21

Re: apie anketas ir nuotraukas jose

Evaldas, 21 parašė:
Snieguole, 21 parašė:

hmmm, tu turi tokiu problemu? as paziurejau tavo foto, ir tu man iskart pasirodei idomus zmogus, su kuriuo as tikrai tesciau pokalbi ... bet kai per diena man paraso 10 laisku, kuriuose vienas ir tas pats klausimas : \tu dj?kokia muzika groji?\ mane tai pradeda nervinti, neatsakineju i tokius klausimus, jau seniai ... paprasciausias parasymas, labas, kaip diena praejo?jau yra kazkuo idomus, nes per ta diena zmoguj visko atsitiko ir jis jau kazka gali papasakoti ....

O tu esi pati kalta del to big_smile o kodel jus to nesakot kiti a?? jei idejai foto kad groji tai nusiteik jog tave pamates zmogus paklaus ar groji ar ne ar tik issiknisineji:)) nedek tokiu foto niekas neklaus wink

p.s o tas "Labas - kaip sekas" kodel banalu?????? negy tu mesi iskarto komplimenta ar ten buciuosi nuo galvos iki koju ir pan??? tesiog jei tu nori bendrauti tu bendrausi mano nuomone yra tokia:)) aisku kaip prabego diena irgy gerai smile) siaip kas kam!!! kam atsibosta tas ir sako tas banalu anas taip pat !! jie taip paklausy is manes nieko nesulauksi ! CIA ZMOGAUS PRINCIPAI NORAI IR T>T
kiti net neisivaizduoja pokalbio be pradzios LABAS KAIP SEKASI  smile

evaldai,as pamenu tavo pirma laiska man ... "mergicka, atiduok numarkus"!!! ir jis mane sudomino, ir man patinka su tavim bendrauti ... ... ... wink

22

Re: apie anketas ir nuotraukas jose

Tomas, 26 parašė:
Snieguole, 21 parašė:

Justai, as ne snieguole, as Sandra!!! Kaip man tureti savo tikra varda!? :{}

Jokia tu ne DJ..Tavo draugas galbut DJ..Cia taspats kas as nusifotkinsiu kokio pazystamo darbo kazkokioje neiprastoje vietoje ir sakysiu kad dirbu ta darba..;D

aaaaa ... foto darytos mano kambaryje, o ne kazkokioje darbo vietoje, antra, mes kartu su vaikinu esam dj ... pries susipazistant as tuo jau uzsieminejau, jis taip pat, ir mes susipazinom vienam bendram tuse, kuriame abu grojome ... nzn del ko tureciau issigalvoti, kad as esu dj ... cia tiik mano hobis, mano uzsiemimas, tik tiek, nieko cia ypatingo, turiu klausa, moku groti, mixuoti, daryti gerus party - kiekvienas juk turi savo talentus ir juos isnaudoja ... nesu apsimetele ...

23

Re: apie anketas ir nuotraukas jose

siaip Evaldui pritariu.. ir siaip garantuoju jei "labas kaip sekasi" parasytu koks nors saldainiukas, caca lialia ala Timberlakeas tai jam butu atrashyta su kaupu.. jei taip parasho paprastas vaikinas, tai jau banalu........ nespreskit apie zmogu nuo to kaip jis jus uzkalbina parasykit bent ta shalta "labas. gerai" nes daugelis siuntinejanciu labas kaip sekasi ziuri, ar tu ishvis neesi pasikelus ir atrashai.. wink

24

Re: apie anketas ir nuotraukas jose

vat vat:) o jos laukia visokiu KRUVOS KOMPLIMENTU !!! butum asmenishkai pazystama arba artyma drauge/panele tai JOA KOMPLIMENTAI tai butinai bet ne taip kaip pirma kart rasai ir rasyt "O Labas zuiki ir .tt kokia tu sian nuostaby ir t.t " :::223 HAMIZMAS IS MOTERU PUSES big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile KUR JUSU LYGIOS TEISES :::223 big_smile smile wink vnz smegenu ihsgaravimas i ora pas mane sina:) big_smile :pp

p.s Sandra tai kaip atiduosi numarkus?:D big_smile big_smile
p.p.s Kodel visi sako ant moteru jei ji groja sako APSIMETELE????? blemba ihstikruju todel kad gy nera daug moteru/paneliu kurios grotu su pidzioneriais/numarkais/techniksais ir t.t smile) todel nikas ir netiki:))

