81

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

nezinau, bet man ugis taip pat siejasi su patikimumu.. as draugavau su uz save zemesniu vaikinu ir nieko cia baisaus.. truputi nepatiko, kad negalejau aukstakulniu nesiot, nes jau butu nevaizdas big_smile...geriausia turbut, kai ugiai mazdaug vienodi smile

82

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

bet man patikimesnis, zemesnis, o ne aukstesnis...va...ir tikrai ne fizine prasme..

83

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

o as manau,kad jei jau uzsidedu aukstakulnius jis neturetu but uz mane mazesnis smile

84

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

o mano manimu vaikino ugis itin svarbus aspektas... ugis asocijuojas su saugumo jasumu... butent tai vaikinas ir turetu suteikt merginai... retai kada db bepasitaiko ausktesniu uz mane:) o taip pasiilgau:)

85

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Ramunė, 15 parašė:

o mano manimu vaikino ugis manitin svarbus aspektas... ugis asocijuojas su saugumo jasumu... butent tai vaikinas ir turetu suteikt merginai... retai kada db bepasitaiko ausktesniu uz mane:) o taip pasiilgau:)

o koks tavo ugis..as taip pat auksta, bet vaikinu yra ir uz mane aukstesniu..

86

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

man nėra labai svarbu vaikino ūgis ;-) bet žinoma labiau patinka aukštesni už mane vaikinai. nors nenorėčiau vaikino žemesnio už mane kokių 10 cm. jei tas ūgio skirtumas neakivaizdus, tai čia nėra jau taip baisu ;-)

87

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

man tai labai swarbu ugis....:D nes draugawau sju zemesniu man tai nepatiko. . . o dar kai ash aiksta tj iswis::://

88

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

AŠ ESU 1,75. mAN LABAI SVARBUS ŪGIS, JAUČIUOSI LABAI GERAI ŠALIA VAIKINO, KURIS YRA AUKŠTESNIS, BET TEKO BENDRAUTI IR SU ŽEMAIS, BET TAS JAUSMAS MAN NEPATIKO, KAI JAUTIESI IT KOKIA MILŽINĖ. vAIKINAI TURI BŪTI AUKŠTESNI

89

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Jolanta, 18 parašė:

AŠ ESU 1,75. mAN LABAI SVARBUS ŪGIS, JAUČIUOSI LABAI GERAI ŠALIA VAIKINO, KURIS YRA AUKŠTESNIS, BET TEKO BENDRAUTI IR SU ŽEMAIS, BET TAS JAUSMAS MAN NEPATIKO, KAI JAUTIESI IT KOKIA MILŽINĖ. vAIKINAI TURI BŪTI AUKŠTESNI


vat butent jolanta.... vaikinukas it koks piplys milzinu saly:) siaubelis:)

90

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

na is dalies zinoma turi..wa pwz vajkinas zemesnis uz mergina,tj kaj nori pasibuciuoti ji turi atsisesti ar ka? nors zinoma jej labaj myli tj niekas nesvarbu..

91

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Kvaila kad ugis turi reiksme...Ir nereikia dramatizuoti PIPLYS MILZINU SALY,nebent esi tokio didumo kaip dramblys arba jis kaip liliputas,tai va tada suprantu kad nekoks jausmas...
turejau pirma savo meile uz save zemesni ir net mintis nebuvo uzklydus kad kazkas netaip,myliu toki koks yra...O Italiskos poros tai visai grazu... Neieskokit problemu ten kur ju nera...

92

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

kaikurioms turi, bet ne man... nes vistiek visi aukshtesni uzh mane... big_smile

93

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

is tikro turi nemegstu zemesniu uz save bet tai nera didele problema

94

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

mhm...man irgi nepatiktu...ir siaip daug fainiau kai aukshtesnis...arba bent lygus...

95

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

na nepazystu nieko uz save mazesniu vyru dazniausiai aukstesni,smagiau buciuotis kai jis aukstesnis,o ne kai paciai tenko jo ieskkot zemai...juokauju aisku....manau kai isimyli nebematai nei to ugio skirtumo...

96

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

na as tai nukrai nenoreciau draugaut su zemesniu bachuru

97

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

aisku kad turi...kam reikalingas saltas vyras??..

98

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

na man ugis nekelia problemu jei vaikinas neaukstesnis uz mane daugiau nei ~20cm, svarbu kad nebutu mazesnis, nes as pati esu lb zemo ugio...

99

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Roberta, 24 parašė:

Kvaila kad ugis turi reiksme...Ir nereikia dramatizuoti PIPLYS MILZINU SALY,nebent esi tokio didumo kaip dramblys arba jis kaip liliputas,tai va tada suprantu kad nekoks jausmas...
turejau pirma savo meile uz save zemesni ir net mintis nebuvo uzklydus kad kazkas netaip,myliu toki koks yra...O Italiskos poros tai visai grazu... Neieskokit problemu ten kur ju nera...



visu pirma pasikartosiu.... man ugis=saugumo jausmas... patinka just, jog vaikunkas bet kokioj situacijoje tave apgins, ugio aspektas asocijuojasi ir su drasa... na zinoma tai tik mano idejos:) o del prancuzisku poru... na kievienas zmogus yra individualybe, tad cia itin teisinga senoliu ismintis teigia: kiek zmoniu tiek nuomoniu smile kaip pastebejai as tolerantiskai ziuriu i tavaja nuomone, tad prasyciau mano minciu netraktuot kaipo "dramatizmo"!

100

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

as jau trys metai draugauju su uz save zemesniu.is pradziu nelabai kreipiau i tai demesio,bet paskui kazkaip vis labiau emiau tai pastebet ir supratau,kad man yra labai svarbu vaikino ugis.