101

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

visi mano nevyke vaikinai buvo labai auksti man tik tokie patiko,
dabar turiu nuostabu vaikina, o jo ugis lygus su mano ir viskas puiku

102

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

na nezinau.. kazkaip mazesnio uz save nenoreciau......

103

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Manau siokia tokia itaka turi smile nesinoretu kad uzsidejus kulniukus butum aukstesne uz vaikina smile Na bet kai myli tas neturetu but svarbu smile

104

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

na as kiek esu turejusi partneriu visi buvo uz mane aukstesni ir tokiu problemu neiskilo. o su zemesniu vaikinu manau kad negalejau draugauti nes man patinka tik auksti vyrukai.

105

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

turi.... nesupykit bet tikrai turi

106

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

tai tada ivardinkite kokie yra auksti:) centimetrais

107

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Nuo vaikystes jauciu nepatoguma del ugio, siuo metu esu 1,99 ugio, tai pradedant vaiksytes sokiais, baigiant tuo kad db i visas ziuriu is virsaus - didelis ugis tikrai nieko gero sad

108

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

hmmmm....jei vaikinas butu zemesnis ryskiai tai nelabai...nors pati kai neauksta tai retai taip buna:V bet vat jei koks 2metrinis pasitaikytu,tada jau irgi negerai...jam nugara paskaustu lankstytis iki manes;D

109

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

swarbu ne ugis o zmogus smile

110

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

NJu as Esu jaunute, bet jau zynau jey myli tay ugys nera svarbus... smile

111

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

svarbu ne ugis, o smugis.... :::650, bet is tikruju, tai skonio reikalas smile

112

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

man patinka aukstesni vaikinai big_smile bet kai jau reik stiebtis ant pirstu galiuku,kad duotum bucki,tai tokie jau nelabai... big_smile bet ne ugyje visas reikalas,o zmoguje.. smile

113

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Viktorija, 18 parašė:

bet ne ugyje visas reikalas,o zmoguje.. smile


sakai, o kaip liliputas nu tas nikstukas?

114

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

zinau, kad kai kurie aukstaugiai vaikinai kompleksuoja, jog per auksti, bet manau jie tikrai neturetu;) galiu tik jiem patarti gerai valgyti, nes kai vaikins aukstas ir perkares (labi labi kudas) tai zymiai negraziau atrodo nei mazas ir apskritas;D o siaip tikrai cia skonio reikalas...

115

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Hmz..Na man labiau patinka aukshty vaikinai..ir visad renkuos uz save aukshtesny vaikina-nors ir 2cm..:D

116

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

mano nuomone vaikinas turetu buti bent kiek aukstesnis uz mergina=)nemegstu prancuzisku poreliu...kaj mergina aukstesne uz vaikinuka(;

117

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Ugis = saugumo jausmas smile Nejuokaukit - uzpuole mano kolega is karate grupes banditeliai trys kai su panele namo vakare ejo. Jo ugis jums gali juokingas pasirodyti - 1.65 m. Bet dviem is tu triju mediku prireike... Ugis tik vizualia reiksme turi, va panos, isitaisykit po koki dvimetrini, ir kai nesugebes jusu kada apginti, idomu kaip jausites big_smile mano paties ugis - 1.75 m ir niekada nesijauciau nepatogiai pries jokia panele smile Va dabartines ugis - 1.73 m. ir mes kartu labai puikiai jauciames... Ji zino, kad prireikus, galeciau apginti ja bet kur, bet kada, ir nuo bet ko smile Bendrai pazvelgus, man imponuoja mazdaug lygaus su manim ugio merginos, ir 180 butu jau per daug, o 155 - per mazai... smile P.S. ugis NIEKADA netures itakos dvieju zmoniu emociniam tarpusavio rysiui. Nebent tik del vaizdo tampytis norit smile

118

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Simas, 19 parašė:

Ugis = saugumo jausmas smile Nejuokaukit - uzpuole mano kolega is karate grupes banditeliai trys kai su panele namo vakare ejo. Jo ugis jums gali juokingas pasirodyti - 1.65 m. Bet dviem is tu triju mediku prireike... Ugis tik vizualia reiksme turi, va panos, isitaisykit po koki dvimetrini, ir kai nesugebes jusu kada apginti, idomu kaip jausites big_smile mano paties ugis - 1.75 m ir niekada nesijauciau nepatogiai pries jokia panele smile Va dabartines ugis - 1.73 m. ir mes kartu labai puikiai jauciames... Ji zino, kad prireikus, galeciau apginti ja bet kur, bet kada, ir nuo bet ko smile Bendrai pazvelgus, man imponuoja mazdaug lygaus su manim ugio merginos, ir 180 butu jau per daug, o 155 - per mazai... smile P.S. ugis NIEKADA netures itakos dvieju zmoniu emociniam tarpusavio rysiui. Nebent tik del vaizdo tampytis norit smile




na cia jau kaip paziuresi... butent atsitiktinumai ir itakoja tavo nuomone:) beje del ugio... kazi kurissmarkiau voztels.. tas pypliukas ar aukstas zmogus? na zinoma ir nuo mases priklauso... bet kazi ko issigasi labiau ar nuo zemes atplysusio berniuko leteneles ar is 2 metru atskrendancio smugio... na zinoma retoriskai imanoma islankstyt kaip tik norima, bet... na visu 100 % sutinku jog isvaizda ir jokie kiti jos bruozai nepamaisys bendravimui! bet juk pirmas ispudis susidaro butent pazvelgus i zmogu!

119

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Tokia jaunute bet protingai kalbi patikek ...;) Saunuole !!!

120

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

na istikruju toks desningumas... juk kiekvienam svarbu kaip sis atrodo... o vaikinukui, butent paciam , jo savijautai svarbu ugis! na jei tokio stokoja, stengias tai kompensuot sakydamas jog tai nesvarbu smile jog berneliui ir taip gerai... bet visi zinom vienokia ar kitokia tiesa.... bet kita vertus... kiek zmoniu tiek nuomoniu... juk kiekvienas(o siuo atveju kiekviena) turi savo skoni!