881

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Tomas parašė:
Rytis parašė:

Tai db taip iseina visi kas uz tave zemesni yra neuzaugos? smile ir kad zemesni tai esam myndomi ? smile

aukstaugiui neutralizuot uztenka poros suviu per kojas ir viskas aukstis ant zemes guli smile

Tomai, as aisku visada sutikdavau su tavo nuomone, bet cia jau persistengei. Jau tikrai geriau tokiu palyginimu nerasytum. Ne nuo ugio priklauso ar zmogus stipresnis, suprask ir tai, kad aukstaugiai nera lieti ir fiziskai prastesni. Geriau nesmerk tu aukstaugiu vien del to, kad jie aukstesni, nes na neprotinga taip rasyti kaip tu. Tikrai perdedi smile

882

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

ns parašė:

ne, tie, kurie žemesni už mane nėra neūžaugos, mano ūgis nėra tas taškas, nuo kurio vertinčiau kitus žmones.:) tiesiog iš savo patirties šneku, kad pikčiausi būdavo tie, kurių ūgis buvo daugiau mažiau 170 cm. Ai, nu va, ir Tomas :>
Jei jau kiti gali "pavaryt" ant aukštaūgių, aš su mielu noru pašiepsiu žemesnius. Ypač, kai teko ilgą laiką būt žemaūgių vaikinų aplinkoj, ir kasdien kęsti jų pašaipas į mano pusę ir neapykantą/pavydą aykštesniems vaikinams smile

Niekas tos neapykantos nedaro is nieko. Tiesiog zemesni vaikinai bando save apginti, nes merginos juos megsta pulti. O man idomu kaip pvz reaguotu merginos jei jiems visi vyrai sakytu kad jei tavo akys pvz melynos, ji lovoje niekam tikus? Taip ir zemesni reaguoja, kai merginos sako kad jiems nesaugu salia zemesnio. Nors realybeje buna kitaip. Pvz kazkada susitikinejau su mergina, ji tuo metu gyvenu su bernu. Tas bernas buvo apie 190, kai as atvaziuodavau jis net i kiema bujodavo iseiti. Tai koks tas saugumas is to ugio jei bijo 170 ugio pasikociojusio?
Suprasciau kad merginos sakytu noriu sportisko, va tada tai gal is saugumo jausma priduoda.

883

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Ponaitissss parašė:
ns parašė:
Tomas parašė:

nu tai merginos, kokie argumentai kad aukstas vaikinas yra gerai? ar eilini karta nezinot del ko ? big_smile

Gerai, kokie tada tavo argumentai, kad aukštas vaikinas yra blogai? Ir kad žemas vaikinas yra gerai?- Tu nesupranti šitų klausimų absurdiškumo?
Nežiūrėjau tavojo ūgio, bet skaitydama forume tavo pasisakymus, negaliu nepastebėt, koks bukas tu esi. Ir net nebejuokinga.
Kas blogai yra dėl merginų noro devėti aukštakulnius- nepaisant vaikino ūgio? Kas blogai yra žavėtis aukštesniais vaikinais?- Vaikinas, kuris sureikšmina, kad mergina su aukštakulniais yra aukštesnė už jį, ar tai, kad merginoms patinka aukšti, ir po to "varo" ir ant tokių merginų, ir ant aukštaūgių vaikinų, tik parodo, koks nepilnavertis iš tikrųjų jaučiasi. Ar ne, Tomai?:>

O kuo tarkim zemesnis vaikinas tau neitiktu?:) Net jei jis turi geru savybiu, yra rupestingas, protingas?
Kazkodel zmones tokie sugadinti, kad bijo priimti kitokius ir tik baido pirstais jei kazkas atrodo kitaip. smile
Man idomu, jei butu tokia situacija, kad turi vaikina zemaugi, arba lygiai tokio pat ugio kaip tavo, gal ir aukstesni uz tave, bet pamatytum dar aukstesni vaikina, tai iskart pabegtum pas dar aukstesni, nes aukstesnis?:)

tai aisku kad pas aukstesni pabegtu, nes juk jis AUKSTESNIS, nors gali but kiauras kaip kibiras. nafik tuos zemaugius nors ir jie turi geru savybiu, juk AUKSTESNIS yra GERIAU, nes madam kablus gales uzsideti

