21

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Nu kam reik auksto vaikino tai susirasit mane big_smile ieskau rimtos paneles big_smile

22

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Ne ugis o smugis big_smile vaikinai isauga daug veliau negu paneles smile asmeniska tai nieko pries neturiu uz zemesny vaikina       

23

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

patc normaliauses ugis vaikinui mano manimu 1.80 ir tikrai uztektinai jai krepsinio nezaidi=)))

24

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Teisingai, o dar geriau apie 190 cm smile

25

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Juste, 23 parašė:

nedraugauciau uz save zemesniu big_smile

kaip gerai big_smile

26

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Deividas, 23 parašė:

Tai vat sveikos paneles noreciau isgirsti aisku jusu objetyvia nuomonia tai pasakykit ar Jum turi itakos vaikino ugis ir kodel ? As esu ne is didziuju bet nemanau kad tai yra trukumas smile


Labai čia daug skaityti, tai tiesiog atsakysiu į pirminį klausimą. Ūgis turi labai daug reikšmės, ypač man. Nes aš jaučiuosi gerai tik šale tokio vaikino, kurio ūgis artėja prie 2 m smile

Čia viskas juk priklauso nuo žmonių kompleksijos, įsitikinimų, pasaulėžiūros ir pasaulėjautos.

Kitiems tas ūgis visai nėra svarbu.

Va nesenai mačiau savo klasioką, jis sukūrė šeimą, jo žmona už jį na aukštesnė. Ir nieko jiems gerai smile


Tai čia kaip kada tas ūgis svarbu smile

27

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

man asmeniskai vaikino ugis nieko nereiskia. :=)

28

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Natalija, 21 parašė:

man asmeniskai vaikino ugis nieko nereiskia. :=)

gali buti, bet kad jau man neswarbu vaikino ugis tai cia faktas big_smile:D:D:D:D:D ir siaip koks skirtumas? big_smile saugumo jausmas ir pan? big_smile o gal tas zemas turi kazka, ko neturi aukstaugis? big_smile

29

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

dabartinis mano vaikinas keliais cm zenesnis uz mane..ir tai nieko nereiskia..nors pradzioj buvo siek tiek nepatogu..o dabar viskas normaliai...niu tik kad aukstakulnius reciau deviu:)
jai gera su tuo zmoguciu ti visai nesvarbu ar jis aukstesnis ar zemesnis..

30

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

man is tikruju,turi reiksmes...kai vaikinas zemesnis,as jauciuosi toks gigantas hmm ir vaikstau tada susikukuprinus hmm bet vat pirmoji ir tikroji meile buvo irgi zemesnis,bet tik keliais cm smile tai kartais tukde,bet siaip pamirsdavau ir budavo viskas ok smile bet jis buvo tvirtas ir nesiojo mane ant ranku tongue taip,kad tai yra gal ir geriau uz auksta sakaliuka smile ai,isvis,svarbiausia juk MEILE wink big_smile

31

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Retai tenka sutikt už mane aukštesnę. Teisingiau dar nekarto nesutikau big_smile

32

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

gerai , kad as ne mazas.. :V big_smile
Egidijus o man tai teko ir toke mergike buwo 87m gimimo 2metru.. big_smile

33

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

tai vat juos ir supazindink... tongue

34

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

man asmeniskai tai kuo vaikinas aukstesnis, tuo sexualesnis smile ir siaip kazkaip jauciuosi saugesne su tokiu vaikinu... wink zodziu as uz aukstus big_smile

35

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Nu man patinka aukstesni ir labai auksti.. bet vis nesigauna tokio pagaut:) cia jau kaip taisykle..ko noriu-negaunu:{}

36

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

nu nznau, tikrai nenoreciau ausktesnes merginos, ir man asmeniskai lb kurioziskai atrodo, kai matau gatve ejnancia pora, kurioje panele visa galva aukstesne uz baxura:) bet aisku cia tik mano nuomone... esu normalaus ugio, ir tikrai nenoreciau but aukstesnis. taippat neatsirenku, kur cia, Egle, yra rysys tarp ugio ir sexualumo:D

37

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Mindaugai, man yra wink kuo vyras aukstesnis, tuo sexualesnis

38

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

bet kazhkur gal turi buti riba?:) nemanau, kad kox 220cm ugio baxuras, kuris net y lowa netelpa, labai sexualus butu.... wink

39

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

big_smile na... 220 cm ir rasti butu sunku... big_smile bet man asmeniskai geriausias vaikino ugis ir graziausias yra 186 - 200 cm 

40

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Mindaugas, 20 parašė:
Jolanta, 16 parašė:

o man yra skirtumas,mano ugis 1,80m taip kad tikrai nedraugauciau su vaikinu kuris uz mane zemesni arba mano ugio,man norisi aukstesnio!!!!

gerai, busiu siauliuose - parasysiu big_smile big_smile

ok,butinai:) ps.man tik idomu tau yra problemu del ugio?na nesakau kad esi zemas ,bet nepasakyciau kad ir labai aukstas kad butu didoka problema del paneliu:)))ka daryti vaikinam kuriu 200cm arba 217cm?:D