61

Re: nagai, kurie silpni ir sluoksniuojasi..

man baisoka klijuotis nagus, nes weliau kai ju nebeturi, naturalus nagaij atrodo baijsiaij...; /

62

Re: nagai, kurie silpni ir sluoksniuojasi..

Ineta, 19 parašė:

tai kaip kowojate su sia problema?? tai peweldima ar organizme yra trukumu?:V man pwz nepadeda nei witaminai, nei stiprinamiegi lakai.. tik aliejus siek tiek gelbsti, kol ji naudoji.. o kaip skaudu, kai negali uzsiauginti ilgu, graziu nagu sad klijuoti ar priauginti nagu nenoriu. noretusi sawu-sweiku nagu smile

Taip niekada nebus,nebeant naudotum daug daug lako.;D

63

Re: nagai, kurie silpni ir sluoksniuojasi..

kiek zinau kirpyklose yra stiprinamasis aliejukas su deimantu dulkem,jo galima uzsisakyti, drauge turejo tai labai padejo,nagai atrodo pasakiskai, tik kainuoja nepigiai:{}

64

Re: nagai, kurie silpni ir sluoksniuojasi..

Ineta, 19 parašė:

man baisoka klijuotis nagus, nes weliau kai ju nebeturi, naturalus nagaij atrodo baijsiaij...; /

Ineta, keistai kalbi. nereikia "svadarbe" buti, jei bijai. be to, kiekvieno zmogaus organizmas yra kitoks ir nagu struktura nevienoda, o tu tai taikai visiems atvejams.

65

Re: nagai, kurie silpni ir sluoksniuojasi..

uzsiklijuok ir viskas bus ok...tik ne su geliu...akrilas geriausiai...

66

Re: nagai, kurie silpni ir sluoksniuojasi..

Niu mano irgi silpti nagaj..bet uzsiauginti imanoma...yra kazkoks budas kad nesisluoksniuotu nagaj bet neatsimenu kazkada kai manikiura dariausi sake bet jau pamirsau.. paprasciausei kuo maziau stenkis mirkyti rankas wandenyje,nusipirk aliejuka su citrinomis arba dar geriau tepk paprastu aliejumi ir citrina..ir bent jau man be lako nagaj neauga..jei uzlakuoju taj tada ilgaj laikosi o jei ne taj galiu iskarto juos nusilauzti smile

67

Re: nagai, kurie silpni ir sluoksniuojasi..

o del klijawimosi..tikraj nepatariu...man taj negrazu kai panos ten tuos nagus prisiklijiuoja kurie poto turi nuaugti..o jei klijuojesi pati ..taj ir negeraj..nagaj deformuojasi jei per ilgaj palaikai..

68

Re: nagai, kurie silpni ir sluoksniuojasi..

jej norit tureti twirtjus nagus gerkit kalci nes man pries koki 1 men. nagaj zjauwrej luzjnejo as pradejauw ejt kas sawajte pas manikiuriste ir kalcjo gerjauw db negus turiu zjauwrej twirtjus:)

69

Re: nagai, kurie silpni ir sluoksniuojasi..

Esu manikiurininke, todel patariu stai ka: ne lakus, ne salonus...o nusipirk vaistineje vitaminu A+E, (kainuoja apie 10lt). Tai kapsules pripildytos aliejines formos vitaminu A ir E. Ta kapsulyte pradurk adata ir po laseli ant kiekvieno nago uzsalink (10-ciai nagu prireiks 2 kapsulyciu), itrink - i nago plokstele ( ypac ties menuliuku, kur nagas pradeda augti), i odeles aplink naga, ir jokiais budais bent pora val ranku neslapink. 2-3k.i savaite tokio ritualo ir po menesio jau matysi kad turi tvirtus kaip plienas nagus. Sekmes wink

70

Re: nagai, kurie silpni ir sluoksniuojasi..

kai nagai luzta ir yra silpni jiem truksta kalcio,as geriau vitaminus kalcis+magnis+zn ir nagai tikrai sustiprejo,uzaugo ilgi ir grazus nu ne po savaites sita pastebejau,bet vis del to...:D

71

Re: nagai, kurie silpni ir sluoksniuojasi..

dar reikia lakuotis nagus geru nagu laku ar kokiu stiprikliu,nes kai jei nenulakuoti yra silpnesni;))

72

Re: nagai, kurie silpni ir sluoksniuojasi..

reikia valgyti daug darzoviu ir riesutu;)

73

Re: nagai, kurie silpni ir sluoksniuojasi..

kol vasara-nagai stiprus ir sveiki, nors nenaudoju vitaminu ir rodos darzoviu nekremtu, kai tik ziema-jokie vitaminai nebepadeda....

74

Re: nagai, kurie silpni ir sluoksniuojasi..

o nagai atspindi mus pacius.. :V ech...

75

Re: nagai, kurie silpni ir sluoksniuojasi..

perskaiciau viska bet apie sluoksniavimasi nieko neparasyta...:( tikejausi surasiu ka drayt nes mano nagai patys is saves tvirti,bet belekaip sluoksniuojasi ;(

76

Re: nagai, kurie silpni ir sluoksniuojasi..

Yra labai geras nagu stipriklis orly nail defence apie 13lt, didesnis buteliukas apie 30lt. Gali isigyti "medinese sukose". Tikrai nustos sluoksniuotis, taciau ji reikia nuolatos naudoti, kol ataugs sveiki nauji naguciai.