1

Tema: Ar galima meilė internetu?

ar galima meile internetu?

2

Re: Ar galima meilė internetu?

gal

3

Re: Ar galima meilė internetu?

maybe

4

Re: Ar galima meilė internetu?

ne.. big_smile nesamone cia yra...:)

5

Re: Ar galima meilė internetu?

man viena kart taip buvo, kai buvau 19kos ... susipazinau per mirka su tokiu mafu, daznai mes plepedavom, ir as be galo buvau ji isimylejus(turbut???), po to jis atsiunte savo foto, o as dar labiau isimylejau(turbut) ... as neturejau jam nusiust savo foto, tai mes sugalvojom susitikti, kad nebutu taip nedrasu, mes dar viena drauga ir mirko prikalbinom susitikti, ir toki vaikinuka ... jie abu buvo is Vln, as is Kns, niu as pas juos nuvaz ... susitikom, sedejom picerijoj, valgem pica, gerem alu ir zejom fulia ... po to vakare man tas kt, kurio nebuvau isimylejus sako, gal nevaz tu namo, o lekiam i kluba, na mes visi ir nulekem ... tai gavosi taip, kad mane isimylejo tas kt, kurio as nemylejau, o ta kuri mylejau, as jam tik patikau ... bet mes daug bendravom, ir sugalvojom draugauti ... keista ta draugyste, kai vienas Kns, o kt Vln ... ir tik netu bendrauti ... per neta neprisiglausi, npasibuciuosi ir pan ... mes susitikdavom du tris kartus per men ... issinuomuodavom kamb viesbutyje ir ten leisdavo savaitgalius ... ... ... bet viena kart jis pas mane atvaz, su roze, ir sako tai atsisveikinimo roze ir paliko mane ... ... ... niu va tokiu istorija, kuo prasidejo ir baigesi viena mano internetine draugyste, meile, ar lazkas tokio ... ... ...

6

Re: Ar galima meilė internetu?

Snieguole, 21 parašė:

man viena kart taip buvo, kai buvau 19kos ... susipazinau per mirka su tokiu mafu, daznai mes plepedavom, ir as be galo buvau ji isimylejus(turbut???), po to jis atsiunte savo foto, o as dar labiau isimylejau(turbut) ... as neturejau jam nusiust savo foto, tai mes sugalvojom susitikti, kad nebutu taip nedrasu, mes dar viena drauga ir mirko prikalbinom susitikti, ir toki vaikinuka ... jie abu buvo is Vln, as is Kns, niu as pas juos nuvaz ... susitikom, sedejom picerijoj, valgem pica, gerem alu ir zejom fulia ... po to vakare man tas kt, kurio nebuvau isimylejus sako, gal nevaz tu namo, o lekiam i kluba, na mes visi ir nulekem ... tai gavosi taip, kad mane isimylejo tas kt, kurio as nemylejau, o ta kuri mylejau, as jam tik patikau ... bet mes daug bendravom, ir sugalvojom draugauti ... keista ta draugyste, kai vienas Kns, o kt Vln ... ir tik netu bendrauti ... per neta neprisiglausi, npasibuciuosi ir pan ... mes susitikdavom du tris kartus per men ... issinuomuodavom kamb viesbutyje ir ten leisdavo savaitgalius ... ... ... bet viena kart jis pas mane atvaz, su roze, ir sako tai atsisveikinimo roze ir paliko mane ... ... ... niu va tokiu istorija, kuo prasidejo ir baigesi viena mano internetine draugyste, meile, ar lazkas tokio ... ... ...

wow... visai nieko story big_smile

7

Re: Ar galima meilė internetu?

Ne smile Tik simpatijos wink

8

Re: Ar galima meilė internetu?

tai aisku tikra meile?hmmmm ... ar is vis tokia yra? net ir po 2ju m draugystes, man iskyla tox klausimas??? nera turbut tos meiles - seiles ...

9

Re: Ar galima meilė internetu?

Galima. Kas tau draudžia.

10

Re: Ar galima meilė internetu?

meile internetu gal jus is medzio iskrite big_smile ce panasei kaip telefonu sexs linija ane big_smile

11

Re: Ar galima meilė internetu?

