1

Tema: Muzikuojate?

tai va noreciau suzinoti ar yra daugiau muzikos mokykla ar dar ka nors lankanciu zmoniu be manes?:D kiti metai man bus 7 metai grojant saksofonu..:D:D

2

Re: Muzikuojate?

o jus?:D

3

Re: Muzikuojate?

Greit bus kaip 3 metai varau su FL Studio :DDD

4

Re: Muzikuojate?

8metus pralankiau muzikos mokse,grojau pianinu..gavau diploma,pardaviau pianina,pinigus prageriau big_smile bet klausa tai idealia turiu ir seip grot moku big_smile:D:D:]

5

Re: Muzikuojate?

baigiau muzikos shule .. grojau pianinu ir tuo didziuojuosi  nes moku kazka, ka moka newisi.. pianino nepardawiau ir nezadu parduoti. taip pat mokaus groti gitara.. smile:)

6

Re: Muzikuojate?

o as moku groti birbyne big_smile

7

Re: Muzikuojate?

As baigiau muzikos mokykla, groju pianinu ir sintezatoriumi, taip pat baigiau muzikine klase. Universitete pora metu dainavau universiteto pop grupeje.

8

Re: Muzikuojate?

Dovile, 22 parašė:

As baigiau muzikos mokykla, groju pianinu ir sintezatoriumi, taip pat baigiau muzikine klase. Universitete pora metu dainavau universiteto pop grupeje.


Saunuole smile

9

Re: Muzikuojate?

aaaa....man irgi kiti metai bus 7(paskutiniai...oficialiai...;D ).
seip...nepatinka man groti fortepionu tai ka duoda...isvis,nemoku (ta prasme,neturiu jokio noro) groti pagal natas...ypac,kai reikia mokytis atmintinai..fuiii...bet seip labai fainai...
nzn,gal dar po to vaiksciosiu...i koki dainavima.

10

Re: Muzikuojate?

as ishvis tik shvylpaut moku ir tai nelabai big_smile

11

Re: Muzikuojate?

bet moki!niuniuoti irgi gali(garantuotai)...;D

12

Re: Muzikuojate?

moku toky pirstr padaryt vat muzika kur buna:P ypac vonioi kai guli tai net keliu natu sinhronizacija isheina ! :::223

13

Re: Muzikuojate?

;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D
mokykites,vaikai!stai zmogus be kompleksu!;D;D;D

14

Re: Muzikuojate?

Raminta, 13 parašė:

;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D
mokykites,vaikai!stai zmogus be kompleksu!;D;D;D


atsizvelgus i tavo amziu as tada esu PENSININKAS !!! big_smile

15

Re: Muzikuojate?

cia del tu "vaikai"?;D
su vaikais geriau skambejo...;D;D;D
o kas,kad ir pensininkas?taigi dziaukis...;D;D;D;D;D;D;D;D

16

Re: Muzikuojate?

truputį dainuoju. galiu minimaliai sau pritart pianinu. mokausi gitara. bet nieko neišeina. esu tinginė.

17

Re: Muzikuojate?

jo as ir dainuot moku big_smile kat net visi kaimo sunis pasikaria big_smile nuo mano tobulo balso

18

Re: Muzikuojate?

Esu DJus NON STOP klube...o tu?

19

Re: Muzikuojate?

o as didzejauju kaimo kapeloi su skuduceis big_smile varau miksus kanklem big_smile

20

Re: Muzikuojate?

o as siaip esu DJ gerbiams ir DJ pagarsejes savo kaime big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile