1

Tema: apie anketas ir nuotraukas jose

niekaip nesuprantu. kaip galima apie zmogu spresti apie nedideli aprasyma ir foto. suprantu kad foto leidzia atmesti bent jau 70 proc pretendentu, taciau kai jos gali nuspresti, jei kiekvians atsakymas saltas.atsaymas kuris iskarto atstumia..nzn ar reiktu sita tema uzvesti pas vaikinus ar merginas forume, bet nusprendziau cia.
tesiant..ar tokia didele verte zmogaus jauciama kad negali atsakyti siltai ir draugiskai i paprasta laikeli..hmm
sakyciau arogancija.
priimk pokalbi nuo nulio. nuspresk is to is ko galima spresti. minciu, noru, temu, nuotaikos..is poklabio su zmogum

2

Re: apie anketas ir nuotraukas jose

hmmm, tu turi tokiu problemu? as paziurejau tavo foto, ir tu man iskart pasirodei idomus zmogus, su kuriuo as tikrai tesciau pokalbi ... bet kai per diena man paraso 10 laisku, kuriuose vienas ir tas pats klausimas : \tu dj?kokia muzika groji?\ mane tai pradeda nervinti, neatsakineju i tokius klausimus, jau seniai ... paprasciausias parasymas, labas, kaip diena praejo?jau yra kazkuo idomus, nes per ta diena zmoguj visko atsitiko ir jis jau kazka gali papasakoti ....

3

Re: apie anketas ir nuotraukas jose

ne visi zmones turi tiek laiko ir noro atsakineti siltai i kiekviena laiska. kai man paraso karta i menesi, tai galiu ir siltai atrasyt, o kai panoms raso po kelis laiskus i diena ir kas antras rasantis nori is ju sekso, tai manau sunku islaikyt saltus nervus ;]
is vis, sitas bendravimas yra nesveikas. nepatariu ijunkti, nes vien depresijas varo ir jokios apciuopiamos naudos neduoda. plius ryja daug laiko.

4

Re: apie anketas ir nuotraukas jose

sutikciau su Snieguole... galima pradeti labai paprastais, siltais klausimeliais, po truputi pradedant pazinti ta zmogu, jo bendravima, paziureti kokie atsakymai, kaip vyksta pokalbis, ar tik vienas klausia, kitas atsako, ar yra normalus susibendravimas... pazinus zmogu labiau galima jau paklausti panasiu klausimu, kad kaip ir Snieguoles variantu del tu dj ir pan, kas matos is foto. nuo tokiu dalyku tikrai nereikia pradeti norint susibendrauti.

5

Re: apie anketas ir nuotraukas jose

Justai, as ne snieguole, as Sandra!!! Kaip man tureti savo tikra varda!? :{}

6

Re: apie anketas ir nuotraukas jose

atsiprasau... tiesiog kas cia parasyta virs tavo foto ta ir rasau big_smile gerai, dbr busi sandra big_smile o tai sunku pasirasyti ne snieguole, o sandra?

7

Re: apie anketas ir nuotraukas jose

nu gal jai buvo idomiau koks skirtumas pasake kad sandra reiskia sandra wink

8

Re: apie anketas ir nuotraukas jose

aisku, sandra ir sventa big_smile

9

Re: apie anketas ir nuotraukas jose

jo ir sventa          big_smile

10

Re: apie anketas ir nuotraukas jose

Snieguole, 21 parašė:

Justai, as ne snieguole, as Sandra!!! Kaip man tureti savo tikra varda!? :{}

Jokia tu ne DJ..Tavo draugas galbut DJ..Cia taspats kas as nusifotkinsiu kokio pazystamo darbo kazkokioje neiprastoje vietoje ir sakysiu kad dirbu ta darba..;D

11

Re: apie anketas ir nuotraukas jose

Snieguole, 21 parašė:

hmmm, tu turi tokiu problemu? as paziurejau tavo foto, ir tu man iskart pasirodei idomus zmogus, su kuriuo as tikrai tesciau pokalbi ... bet kai per diena man paraso 10 laisku, kuriuose vienas ir tas pats klausimas : \tu dj?kokia muzika groji?\ mane tai pradeda nervinti, neatsakineju i tokius klausimus, jau seniai ... paprasciausias parasymas, labas, kaip diena praejo?jau yra kazkuo idomus, nes per ta diena zmoguj visko atsitiko ir jis jau kazka gali papasakoti ....