25

Re: apie anketas ir nuotraukas jose

Kiek mano jaunos smegenys tempia... kai kurie visu situ zinuciu prisisiuntineje tiek kad net bloga... tokiu atweju geriausia butu bent sawaitei atsiriboti nuo interneto... o po tos sawites (jai jos uzteks) wel mielu noru atrasinesite i "labas-kaip sekasi" :-}

26

Re: apie anketas ir nuotraukas jose

evaldai, po menesio grisiu i lt, suteixiu galimybe tau pazaisti su mano numarkus (uj, negaliu sakyt, kad jei mano, puse ju mano, kt puse ne mano smile

27

Re: apie anketas ir nuotraukas jose

o kad as ne lt big_smile bet nors tik su cd big_smile plokshteliu nereik:D

brrrr gavosi OT sad

28

Re: apie anketas ir nuotraukas jose

blyn tu siaures airijoj ... o norejau kviesti tave si sekmadieni i tusa ...

29

Re: apie anketas ir nuotraukas jose

Snieguole, 21 parašė:

blyn tu siaures airijoj ... o norejau kviesti tave si sekmadieni i tusa ...

tu berots sakei kat vaikina turin ar jau ji praspyrei big_smile

30

Re: apie anketas ir nuotraukas jose

neverta man to paties rasyt, pritariu lauro ir evaldo nuomonems smile

31

Re: apie anketas ir nuotraukas jose

Saulius, 24 parašė:
Snieguole, 21 parašė:

blyn tu siaures airijoj ... o norejau kviesti tave si sekmadieni i tusa ...

tu berots sakei kat vaikina turin ar jau ji praspyrei big_smile

niu turiu, niekur jis nedingo ... tiesiog pamaniau, jei manim netiki, kad as dj, ir jei jis yra airijoj, kodel jam neatvaz i tusa, kuriame as grosiu???Beje, ten bus ir mano vaikinas ... Nieko blogo tame neizvelgiu ... ... ...

www.fotki.com/famouse

32

Re: apie anketas ir nuotraukas jose

niu jai netiki tai ju reikalas big_smile nekreipk i tai demesio big_smile

33

Re: apie anketas ir nuotraukas jose

pavydas zmones dazniausiai apakina wink

34

Re: apie anketas ir nuotraukas jose

apie ka jus cia?

35

Re: apie anketas ir nuotraukas jose

PAVYDAS NES NESUGEBA TO KA SUGEBA PVZ TU AS ARSAULIUS AR KITI ... tokius PLEM KART REIKIA KURIE UZ AKIU STUMIA IR SAKO TU MELUOJI IR T>T sad

p.s sian nervots negavau p****st big_smile big_smile big_smile :::223

p.p.s nevartokit vaikai ........ pabreziu VAIKAI narkotiku...... busit tokie kaip as ...... big_smile big_smile big_smile

36

Re: apie anketas ir nuotraukas jose

as ir snd negavau!!!!!!!!!!!!!!!!!!plem, kokia neteisybe, antrai pusei dirbt sestadieni!!!!!!!!!!!!!!!!!

37

Re: apie anketas ir nuotraukas jose

ko :?

38

Re: apie anketas ir nuotraukas jose

jei teisingai as juos supratau, tai apie sexa jie sneka smile

39

Re: apie anketas ir nuotraukas jose

a isgivens o jei ne tai tam yra ir dirbtines priemones big_smile

40

Re: apie anketas ir nuotraukas jose

big_smile teisingai smile