21

Re: nagai, kurie silpni ir sluoksniuojasi..

XTC ishpres visas nagu problemas ;]

22

Re: nagai, kurie silpni ir sluoksniuojasi..

Jolita, 17 parašė:

XTC ishpres visas nagu problemas ;]

kas tas XTC? :V

23

Re: nagai, kurie silpni ir sluoksniuojasi..

Edita, 14 parašė:

esu gidejusi kad kai sluoksniuojasi nagai reikia smulkiai sutrinti kiausinio luksta ir tuos gautus miltelius berti ant maisto.. smile man taip pat sluoksniuojasi nagai o vienas nagas vos uzauga ir tuojpat nuluzta sad aj dar prsiminiau reikia i vandeni 1l ideti kalcio tablete ir gerti ta vandeni po truputi nagai greiciau auga ir stipreja smile

nu cia neblogai... visa ta tavo pasakyma galima i du zodelius sutraukti... kalcio trukumas... bent jau tu ta norejai pasakyti manau... na o Inesai, tai nulek iki daktariuku ir jie tau tuoj pat isaiskins viska kuo nuodugniausiai. Prirasys visokiu vitaminu, nes kalcis nera pagrindine sudedamoji dalis nago

24

Re: nagai, kurie silpni ir sluoksniuojasi..

Justas, 16 parašė:
Edita, 14 parašė:

esu gidejusi kad kai sluoksniuojasi nagai reikia smulkiai sutrinti kiausinio luksta ir tuos gautus miltelius berti ant maisto.. smile man taip pat sluoksniuojasi nagai o vienas nagas vos uzauga ir tuojpat nuluzta sad aj dar prsiminiau reikia i vandeni 1l ideti kalcio tablete ir gerti ta vandeni po truputi nagai greiciau auga ir stipreja smile

nu cia neblogai... visa ta tavo pasakyma galima i du zodelius sutraukti... kalcio trukumas... bent jau tu ta norejai pasakyti manau... na o Inesai, tai nulek iki daktariuku ir jie tau tuoj pat isaiskins viska kuo nuodugniausiai. Prirasys visokiu vitaminu, nes kalcis nera pagrindine sudedamoji dalis nago

dex uz patarima smile jauciu taijp ir reijks dareeet smile beje, as Ineta, o ne Inesa smile

25

Re: nagai, kurie silpni ir sluoksniuojasi..

mano drauge bande ta smulkiai sutrinto kiausinio luksto ir pan...bet nepadejo....

26

Re: nagai, kurie silpni ir sluoksniuojasi..

o mano nagai tai labai geri tik kad as ju ne auginu(kartais) smile

27

Re: nagai, kurie silpni ir sluoksniuojasi..

augink...labai grazu....:)

28

Re: nagai, kurie silpni ir sluoksniuojasi..

tai buna kad net ne pastebu kad uzaugo tai ir nesioju gerai atrodo
bet vistiek gi rupintis reikia o tai jau sunkiau sad

29

Re: nagai, kurie silpni ir sluoksniuojasi..

ne taip jau ir sunku...pasidildink,pasilakuok...ir saugok kad nenuluztu...nors naturalus ne taip greit luzta..

30

Re: nagai, kurie silpni ir sluoksniuojasi..

Simona, 17 parašė:

ne taip jau ir sunku...pasidildink,pasilakuok...ir saugok kad nenuluztu...nors naturalus ne taip greit luzta..

lengwa tau sneket.. mano nagai labai trapus, ir neimanoma ju uzaugint ilgu sad kad ir kiek juos priziureciau.. kazko jiem truksta

31

Re: nagai, kurie silpni ir sluoksniuojasi..

Ineta, 19 parašė:
Simona, 17 parašė:

ne taip jau ir sunku...pasidildink,pasilakuok...ir saugok kad nenuluztu...nors naturalus ne taip greit luzta..

lengwa tau sneket.. mano nagai labai trapus, ir neimanoma ju uzaugint ilgu sad kad ir kiek juos priziureciau.. kazko jiem truksta

vitaminu geri?..
jei ir jie nepadeda tai prisiaugink su akrilu...lengva jais rupintis bus....
zinau ka sakau...

32

Re: nagai, kurie silpni ir sluoksniuojasi..

Simona, 17 parašė:
Ineta, 19 parašė:
Simona, 17 parašė:

ne taip jau ir sunku...pasidildink,pasilakuok...ir saugok kad nenuluztu...nors naturalus ne taip greit luzta..

lengwa tau sneket.. mano nagai labai trapus, ir neimanoma ju uzaugint ilgu sad kad ir kiek juos priziureciau.. kazko jiem truksta

vitaminu geri?..
jei ir jie nepadeda tai prisiaugink su akrilu...lengva jais rupintis bus....
zinau ka sakau...

akrilu? :V

33

Re: nagai, kurie silpni ir sluoksniuojasi..

hm,niu as nzn ka patart nes mano naguciams irgi kazko truksta... vieni nageliai dazniau nusklilineja,kiti buna sveikesni... net keista kad taip nevienodai auga... bet pastebejau kad kazkas patare naudot vandebi su istirpinta druska,reiks pabandyt,ner ko prarast big_smile

34

Re: nagai, kurie silpni ir sluoksniuojasi..

kat jus su tais nagais runkeliu raveti kas nusiustu big_smile

35

Re: nagai, kurie silpni ir sluoksniuojasi..

ne viduramzis gi dbr, niekas su nagais runkeliu nekasa!!!

36

Re: nagai, kurie silpni ir sluoksniuojasi..

Saulius, 24 parašė:

kat jus su tais nagais runkeliu raveti kas nusiustu big_smile

niu ir palinkejimas,pats eik ir ravek tongue atrado mat ka pasiulyt jei kazin ar patsai toki darba atlikt sugebetum big_smile

37

Re: nagai, kurie silpni ir sluoksniuojasi..

Saulius, 24 parašė:

kat jus su tais nagais runkeliu raveti kas nusiustu big_smile

teisingai.man tai tie nagai kur buna po 3 cm baisei atrodo.normalei mergina negali net puodelio paimt.ka jau kalbet apie paprasta darba.tik runkeliu jas ravet ar medzius genet ir verta siust

38

Re: nagai, kurie silpni ir sluoksniuojasi..

man tai joks nagu lakas nepagydo silpnu nagu tik pavirsiu sutvirtina o koks buvo silpnas nagas toks ir lieka...............

39

Re: nagai, kurie silpni ir sluoksniuojasi..

o as tau siulau gerti vitaminu + gydojama nagu laka ir labiau savo nagucius priziureti. Be to kas del indu plovimo, namu tvarkymo geriau pamirsk , nes tie chemikalai visus nagus sueda!

40

Re: nagai, kurie silpni ir sluoksniuojasi..

Vilma, 22 parašė:

o as tau siulau gerti vitaminu + gydojama nagu laka ir labiau savo nagucius priziureti. Be to kas del indu plovimo, namu tvarkymo geriau pamirsk , nes tie chemikalai visus nagus sueda!

o kas uz mus kambarelius sutwarkys? indus isplaus? sad