884

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Arturas parašė:
ns parašė:

ne, tie, kurie žemesni už mane nėra neūžaugos, mano ūgis nėra tas taškas, nuo kurio vertinčiau kitus žmones.:) tiesiog iš savo patirties šneku, kad pikčiausi būdavo tie, kurių ūgis buvo daugiau mažiau 170 cm. Ai, nu va, ir Tomas :>
Jei jau kiti gali "pavaryt" ant aukštaūgių, aš su mielu noru pašiepsiu žemesnius. Ypač, kai teko ilgą laiką būt žemaūgių vaikinų aplinkoj, ir kasdien kęsti jų pašaipas į mano pusę ir neapykantą/pavydą aykštesniems vaikinams smile

Niekas tos neapykantos nedaro is nieko. Tiesiog zemesni vaikinai bando save apginti, nes merginos juos megsta pulti. O man idomu kaip pvz reaguotu merginos jei jiems visi vyrai sakytu kad jei tavo akys pvz melynos, ji lovoje niekam tikus? Taip ir zemesni reaguoja, kai merginos sako kad jiems nesaugu salia zemesnio. Nors realybeje buna kitaip. Pvz kazkada susitikinejau su mergina, ji tuo metu gyvenu su bernu. Tas bernas buvo apie 190, kai as atvaziuodavau jis net i kiema bujodavo iseiti. Tai koks tas saugumas is to ugio jei bijo 170 ugio pasikociojusio?
Suprasciau kad merginos sakytu noriu sportisko, va tada tai gal is saugumo jausma priduoda.

va cia tai gerai isdestyta, todel ir sakau kad ugis svoris ne tie rodikliai kurie duoda sauguma merginosm, o jei mergina iesko aukstesnio tai tik del mados ir nieko daugiau nes visa kita jai dzin big_smile

885

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Storas turi savu pliusu ir minusu. Su pilvu atsimustu nuo smugiu, prispaustu savo pilvu, pakeltu, sumo parodytu, bet begiot gal nelabai greit moketu.
Plonas galetu perlipt per visus tarpus ir i plona sunkiau pataikyti jei i ji batais pradesi metyti. Taip pat plonas galetu kabet ant sprando kaip desra kokia ir nenulipt nuo prieso.
Mazaugis, jis neturi nusilenkti, jam svarbu begiot pirmyn atgal ir supainiot visus, pagrinde ju taktika must atakuot kojas, o dar jei moka kaip kamuoliukas riedet ar kaip karlsonas pakilt, tada isvis kietuolis.
Aukstaugis, pas jis labai didelis arsenalas, nes jis gali pasiekti jus tolumoje, o taip pat gali ir greiciau atbegt, ir sunkiausia pasiekti aukstaugio boksta, be to aukstaugis gali pakelt viena koja ar ranka, kuria mojuos kaip beisbolo lazda, net nereikia jam jamt kazka po ranka ir mojuot.

886

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Modestas parašė:

ns, kaip ten oras virsuje? ;DDD
ne, o jeigu rimtai, tai nekalbam su zemaugiais, o einam pasivaiksciot akiu lygyje :DD

ir siaip jeigu ns ugis 184, tai net ir 190(uzsidejus jai aukstakulnius) bus per zemas big_smile

Aukštakulnius nors ir turiu, nenešioju, nes nelabai patinka, ir to ūgio man ir taip užtenka, tad man tas "190 per žemas" atkrenta. wink

už visas merginas aš nekalbu- tik už save,  ir niekur nesakiau, kad man vaikinas yra daiktas- kaip tik minėjau, kad skirstyti žmones į gerus/blogus vien pagal jų ūgį yra kvaila. Kaip matau, kad ir ką pasakyčiau, bus perfrazuojama ir pateikiama kitaip, ir jūs visvien karksėsit apie tą patį.

887

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

ns parašė:
Modestas parašė:

ns, kaip ten oras virsuje? ;DDD
ne, o jeigu rimtai, tai nekalbam su zemaugiais, o einam pasivaiksciot akiu lygyje :DD

ir siaip jeigu ns ugis 184, tai net ir 190(uzsidejus jai aukstakulnius) bus per zemas big_smile

Aukštakulnius nors ir turiu, nenešioju, nes nelabai patinka, ir to ūgio man ir taip užtenka, tad man tas "190 per žemas" atkrenta. wink

už visas merginas aš nekalbu- tik už save,  ir niekur nesakiau, kad man vaikinas yra daiktas- kaip tik minėjau, kad skirstyti žmones į gerus/blogus vien pagal jų ūgį yra kvaila. Kaip matau, kad ir ką pasakyčiau, bus perfrazuojama ir pateikiama kitaip, ir jūs visvien karksėsit apie tą patį.

