41

Re: ar draugautumete su jaunesniu uz save vaikinu???

o kas jau butu kad ir su vyresne draugautum baisaus ten daikto, na nekalbu ten apie 48 metu skirtumus ;D

42

Re: ar draugautumete su jaunesniu uz save vaikinu???

linai cia jau aisq buvo big_smile

43

Re: ar draugautumete su jaunesniu uz save vaikinu???

Niu as tai su jaunesniu saves neisivaizduoju, nors buvo galimybiu..

44

Re: ar draugautumete su jaunesniu uz save vaikinu???

as tai ne...geriau paieskociau merginos smile)

45

Re: ar draugautumete su jaunesniu uz save vaikinu???

o su viresnem merginom visai smagu big_smile

46

Re: ar draugautumete su jaunesniu uz save vaikinu???

man tai ir su jaunesnem ir viresnem smagu bet kartais su viresne net nesupranti kas daros:))

47

Re: ar draugautumete su jaunesniu uz save vaikinu???

nu dar is tikro zmones priklauso juk viskas nuo amziaus wa pvz. dabar tai tikraj nedraugauciau su 12-eciu smile bet tarkim jei panelej 19 tai mano manymu nieko tokio jei bachuruj butu koki 17... nebent protas butu kaip 14-ecio ;D

48

Re: ar draugautumete su jaunesniu uz save vaikinu???

Tomas, 19 parašė:

man tai ir su jaunesnem ir viresnem smagu bet kartais su viresne net nesupranti kas daros:))

ko tu ten nesupranti? ;]

49

Re: ar draugautumete su jaunesniu uz save vaikinu???

hmm...nemetuose gili esme...:) siaip mane traukia vyresni,,nes faktas,kad taip yra,,nori tvirtumo...o su jaunesniais dabar tai ne nezinau.,,bet kaip sakant meilei nesvarbu kiek tau metu

50

Re: ar draugautumete su jaunesniu uz save vaikinu???

na va as pazystu viena zmogu kuriai db 27 ir jau turi du vaikus bet issiskyrus su vyru pradejo draugauti su 17metu vaikinuku:) idomu kaip jiems sekasi

51

Re: ar draugautumete su jaunesniu uz save vaikinu???

man atrodo kad nera svarbu metai svarbu kad butu meile ir supratimas smile

52

Re: ar draugautumete su jaunesniu uz save vaikinu???

ziurint kiek kam metu yra..nes jei tau pwz 16 o jam 14 taj skirtumas labaj jaustusi,o jeigu tau 20 o jam 18 taj wiskas liux:) o kuo toliau tuo tas skirtumas maziau jauciasi smile

53

Re: ar draugautumete su jaunesniu uz save vaikinu???

Monika, 17 parašė:

ziurint kiek kam metu yra..nes jei tau pwz 16 o jam 14 taj skirtumas labaj jaustusi,o jeigu tau 20 o jam 18 taj wiskas liux:) o kuo toliau tuo tas skirtumas maziau jauciasi smile

jo  cia tai tau visiskai pritariu

54

Re: ar draugautumete su jaunesniu uz save vaikinu???

zinau zinau kuo toliau tuo labiau jus norit jaunesniu big_smile sviezienos big_smile

55

Re: ar draugautumete su jaunesniu uz save vaikinu???

Saulius, 24 parašė:

zinau zinau kuo toliau tuo labiau jus norit jaunesniu big_smile sviezienos big_smile

o ka blogai ne senuku gi ieskoti big_smile

56

Re: ar draugautumete su jaunesniu uz save vaikinu???

bet is kur ts pedikiuros manikiuros pas mus ? solerimai   prajuokinot :-D  yra kuriu oda lupasi nuo darbo bachurai neturi kada y solerimus geriau koke pana nusivesti  y restorana :]

57

Re: ar draugautumete su jaunesniu uz save vaikinu???

metuose nera esmes svarbiausei yra pasitikejimas tarpusavio o tie metai... nesakau kad paskutinei vietoj nes taijp nera

58

Re: ar draugautumete su jaunesniu uz save vaikinu???

su jaunesniais ne.... nors priklauso kiek jaunesnis metai, pora dar nieko bet dar jaunesnis nu jau ne iskrypimas kazkoks big_smile jaunesnins jaunesniam nelygus :V

59

Re: ar draugautumete su jaunesniu uz save vaikinu???

tik ne su jaunesneis...kotegoriskas didelis-ne...:)

60

Re: ar draugautumete su jaunesniu uz save vaikinu???

nesutariu su bendraamziais su jaunesneis tuo labiau....