841

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Nebutina parašė:
tikrasVyras parašė:

Panos Sakykit o  jeigu ugis 20 cm cia uztektinai  ar dar  ne? big_smile

Cia tai geras, man patiko big_smile tegul atsako jei tokios gudros pasiziuresime ju istvirkimo laipsni, nors manau reta kuri prisipazins kad istvirkusi big_smile

Nera cia jokio istvirkimo. Normalus klausimas ir normali moteris betkuri(nekompleksuota ir netraumuota sveika) atsakys tau tiesiai sviesiai akis i aki...Viesai jauciu nelabai cia kas kalbes tokia tema, gal ir nereikia...

842

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Svarbus ugis wink

843

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Brunetė parašė:

Svarbus ugis wink

svarbu ne ugis, o smugis :DD

844

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Modestas parašė:
Brunetė parašė:

Svarbus ugis wink

svarbu ne ugis, o smugis :DD

Svarbu ir smūgis ir ūgis;d

845

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Danielius parašė:
Modestas parašė:
Brunetė parašė:

Svarbus ugis wink

svarbu ne ugis, o smugis :DD

Svarbu ir smūgis ir ūgis;d

Smugi turint ugis nebutinas big_smile

846

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Na dar yra viena ideja. Man vienas draugas pasakojo, kad ji kabino mergina. Ir ji linkus manyti kad ugis ir penio ilgis susija dalykai. Tas draugas virs 190 cm. Idomu istikro visos panos tokios kvailos.

847

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Protas pohuj, svarbu ugis.  Kaip ir svarbu babkes, ne jausmai.

848

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Viskas yra nebesvarbu, nuo tada kada pinigai atsirado:D Žodis ACIU ISEJO IS MADOS, KADA PINIGAI ATSIRADO:D

849

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Sita uzvesta tema niekada nesibaigs, pastoviai dvejais frontais pilsis argumentai is dveju tipu zmoniu:  aukstesni - besijauciantys pranasesniais, ziuredami is auksto ne tik tiesiogine bet ir perkeltine prasme. Ir zemesni - bandantys atsikirsti. Pastarieji labiausiai reiskiasi. Akis uz aki dantis uz danti, visi sau esame grazus ir bandome kazkaip tai irodyti ;d

850

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Danielius parašė:

Sita uzvesta tema niekada nesibaigs, pastoviai dvejais frontais pilsis argumentai is dveju tipu zmoniu:  aukstesni - besijauciantys pranasesniais, ziuredami is auksto ne tik tiesiogine bet ir perkeltine prasme. Ir zemesni - bandantys atsikirsti. Pastarieji labiausiai reiskiasi. Akis uz aki dantis uz danti, visi sau esame grazus ir bandome kazkaip tai irodyti ;d

Neužmiršk ir savęs i šita tema prisiskaiciuoti dabar jau.....:D

851

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

o kam? vistiek nuomone nulems etatiniai apkosėtojai.

852

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Danielius parašė:

o kam? vistiek nuomone nulems etatiniai apkosėtojai.

Tai jau pats save nulemiai:D vien jau kad cia issireiskiai:D pats save apkosejiai:D idumu kokiai grupiai iš savo išvardintų priskirsi save:D

853

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Kam pilstyti ta pati myzala is vieno i kita inda?

854

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Tai nepilstyk. Bet jaučiu, kad nenorėdamas ispyliai:D

855

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Nebuk toks jautrus, kalbedamas apie mazaugius neminejau konkreciai taves;D

856

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Aš nevertinu žmonių pagal ūgį. O jei esi mažas ir bijiai pasirodyti:D ir dėl to kompleksuoji, tai cia tavo beda:D

857

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Aukštas vaikinas yra gerai smile mano ūgio vaikinas ir dar nėra blogai, tik jau turiu derinti batus, kad nebūčiau aukštesnė. Man prancūziškos poros nėra labai gražu, todėl nenorėčiau žemesnio už mane vaikino smile

858

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Kiekvienam savo ir dėl šito jau nepasigincysi. Nepatinka tai nepatinka, nenori tai nenori...

859 (redagavo Tomas 2014-11-19 00:42)

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Vita parašė:

Aukštas vaikinas yra gerai smile mano ūgio vaikinas ir dar nėra blogai, tik jau turiu derinti batus, kad nebūčiau aukštesnė. Man prancūziškos poros nėra labai gražu, todėl nenorėčiau žemesnio už mane vaikino smile

kuom gerai? argumentai? isgasdins uzpuolikus savo auksciu? big_smile

860

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Tomas parašė:
Vita parašė:

Aukštas vaikinas yra gerai smile mano ūgio vaikinas ir dar nėra blogai, tik jau turiu derinti batus, kad nebūčiau aukštesnė. Man prancūziškos poros nėra labai gražu, todėl nenorėčiau žemesnio už mane vaikino smile

kuom gerai? argumentai? isgasdins uzpuolikus savo auksciu? big_smile

Negerai tuom, kad visi ziuri ka pasakys kiti. Vat visa pilkoji zmoniu mase viska daro tai ka sako kiti. Laisvi ir protingi zmones daro tai ko nori patys