Tu Dj? :DDDD (joke)

12

Re: apie anketas ir nuotraukas jose

O va cia gera tema! Gal pagaliau zmones susiprotes, kad "labas kaip sekas" yra pernelyg nuobodu, neidomu ir banalu.. Kai gaunu toki laiska, neturiu visai jokio noro atrasinet, o jei atrasau, tai be jokiu emociju: "labas gerai". O ka rasyt? Tiesa sakant, truputi nervina.. Gerai Snieguole(Sandra) pasake, kad bent paklaustum kaip diena praejo, ar ka.. Gal bent sudomintu.. Ir Aleksandras gerai pastebejo. Istikruju nerealiai uzknisa, kai kas antras laiskas su poslom mintim..

13

Re: apie anketas ir nuotraukas jose

as neatmetu zmoniu pagal nuotrauka.. big_smile nuotrauka dar nieko nesako... :] o ir i ta banalu "labas,kaip sekas?" visada atrasau.. smile gal ir ne taip siltai kaip noretusi,bet atrasau... big_smile ir apskritai niekada neskirstau zmoniu,su visais bendrauju ir visiskai nusispjauti kad jis ten toks ar anoks big_smiletongue

14

Re: apie anketas ir nuotraukas jose

sutinku karolina kad "labas kaip sekasi?" jau uzkniso

15

Re: apie anketas ir nuotraukas jose

o man tai jau jau uznervino kad siuncia vienus paveiksliukus ir nezinia ka atrasyti.....tada visus is eiles paveiksliukus usmetu:P
seniau kai neturejau cia foto zmones su manim bendravo ne del isvaizdos ir man tai patiko o dabar vis daznaiu paraso zmoguciu paziureje i foto....as manau kad isvaisda nieko nesako ir nereiskia....

16

Re: apie anketas ir nuotraukas jose

Vaiva, 17 parašė:

o man tai jau jau uznervino kad siuncia vienus paveiksliukus ir nezinia ka atrasyti.....tada visus is eiles paveiksliukus usmetu:P
seniau kai neturejau cia foto zmones su manim bendravo ne del isvaizdos ir man tai patiko o dabar vis daznaiu paraso zmoguciu paziureje i foto....as manau kad isvaisda nieko nesako ir nereiskia....


tai kam tas foto susidejai, issimink ir neberasys del isvaizdos, kad jau tokia beda.. o siaip vat vienintelis dakykas kas nervina, tai kai smailus pradeda paisyti, o i bet koki labas nera sunku atsakyti smile po to dar tereikia pridurti, kad jau turi vaikina ir puse kandidatu atsisijoja big_smile net daugiau negu puse smile

17

Re: apie anketas ir nuotraukas jose

pritariu tau vaiva tie paveiksliukai nervina

18

Re: apie anketas ir nuotraukas jose

Evelina, 17 parašė:

sutinku karolina kad "labas kaip sekasi?" jau uzkniso


O tai kaip pradeti pokalbi?
gal taip? "Labas! kaip sen gerai atrodai wink" :DDD

19

Re: apie anketas ir nuotraukas jose

Niu as tai visada jei isidrasinu parasyt mergiotei tai numetu :::707 ir pasakau koki komplimenta;) kuri zinoma sunkiausia sugalvot... na o jau poto priklauso nuo pacios merginos ar iseina rast bendra kalba;) jei labai jau skiriasi charakteriai ir priesinasi ideologijos kaip kosmosas su dangum, tai tenka nutraukt pokalbi wink)) gan daznai tai nutinka, tad jau iprast baigiu big_smile

20

Re: apie anketas ir nuotraukas jose

Snieguole, 21 parašė:

hmmm, tu turi tokiu problemu? as paziurejau tavo foto, ir tu man iskart pasirodei idomus zmogus, su kuriuo as tikrai tesciau pokalbi ... bet kai per diena man paraso 10 laisku, kuriuose vienas ir tas pats klausimas : \tu dj?kokia muzika groji?\ mane tai pradeda nervinti, neatsakineju i tokius klausimus, jau seniai ... paprasciausias parasymas, labas, kaip diena praejo?jau yra kazkuo idomus, nes per ta diena zmoguj visko atsitiko ir jis jau kazka gali papasakoti ....

O tu esi pati kalta del to big_smile o kodel jus to nesakot kiti a?? jei idejai foto kad groji tai nusiteik jog tave pamates zmogus paklaus ar groji ar ne ar tik issiknisineji:)) nedek tokiu foto niekas neklaus wink

p.s o tas "Labas - kaip sekas" kodel banalu?????? negy tu mesi iskarto komplimenta ar ten buciuosi nuo galvos iki koju ir pan??? tesiog jei tu nori bendrauti tu bendrausi mano nuomone yra tokia:)) aisku kaip prabego diena irgy gerai smile) siaip kas kam!!! kam atsibosta tas ir sako tas banalu anas taip pat !! jie taip paklausy is manes nieko nesulauksi ! CIA ZMOGAUS PRINCIPAI NORAI IR T>T
kiti net neisivaizduoja pokalbio be pradzios LABAS KAIP SEKASI  smile