1

Tema: Ginčas!

Tu ginciojasi su vaikinu/mergina/draugais/tevais
kaip jus jauciates poto?
ka darote kad apsiramintumete? ir t.t.
Papasakokyte!

2

Re: Ginčas!

niu ka gi tau cia papasakokyti :=) ... daznai gincijuosi, nes esu labai priestaringa asmenybe ... su mama stengiuosi niekada nesipykti, nes ja gerbiu ... su vaikinu, susipykus jauciuosi labai blogai ... zn viena dalyka, kad po skaudziu barniu, susitaikymai buna labai saldus :::220

3

Re: Ginčas!

O as pazystu pora zmoniu kurie zino kad jie kalti ir panasiai
bet vistiek ginciuojasi toliau
pvz. mano drauge ji ginciuojasi su jos vaikinu zino kad jis teisus bet ne pasiduoda
ne suprantu tokiu zmoniu smile

4

Re: Ginčas!

Evelina, 17 parašė:

O as pazystu pora zmoniu kurie zino kad jie kalti ir panasiai
bet vistiek ginciuojasi toliau
pvz. mano drauge ji ginciuojasi su jos vaikinu zino kad jis teisus bet ne pasiduoda
ne suprantu tokiu zmoniu smile

juk visokiu yra, tiesiog tokie zmones visada nori irodyti savo, kad ir klaidinga tiesa, taciau vistiek buti teisus

5

Re: Ginčas!

Nu cia jau kaip yra nieko negalima padaryti

6

Re: Ginčas!

bet idomiausia, kai susitinka du tokie zmones ir pradeda gincytis... va tada tau daug bajeriu ir juoko buna ;D abu nugrybauja prie kitu temu ir pan ;D

7

Re: Ginčas!

kai matau, kad esu neteisi, nustoju gincytis, bet td turiu buti isitikinusi, kad esu neteisi.

8

Re: Ginčas!

va... cia ir prasideda visokie isitikinimai... man kartais patinka ant durniaus pasigincyti, pvz uzsiimi kokia nors neidomia veikla, kas nors ateina ir siaip ;D aisku lieva, bet laikas greiciau bega big_smile

9

Re: Ginčas!

Justas, 16 parašė:

bet idomiausia, kai susitinka du tokie zmones ir pradeda gincytis... va tada tau daug bajeriu ir juoko buna ;D abu nugrybauja prie kitu temu ir pan ;D

Noreciau toki ginca pamatyti tikriausiai idomu butu big_smile

10

Re: Ginčas!

Snieguole, 21 parašė:

kai matau, kad esu neteisi, nustoju gincytis, bet td turiu buti isitikinusi, kad esu neteisi.

o as kai zinau kad as ne teisi tai greit surandu kita tema kurioja as teisi
ir tada galiu toliau ginciuotis

11

Re: Ginčas!

patikek, labai idomu ;D o dar kai abu teisus, arba vienas zino kad neteisus, taciau nori teisu suvaryti... tai super big_smile

12

Re: Ginčas!

idomu
bet kad abudu teisus butu manou taip ne buna wink

13

Re: Ginčas!

buna taip, kad buna abu neteisus... o jei salia stovi ir zinai, kad abu saudo pro sona ir labai aktyviai irodineja... tai taip juokas ima ;D

14

Re: Ginčas!

smile respect uz taj big_smile

15

Re: Ginčas!

nu tai jau muset ;D

16

Re: Ginčas!

va neseniai gincyjaus su broliu del teliko...na nepasidalinom koki kanala ziuret.. big_smile:D pasakiau kad jis kaka yra ir isejau ziuret per kompa filma... big_smile nemegstu gincytis ir apskritai nesuprantu zmoniu kurie gincyjasi zinodami kad tiesa ne ju pusej... big_smile:]

17

Re: Ginčas!

as nepasidalinu netu dazniausiai su savo antraja puse ... td suspaudziu stipriai savo lupytes, jas atkisu, ir sukryziuoju rankas ... jis nenoredamas su manim pyktis dazniausiai atiduoda man neta ... hmmm, kartais ... neutral

18

Re: Ginčas!

na mano pykciai buna kartais del smulkmenu :d na bet mane lb nervina nes sesuo gali uzpykusi nekalbeti ilgai.. o mane tyla ir ignoravimas varo is proto todel dazniausiai su ja kalbu tuoj po pykcio arba maunu is namu nes juose man lb nejauku kai mane ignoruoja :}

19

Re: Ginčas!

as ir supykus galiu neklabeti, bet pamirstu tai, ir pati pirma prakalbu ...

20

Re: Ginčas!

Ginčijuosi, galima sakyt, tik su sese. Kaip jaučiuosi? Ogi gerai. Išsirėkiu, išsikraunu ir jau rami.