Esme ne tame ka mes cia karksime, o tame kad esi kompleksuota, mados auka big_smile net jei tau ir patiktu bernas kuris ten butu 120 tu to niekada nepripazinsi va del ko mes cia karksime taip big_smile ir is to isvados gaunasi kad tu ne tik sau priestarauji bet ir mums o mums tik to ir reikia big_smile

888

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

na juk sutikit kad pasilazdavoti yra maloniau nei visu nuomone sutikti ir viskas tai nesigautu diskusija ir tai butu tik vienas teiginys teisingas i klausimaa o kiti tik pritarimai, tai juk nuobodu butu, o kai ateina zmogus kuris nenutuokia bet nori issakyti savo nuomone tai prasau visai faina ji pastatyti i vieta ir parodyti kodel jis klysta big_smile atvesti i doros kelia jei jis ne kvailas big_smile

889

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Zodziu, vaikinus renkasi kaip preke, ar tiks prie merginos aukstakulniu. Visada rasit sudo ten, kur jo nera. smile

890

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

cia tas pats kas ateini i susitikima su mergina, pasiziuri i akiu spalva ir sakai , sorry man netinki , nesvarbu kad ugis svoris ir bendravimas tinka bet ne akiu spalva netinka ir basta nu pyp tai kas cia per ne samones big_smile

891

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Tai cia yra tokiu, viena nesugebejo imt ir paprastai atstumt, bet ne, tese diskusija, bendravo, po to galop sukure priezasti - tu groji tokiu muzikos instrumentu, o man nepriimtinas sis instrumentas.
O dar viena parase - viskas gerai, tik vat blakstienos..   

Tai merginos, jei jums kiekvienas menkniekis yra tragedija, tai taip ir toliau, ieskokit sh visur kur tik galima ir nesistebekit kodel jums nuolat atitenka tie, kurie jumis pasinaudoja big_smile Tik po to neverkit, kad nera normaliu, kad visi kiaules. Pacios renkates kiaules, tai ir nesiskuskit, geriau paskaiciuokit kiek normaliu atstumet. smile

892

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Arba isvis prikolas man buvo, su manimi nenorejo bendrauti todel kad mano vardas nepatiko jai big_smile cia isvis zvengiau ilgai big_smile nes jau toks vaizdas dabar eisiu i mentine ir vien del to kad su kazkokia kvaile bendrauciau keisiuosi varda big_smile

893

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Turi, ir labai nemenką reikšmę. Bet šita reikšmė blėsta su lig metais smile Kai esi jaunas kreipi dėmesį į begalę rodos nereikšmingų, linkusių nykti dalykų(pvz, grožis). Vėliau prioritetai po truputį keičiasi.. Ūgis man asmeniškai svarbus rodiklis vien dėl mano pačios "savijautos", juk lengviau ieškoti to kuris atitiks "kriterijų", nei keistis pačiai smile Žinoma, visi kriterijai gali būt labai greitai apeiti, jei tik yra noro.

894

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Brigita parašė:

Turi, ir labai nemenką reikšmę. Bet šita reikšmė blėsta su lig metais smile Kai esi jaunas kreipi dėmesį į begalę rodos nereikšmingų, linkusių nykti dalykų(pvz, grožis). Vėliau prioritetai po truputį keičiasi.. Ūgis man asmeniškai svarbus rodiklis vien dėl mano pačios "savijautos", juk lengviau ieškoti to kuris atitiks "kriterijų", nei keistis pačiai smile Žinoma, visi kriterijai gali būt labai greitai apeiti, jei tik yra noro.

Kazin ar gerai reaguotum jei vaikinas tau pasakytu - pasidazyk, nes atrodai kaip nezinia kas.

895

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Ponaitissss parašė:
Brigita parašė:

Turi, ir labai nemenką reikšmę. Bet šita reikšmė blėsta su lig metais smile Kai esi jaunas kreipi dėmesį į begalę rodos nereikšmingų, linkusių nykti dalykų(pvz, grožis). Vėliau prioritetai po truputį keičiasi.. Ūgis man asmeniškai svarbus rodiklis vien dėl mano pačios "savijautos", juk lengviau ieškoti to kuris atitiks "kriterijų", nei keistis pačiai smile Žinoma, visi kriterijai gali būt labai greitai apeiti, jei tik yra noro.

Kazin ar gerai reaguotum jei vaikinas tau pasakytu - pasidazyk, nes atrodai kaip nezinia kas.

