21

Re: Muzikuojate?

Simeonas, 16 parašė:

Esu DJus NON STOP klube...o tu?

ane? big_smile nu ir kaip? po to tavo pasisakymo, daugiau laisku nuo paneliu gauni? wink big_smile

22

Re: Muzikuojate?

Artūras, 20 parašė:
Simeonas, 16 parašė:

Esu DJus NON STOP klube...o tu?

ane? big_smile nu ir kaip? po to tavo pasisakymo, daugiau laisku nuo paneliu gauni? wink big_smile

nepavydek gerai mes ce visi DJ  ir mum mergu netruksta pacios lipa big_smile

23

Re: Muzikuojate?

nu teko biski per gyvenima pamuzikuot.. grojau pianinu, saksofonu, siek tiek gitara, FL Studio (maciau cia priskaitot beveik kaip instrumenta big_smile ), dabar tik cd grotuvais pagroju.. :::140 (;

24

Re: Muzikuojate?

mp3 ir neblogai pagrot big_smile niu as turiu suplysuse armonika :?ir suluzuse gitara :? tai blm kaskaip nesigauna groti :?

25

Re: Muzikuojate?

noreciau ismokt grot armonika big_smile ta kur tango muzikantai groja.. pamirsau kaip ten ji vadinas :?

26

Re: Muzikuojate?

Ignas, 20 parašė:

nu teko biski per gyvenima pamuzikuot.. grojau pianinu, saksofonu, siek tiek gitara, FL Studio (maciau cia priskaitot beveik kaip instrumenta big_smile ), dabar tik cd grotuvais pagroju.. :::140 (;


Da taip cia ant prikolo ta FL iveliau :DDD
p.s dar su gitara groju smile)) va :DDD

27

Re: Muzikuojate?

tai taip ir supratau kad nerimtai.. big_smile

28

Re: Muzikuojate?

sveikinu tave wink

29

Re: Muzikuojate?

siaip noreciau ismokt saxofonu wink bolia drum&bass pritart butu akujenai wink

o tas NON-STOP jei tavo namai tau klubas big_smile tai tau gerai:D NONSTOP Toliau pievaut wink

30

Re: Muzikuojate?

5 metai, nebaigus jokios muzikos mokyklos, bet turiu gera klausa ir sugebu groti ne tik cd grotuvais, bet ir pafais... ir cia visai nesigiriu ... evaldai, mano namai, daznai man buna clubas - xe xe xe ... bet kai gristu i Lt, mano clubas nebuna mano namai wink

31

Re: Muzikuojate?

jap. pianinu ir per nervus. wink

32

Re: Muzikuojate?

o as tai noriu ismokti ant elek. gitaros groti
ir bugnais

33

Re: Muzikuojate?

pamokysiu: pasidedi gitarą ant žemės, atsistoji ant jos, o tada jau darai, ką nori, ir vadini tai "muzika ant elektrinės gitaros".

34

Re: Muzikuojate?

Evelina, 17 parašė:

o as tai noriu ismokti ant elek. gitaros groti
ir bugnais

vadinasi mokinsimės kartu. elektrinę gitarą paiimsim iš mano patėvio, o dėl būgnų kils muštynių. tongue wink

35

Re: Muzikuojate?

esu bajgus muzikos mokykla;) fortepijono specialybea.. ir dar dajnuoju pop grupej;]

36

Re: Muzikuojate?

baigiau meno mokykla pries 2 metus lankiau 5 paskui dar 2 prasitesiau iki db,specelybe buvo chorinis dainavimas, groju pianinu ir truputi gitara noreciau ismokt lb grot su bgnais......

37

Re: Muzikuojate?

nu ka jus chebra pavarot tiktai 7 metai tai jus dar zali esat..
as muzikos mokaus jau 10 metu ir yvaldziau dachuja instrumentu iskaitant ir baznytisiu vargonus 3 klaviaturu:D

38

Re: Muzikuojate?

Gediminas, 17 parašė:

nu ka jus chebra pavarot tiktai 7 metai tai jus dar zali esat..
as muzikos mokaus jau 10 metu ir yvaldziau dachuja instrumentu iskaitant ir baznytisiu vargonus 3 klaviaturu:D


isterpsiu dar karta..nusileisk ant zemes,piemeneli

:*

39

Re: Muzikuojate?

O as jokiu instrumentu nemoku groti:-{   O taip noreciau moket groti pianinu ar gitara... Tai taip grazu..:-)

40

Re: Muzikuojate?

3metaj gitara 2 metaij bugnaij ce kartu toje pacioje mokykloje ...daug vargo, bet daug ka ismokau smile