41

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

nu ejsq, cia skonio reikalas:) man asmeniskai merginos ugis VISISKAI jokios itakos nedaro, svarbu nebutu aukstesne:)

42

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

na siaip nerikiuoju vaikinu pagal ju ugi bet man aukstesni labiau patinka wink

43

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

tai kaip supratau aukstesni turi daugiau privalumu smile ?

44

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

na man tai ugis svarbu, nes su aukstesniu vaikinu tiesiog jautiesi saugesne... na bet kaip kazkas minejo skonio reikalas... Zinoma vaikinui sunkiau su tuo ugiu, nes kai panele aukstesne kazkaip idomiai atrodo(na bet jei tai porai geria tai kitiems turetu nemaisyti), o merginoms zemoms tikna ir zemi(na ne zemesni uz jas pacias) ir auksti:)

45

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Agne, 24 parašė:

zinot kazkada skaiciau kazkur strapsni ir reziume toks.. kad moterys nuotykiams iesko auykstu vaikinu, bet kuri seima joms reikia zemesniu.. tai kazkas su musu psichologija.. tiesiog zemesni vyrai moterims atrodo patikimesni.. ir manp patirtis ta kaip ir patvirtina.. big_smile visada patiko auksti vyrai.. o dabar tikrai turiu ne toki ir auksta...


as irgi skaiciau tokiu straipsniu, bet aplink save matau atvirkstini varianta

46

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Deividas, 23 parašė:

tai kaip supratau aukstesni turi daugiau privalumu smile ?

Teisingai supratai smile

47

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Jolanta, 16 parašė:
Mindaugas, 20 parašė:
Jolanta, 16 parašė:

o man yra skirtumas,mano ugis 1,80m taip kad tikrai nedraugauciau su vaikinu kuris uz mane zemesni arba mano ugio,man norisi aukstesnio!!!!

gerai, busiu siauliuose - parasysiu big_smile big_smile

ok,butinai:) ps.man tik idomu tau yra problemu del ugio?na nesakau kad esi zemas ,bet nepasakyciau kad ir labai aukstas kad butu didoka problema del paneliu:)))ka daryti vaikinam kuriu 200cm arba 217cm?:D

yra merginu kuriom patinka toks vaikino ugis... 

48

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

na del saugumo kaip kam,pvz turejau 2m vaikina ir tikrai nesijauciau su juo saugesne,kaip jauciausi saugi su daug zemesniu vaikinu.manyciau ugis tik grozio reikalas,o visi kiti dvasiniai dalykai atsiranda pazinus zmogu.o del seksualumo tai kas geriau aukstas bet liesas.ar zemas bet grazios figuros vaikinas?:V

49

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

na o as pati mazo ugio esu (na bent jau man taip atrodo) ir patikekekit esu draugavus su vaikinu kuris uz mane mazesnis del to labai nekaip jauciausi dabar tikrai mieliau renkuosi aukstesnius, na va tarkim kad ir dabar mano draugas uz mane didesnis 25 cm smile

50

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

na bet kaip vaikinui jaustis jai jo pana ant kokiu 30_35 cm mazesne ?????juk taip pat nekas bet nemanau kad ugis daro labai jau ne didele reiksme

51

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

svarbu geras zmogus butu smile

52

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

atciprasau uz pakartojima minties

53

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

koks skirtumas koks ugis.. jei zmogus tau patinka...

54

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

joa, tokie dalykai yra antraeiliai...

55

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

tipo nera jokiu ribu? netikiu, jei mergina kokio 2.05( big_smile ) o waikinas 1.50, tai manau ir tas kas widuij yra nebeswarbu , ugis nugali widu wink

56

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Nereikia tokių kraštutinumų..

Tiesiog nuo senai senai priimta gamtos, kad patinas turėtų būti stambesnis ir ginti palikuonis bei savo patelę..

Nos kaikuriose rūšyse, yra viskas atvirkščiai.. pvz vorų patelės yra kur kas didesnės už patinėlius..


Ai čia kaip kam patogiau..


man tai patinka vaikinai kurių ūgis ~2m smile

57

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

jo man turi dideles itakos ugis,nes mano tikrai ne mazas,ir nera man grazu kai panele aukstesne uz vaikina ,man patinka auksti vaikinai,na jei labai grazus gali buti bent jau mano ugio smile

58

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

man butu normaliai 170-175 cm ugis nu gal 178

59

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

jei mergina aukstesne uz vaikina skaitosi prancuziska porele

60

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

aukstos paneles man labiau patinka:) ilgos grazios kojos man labiau patinka nei trumpos grazios kojos big_smile bet aukstesnes uz save nenoreciau.. smile