1

Tema: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Tai vat sveikos paneles noreciau isgirsti aisku jusu objetyvia nuomonia tai pasakykit ar Jum turi itakos vaikino ugis ir kodel ? As esu ne is didziuju bet nemanau kad tai yra trukumas smile

2

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

na as ne mergina, bet is patirties galiu pasakyt, kad taip tikrai turi itakos. kartais neiseina prieit prie paneles vien del mano didelio ugio. is kitos puses, kai kurioms panelems tai patinka. isvada: priklauso nuo skonio wink

3

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

nu man tai turi itakos man patinka kai vaikinas siek tiek uz mane aukstesnis wink

4

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

siaip galiu pasakyti, kad is pat pradziu atkreipi demesi i aukstesni vaikina... taciau is patirties galiu pasakyti, kad ugis neesme... nes gal net ir daugiau vaikinu yra fainesniu zemaugiu...
beto privalumas jums tame, kad mazesnems merginoms nereikia stiebtis, o jums lenktis norint ja pabuciuoti... tad patys spreskit, kokiu buti geriau... smile

5

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

nori nuomones ... as manau kad nera swarbu. kada esu ne zema tai teko wiskopatirti, ir zemesniu ir sawo ugio ir auksu... na tikrai buwo smagu su waikinu kuris uz mane aukstesnis 15 cm, tada ir aukstakulnius galejau apsiauti, ir net buciuotis kitaip buwo. bet kad ir kox ugis manau tai nera swarbu, swarbu kox zmogus. kad ir mano ugio waikinas dbr man demesy rodo, bet neketinu nusigresti del to kad ugiai wienodi... todel manau tai ne problema.;)

6

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

o man yra skirtumas,mano ugis 1,80m taip kad tikrai nedraugauciau su vaikinu kuris uz mane zemesni arba mano ugio,man norisi aukstesnio!!!!

7

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

oj mergyt... neprasisnekek... ziurek kad netektu vaikscioti su mazesniu uz save... o jeigu taip netycia isimylesi,a?... ir kas tada.. atsisakysi savo laimes del savo kvailu isitikinimu?... juk prancuziskos poreles taip miela... ir lb grazu... smile

8

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Jolanta, 16 parašė:

o man yra skirtumas,mano ugis 1,80m taip kad tikrai nedraugauciau su vaikinu kuris uz mane zemesni arba mano ugio,man norisi aukstesnio!!!!

gerai, busiu siauliuose - parasysiu big_smile big_smile

9

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

zinot kazkada skaiciau kazkur strapsni ir reziume toks.. kad moterys nuotykiams iesko auykstu vaikinu, bet kuri seima joms reikia zemesniu.. tai kazkas su musu psichologija.. tiesiog zemesni vyrai moterims atrodo patikimesni.. ir manp patirtis ta kaip ir patvirtina.. big_smile visada patiko auksti vyrai.. o dabar tikrai turiu ne toki ir auksta...

10

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

as irgi ta straipsni skaiciau, bet zinokit po teisybei, tai visos nori tu aukstu vaikinu, kai dar nori ir graziu, ir stipriu, ir uz save vyresniu.. po to tie grazus, stiprus vikrus dingsta ir supranti, kad gyvensi ne su gruziu, ugiu ar dar kazkuo, bet su zmogumi.. be to, visada gali save guosti, kad galbut dabar madoje prancuziskos poros wink

11

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

visgi ugis swarbu.....:D

12

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

nepasakyciau kaip jau sakiau kad mano ugis metras penkesdesim shuoliuku nuo suoliuko na bet panom vistiek patinku:::639

13

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

na is pirmo zvilgsnio ugis tikrai atkreipia demesi tiek merginai tiek vaikinui. Bet zmogus ne koks nors papuosalas, kad butu svarbi tik isore. Taigi isore padaro pirma ispudi, o toliau jau reikia pazinti vidini pasauli, kad galetum daryt isvadas. Teko sutik daug graziu is pirmo zvilgsnio paneliu, bet pabendravus jos pasirodydavo nebe tokios grazios, nes pilkas vidus uzgozdavo isorini grozo.
Taigi ugis- tai tik pirmas ispudis.
Teko girdet is senoliu tokia patarle: mazo zmogaus- puse zemese.
Ir is patirties sakau, tai didele dalis tiesos...

14

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

taip ugis ir daro vos ne didziausia itaka,kazkaip man tos prancuziskos poreles nelabai...:?:V

15

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

prancuzikos poreles- tai paciu prancuzu problema.
o mes esam normalus Lietuviai !!!

16

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

galetu daugiau buti po 190cm:D)

17

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

o 180 jau mazhai?? big_smile werxiu smile

18

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

manau kad turi, nedraugauciau uz save zemesniu!

19

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

aisku, kad turi.  bet svarbiausia  kas pati ar pats esi

20

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

o man tai dar ir paieskot mazesni uz save reiktu...  :V tokios problemos manau ir neturesiu niekada... :::234