti

darausi ji lb daznai big_smile big_smile

10

Re: nagai, kurie silpni ir sluoksniuojasi..

nezinau, as kazkaip per daug nesisieloju, kad dievas nedave nagu smile kad ir ka bebandyciau, niekas nepadejo: nei vitaminai, nei nailtec. galu gale kaip ten tuos nagus ishsiaugosi, kai tvarkant namus ar plaunant automobili, naudoji chemija. kadangi nerviskai veikia su pirstinem daryt ka nors (ypach savo namus tvarkyt), tai tenka tenkintis esamais skilinejimais. siaip stengiuosi dazniau lakuoti juos, o kai sazine uzgriauzia, uztepu ir nailteco ant pagrindo smile

11

Re: nagai, kurie silpni ir sluoksniuojasi..

Edita, 14 parašė:

esu gidejusi kad kai sluoksniuojasi nagai reikia smulkiai sutrinti kiausinio luksta ir tuos gautus miltelius berti ant maisto.. smile man taip pat sluoksniuojasi nagai o vienas nagas vos uzauga ir tuojpat nuluzta sad aj dar prsiminiau reikia i vandeni 1l ideti kalcio tablete ir gerti ta vandeni po truputi nagai greiciau auga ir stipreja smile

kiausinio lukstas tai  kalcis  big_smile o kalcis  nagams  itakos  nelabai ir turi big_smile seip nagas kaip ir plaukas pagrinde sudarytas  ir kernatino (jei taip rasosi nepamenu tiklasus pavadinimo) tai va  seip reikia gert vitaminus . kitas reikalas tas kad nagus  nevienodai kiekvienam zmogu veikia ivairi chemija tarkim plaunant indus  naudojami ivairus  valykliai kurie  taipat daro itaka tam  aisku kiekvienam skirtingai tad kad ir turint organizme pakankamai vitaminu tai nereiskia kad nagai ir plaukai bei oda bus ok 

12

Re: nagai, kurie silpni ir sluoksniuojasi..

reikia sudytame vandenyje mirkyti. jie sustioreja.. bent taip girdejau

13

Re: nagai, kurie silpni ir sluoksniuojasi..

Ir man nagai siek tiek susiprejo, kai juos mirkydavau vandenyje su druska.

14

Re: nagai, kurie silpni ir sluoksniuojasi..

Gina, 22 parašė:

reikia sudytame vandenyje mirkyti. jie sustioreja.. bent taip girdejau

wandeni su drauska? :V nepakenks dar labiau?

15

Re: nagai, kurie silpni ir sluoksniuojasi..

Ineta, 19 parašė:
Gina, 22 parašė:

reikia sudytame vandenyje mirkyti. jie sustioreja.. bent taip girdejau

wandeni su drauska? :V nepakenks dar labiau?

Nepakenks. Rimtai padeda. Bandziau:D

16

Re: nagai, kurie silpni ir sluoksniuojasi..

jo jo   padeda as siltam vadeny mirkiau kol druska istirpsta:)

17

Re: nagai, kurie silpni ir sluoksniuojasi..

norejau patarti kokius vitaminus..bet jei tau nepadeda tada nezinau..prisiklijuok ir viskas bus ok...grazu ir nieko cia nesweiko ...:)

18

Re: nagai, kurie silpni ir sluoksniuojasi..

man asmeniskai tai priklijuoti nepatinka.. labai gaila kai tuos netikrus nuklijuoja tai savi naguciai labai negraziai atrodo..  na, bet cia mano nuomone..

19

Re: nagai, kurie silpni ir sluoksniuojasi..

Gina, 22 parašė:

man asmeniskai tai priklijuoti nepatinka.. labai gaila kai tuos netikrus nuklijuoja tai savi naguciai labai negraziai atrodo..  na, bet cia mano nuomone..

joa, nuemus priklijuotus nagucius, graudu darosi pasiziurejus i savuosius..:-[ gi turi but budu, kaijp sawo nagelius susistiprint smile

20

Re: nagai, kurie silpni ir sluoksniuojasi..

Nusipirk vitaminu nagams, dar lakuok stiprintoju ir permatomu ir su laiku sustipres:) reik tik rimtai jais uzsiimti. nes dazniausiai  bent jau  pas mane buna: 1 diena patvarkau  nusilakuoju, 2 diena pamirstu na ir taip tesiasi kol jie maistauti ir luzinet arba sluoksniuotis nepradeda o va kai jau kokia savaitele rimtai priziuresi manau super bus ! wink