Snieguole, 21 parašė:

man viena kart taip buvo, kai buvau 19kos ... susipazinau per mirka su tokiu mafu, daznai mes plepedavom, ir as be galo buvau ji isimylejus(turbut???), po to jis atsiunte savo foto, o as dar labiau isimylejau(turbut) ... as neturejau jam nusiust savo foto, tai mes sugalvojom susitikti, kad nebutu taip nedrasu, mes dar viena drauga ir mirko prikalbinom susitikti, ir toki vaikinuka ... jie abu buvo is Vln, as is Kns, niu as pas juos nuvaz ... susitikom, sedejom picerijoj, valgem pica, gerem alu ir zejom fulia ... po to vakare man tas kt, kurio nebuvau isimylejus sako, gal nevaz tu namo, o lekiam i kluba, na mes visi ir nulekem ... tai gavosi taip, kad mane isimylejo tas kt, kurio as nemylejau, o ta kuri mylejau, as jam tik patikau ... bet mes daug bendravom, ir sugalvojom draugauti ... keista ta draugyste, kai vienas Kns, o kt Vln ... ir tik netu bendrauti ... per neta neprisiglausi, npasibuciuosi ir pan ... mes susitikdavom du tris kartus per men ... issinuomuodavom kamb viesbutyje ir ten leisdavo savaitgalius ... ... ... bet viena kart jis pas mane atvaz, su roze, ir sako tai atsisveikinimo roze ir paliko mane ... ... ... niu va tokiu istorija, kuo prasidejo ir baigesi viena mano internetine draugyste, meile, ar lazkas tokio ... ... ...

niu tai tavo buves vaikinas dar labai gazei pasilege atvazevo ir y akis pasake viska ir dar roze atveze.niu mano istorija ir panasibuvo:)
o meile internetu tai nelabai tik susizejimas ysimylejimas bet ne meile niu po to gali gimt meile

12

Re: Ar galima meilė internetu?

ne velnio jis nieko man nepaaiskino, dave ta roze ir atgal isdume ... tik va, visai neseniai, kai praejo 2 m, jis mane susirado skype, ir zodziu, tik db pasake, kad as buvau kazkokia tipo isterike ... tipo ...

13

Re: Ar galima meilė internetu?

bet ar ta meile internete gali buti tikra?

14

Re: Ar galima meilė internetu?

Snieguole, 21 parašė:

ne velnio jis nieko man nepaaiskino, dave ta roze ir atgal isdume ... tik va, visai neseniai, kai praejo 2 m, jis mane susirado skype, ir zodziu, tik db pasake, kad as buvau kazkokia tipo isterike ... tipo ...

gal tipo taip ir buvo big_smile bet nesuprantu ko po tiek metu da taves ieskojo :? kat tai pasakytu big_smile

15

Re: Ar galima meilė internetu?

ne, ieskojo ne tam , kad tai pasakyt, siaip pabendraut norejo, ir is to bendravimo tokia tema isejo, kas  ir kodel buvo seniau ...


aplamai ar meile, ne tik internete gali buti tikra???(Kristina, pamastyk!)

16

Re: Ar galima meilė internetu?

va sito as irgi nebesuprantu as net nebezinau ar meile egzistuoja

17

Re: Ar galima meilė internetu?

meile meile meile, jus maziau spankit ir daugiau veikit ka nors, tai maziau laiko turesit apie meiles galvot.

18

Re: Ar galima meilė internetu?

as ir sakau, maziau apie tai galvoti ... apie meile, apie tarpusavio santykius, jis pasake ta, jis padare ana ... maziau galvot!!!

19

Re: Ar galima meilė internetu?

nu ir klausymas cia jau tu geriau turi zinoti ar pamilsi ta zmogu ar ne cia nuo zmoniu priklouso
o ne no to kad jei tau pasakys kad imanoma reiskia pamilsi wink
sorry neskaiciau ka parasiau wink big_smile

20

Re: Ar galima meilė internetu?

aisq gali isimyleti wink)))