661

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

na as taippat ne zema,bet nenoreciau zemesnio uz save vaikino,kazkaip keistai atrodytu

662

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

tai vienoms gal trukdo kitoms gal nea.. kitoms gal kaip tik patinka mazesni.. big_smile

663

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Mano viena drauge laaabai auksta, o ja traukia coliukai ;DDD

664

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

lauryna 18: o cia is tos sferos, kad kai tipo pasakoji apie savo drauge, bes is tikro tai tau patinka zemesni ar is tikro tavo draugei big_smile

665

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Pats nesu aukstas, tad galiu pasakyti 90% merginoms patinka labiau aukstesni nei zemesni :::629
10% palieku, buna isimciu...

666

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

reiskmes gal ir neturi, bet man asmeniskai patinka auksti vyrai

667

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Man patinka aukštesni...
Nenorėčiau, kad mano vaikinas būtų žemesnis 10 cm ar daugiau.

668

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Agne, 15 wrote:

Ka esu pastebejusi, kad gazus vaikinai buna auksti. Seip esu as lb zema ir mane tai nervina...manau, kad man tai tapo lyg  kompleksu nes is bendraamziu nejutau palaikymo kad tai dzin ir tai tapo sirdies skausmeliu  nors yra ir zemesniu mano amziaus ir vyresniu merginu...ka daryt...

669

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

komentuoju Agnę: ji jaučia kompleksą, kad yra žemo ūgio. manau, kad tai yra tik tavo psichikos problema, o ne ūgis.

670

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Regytė, 45 wrote:
Agne, 15 wrote:

Ka esu pastebejusi, kad gazus vaikinai buna auksti. Seip esu as lb zema ir mane tai nervina...manau, kad man tai tapo lyg  kompleksu nes is bendraamziu nejutau palaikymo kad tai dzin ir tai tapo sirdies skausmeliu  nors yra ir zemesniu mano amziaus ir vyresniu merginu...ka daryt...


tam gelbsti aukštakulniai, kurie beje puošia moteris

671

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

manau tikrai nera reiksme ugis..ne ugije esme..o zmogaus bendravime..jei ras bendra kalba,supratima,kos skirtumas tas ugis..

672

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

kiek pastebejau lb daug reiksmes turi, nes merginu nuomone 172cm tai neuzauga :::041

673

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Vaiva, 21 wrote:
Tomas, 19 wrote:

" Lovoje vis lygus " :::036 =

Ei ta pati ketinau pasakyti...

Aš gan žemas o visos mano paauglystės panelės buvo aukštesnės daugiau ar mažiau . Šiaip niekaip neįkirtau kame reple:::041 galu gale padariau išvada kad tai tikras atsitiktinumas . Kai kurios panelės žemos koks 160 renkasi dvimetrinius nes niekad nemanė kad galės sau leisti vaikino tokio kokio gali sau leisti kokia 180 anksčio panelė . Dar kitos renkasi vaikinus pagal drabužius ir humoro jausmą .Kitos varpos ilgi , automobili ir mobilų telefoną.Kai kurios   nes mano kad įsimylėjo ir nenori dar vienus metus ruošti pamokas ir žiūrėti pro langą . Nesakau kad merginos renkasi pagal TIK pagal viena ar kita privalumą .Bet reikia pripažinti kad jei yra privalumas tai reiškia yra daugiau galimybių o logika pasąmonė žino, net jei jūs panelės sakysite NE tai ne taip

674

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Ūgis yra svarbus, bet ne svarbiausias wink

675

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Man regis reiktu jau uzdaryti sia tema :::044 Esme tame, kad panelems labiau patinka aukstesni ar panasaus ugio ir cia nieko nepakeisi. Kur pamatysite, kad panele butu aukstesne uz vaikina? As asmeniskai tikrai esu mates, bet ir tai lb retai. Gera masina turint ar panasiai, gal ir ugio nereikia :::044

676

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Mano manymu ugis nieko nereiskia, jei zmogus traukia. As pati daznai pastebiu,kad labai  paciam vaikinui nepatogu,kai zemesnis uz panele.

677

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

man nepatinka maziaugei:::111:::111

678

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Visiskai pritariu toms ir tiems, kurie raso,kad svarbiau ne kokia masina vairuoja,o koks zmogus yra. Ugis zinoma turi reiksmes, nebent tu su juo tik draugais busi;)

679

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Na del masinos gal ir pritarciau, kad nesvarbu galbut ka vairuoji, bet ugis manau visada turi reiksmes..

680

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Jolanta, 38 wrote:

man nepatinka maziaugei:::111:::111

Kur tau patiks reikia kopecias namuose tureti kitaip leputes nepakeis :::b02