Jei manęs nepriima kokia esu tai su tokiu žmogum ir nebūčiau smile Tai siūlau ir vaikinams su panelėmis, kurioms jų ūgis neįtinka neprasidėt, kad vėliau nereiktų klausyt kvailų replikų smile

896

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Brigita parašė:
Ponaitissss parašė:
Brigita parašė:

Turi, ir labai nemenką reikšmę. Bet šita reikšmė blėsta su lig metais smile Kai esi jaunas kreipi dėmesį į begalę rodos nereikšmingų, linkusių nykti dalykų(pvz, grožis). Vėliau prioritetai po truputį keičiasi.. Ūgis man asmeniškai svarbus rodiklis vien dėl mano pačios "savijautos", juk lengviau ieškoti to kuris atitiks "kriterijų", nei keistis pačiai smile Žinoma, visi kriterijai gali būt labai greitai apeiti, jei tik yra noro.

Kazin ar gerai reaguotum jei vaikinas tau pasakytu - pasidazyk, nes atrodai kaip nezinia kas.

Jei manęs nepriima kokia esu tai su tokiu žmogum ir nebūčiau smile Tai siūlau ir vaikinams su panelėmis, kurioms jų ūgis neįtinka neprasidėt, kad vėliau nereiktų klausyt kvailų replikų smile

Tai o kokio tu tobulybes ieskai? Kuris butu be barzdos, kuris butu tik tokio ugio, kokio tu nori ir kad tik jis atitiktu tavo reikalavimams, o pati nenori? Tarkim reikalausi, kad vaikinas kasdien skustu barzda, tai jis tures skustis, o jei vaikinas prasys taves kasdien dazytis kaip jis nori, kad butum issidaziusi, tai cia jau blogai? smile

897

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Ponaitissss parašė:
Brigita parašė:
Ponaitissss parašė:

Kazin ar gerai reaguotum jei vaikinas tau pasakytu - pasidazyk, nes atrodai kaip nezinia kas.

Jei manęs nepriima kokia esu tai su tokiu žmogum ir nebūčiau smile Tai siūlau ir vaikinams su panelėmis, kurioms jų ūgis neįtinka neprasidėt, kad vėliau nereiktų klausyt kvailų replikų smile

Tai o kokio tu tobulybes ieskai? Kuris butu be barzdos, kuris butu tik tokio ugio, kokio tu nori ir kad tik jis atitiktu tavo reikalavimams, o pati nenori? Tarkim reikalausi, kad vaikinas kasdien skustu barzda, tai jis tures skustis, o jei vaikinas prasys taves kasdien dazytis kaip jis nori, kad butum issidaziusi, tai cia jau blogai? smile

Tobulybės? Aukštas ir apsiskutęs tai toli gražu netobulas žmogus (nors kiekvienas tobulumą skirtingai suprantame). Aš tai neieškau nieko, nes matau kad kreipiesi tiesiogiai į mane pačią big_smile Jau suradau savąjį, kuris ir aukštas ir neužsiauginęs barzdos iki raktikaulio. Bet rinkausi jį visų pirma ne dėl šitų dviejų faktorių, kai pradėjom bendraut nė nežinojau kaip jis atrodo ar koks jo ūgis. Tiesiog sakau, kad visi turi "preferences", kuriais ne visada vadovaujamės. Kelti kriterijus kitiems nėra blogai, savojo prašau žiūrėti sveikatos, sportuot, reguliariai valgyt ir mest rūkyt, jis manęs taipogi prašo nerūkyt, sportuot ir pan. Tarp mūsų nėra išvaizdai skirtų kriterijų kaip ir, bet jei manęs prašytų dažniau dažytis, tai ką žinau... vadinas aš jam per prastai atrodau ir mums nereikia būti kartu. Aš jei jau bučiau su vaikinu, juk nesakyčiau "priauk dar 10cm", su tokiu žmogum tiesiog neprasidėčiau. Renkamės tokius kurie mums tinka ir patinka ir nematau čia nieko blogo. Juk nesirinksi žmogaus ir neaiškinsi kaip jam pasikeist, dafuk? O dėl barzdos, tu teisus, sakyti vaikinui kad nusiskustų yra kišimasis į jo asmeninę erdvę ir tą patį "preference", bet jis nenori plaukų ant mano kojų, aš nenoriu ilgų plaukų ant jo veido(nieko nesakau dėl kelių dienų barzdos).

898

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

mano ugis 1.66 kaip manot ar ymanoma man rasti panele

899

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Aukštesni vaikinai ir vyrai atrodo vyriškesni smile

900

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

mano ūgis apie 174 - 175 cm, ir jau lyg ir mažėti pradedu ir... man dzin ant Jūsų nuomonės ;DD