381

Re: Liūdniausias filmas

Hachiko. A dog's story.
Nezinau ar ziurint vienam vakare imanoma nesusigraudint ;]

382

Re: Liūdniausias filmas

Man tai labai liudnas buvo Tobulas pasaulis su Kevinu Kostneriu,bent jau pabaiga- viena is nedaugelio scenu filmuose,kuriu nepamirsiu smile

383

Re: Liūdniausias filmas

Sėkmė Avansu ir Titanikas

384

Re: Liūdniausias filmas

gladiatorius....:::040

385

Re: Liūdniausias filmas

Greičiausiai " Aš vardu Semas". Kažkaip ilgai atsimenu jį. Sukrėtė tuo metu kai žiūrėjau. dar vienas, kuris labai paveikė tai " Skrydis virš gegutės lizdo". Daug apmąstymų ... Ir linksma ir liūdna žiūrint!

386 (redagavo Andrius, 18 2011-08-13 19:08)

Re: Liūdniausias filmas

Mane tai smarkiai sukrėtė Megan is missing apie žiaurią dviejų paauglių internaučių lemtį susidūrus su internetiniu maniaku. Filmas paremtas tikrais faktais, labai žiaurus ir sukrečiantis, tačiau, manau, kiekvienam būtina jį pamatyti smile
findmegan.com

387

Re: Liūdniausias filmas

Filmai, kurie baigiasi pagrindinių herojų mirtimi... Kaip "Gladiatorius", "Žalia mylia", "Titanikas"...

388

Re: Liūdniausias filmas

Filmas ne romantinis, nes romantinių graudžių išvardinčiau minimum 20... Taigi širdį draskanti tikrais faktais paremta istorija:

Letters To God http://www.youtube.com/watch?v=DBDK2LGn4%E2%80%8Bp0

389

Re: Liūdniausias filmas

Hačiko: Šuns Istorija - nerealiai liudnas
Notebook - taip pat...
Marlis ir aš / Marley & Me - taip pat ziauriai liudnas. Tiesa, tik filmo pabaiga. Apskritai, filmai apie gyvunus ir kaip jie mus myli, tai ziauriai spaudzia sirdi sad

390

Re: Liūdniausias filmas

tocka liudnas

391 (redagavo samahonas, 100 2011-11-10 14:41)

Re: Liūdniausias filmas

dirbtinis intelektas,daniel an our cats,vagis(rus. vor),the road.dokumentinis,prakeikti ir pamirsti(rus prokliaty i zabyty)

392

Re: Liūdniausias filmas

lilija 4ever

393

Re: Liūdniausias filmas

Visai slegiantis man buvo "Faktotumas". Taip, ir "Žalia mylia".

394

Re: Liūdniausias filmas

"Zalia mylia"

395

Re: Liūdniausias filmas

"Berniukas drizuota pizama"  ,ir be konkurencijos Haciko -Suns istorija . smile

396

Re: Liūdniausias filmas

http://en.wikipedia.org/wiki/Brazil_(film)

397

Re: Liūdniausias filmas

Hachiko.. If only.. A walk to remember.. Net negaleciau ivardinti kuris liudniausias.. tiesiog... neutral

398

Re: Liūdniausias filmas

The Ledge :::013

399

Re: Liūdniausias filmas

Jūros gelmėse / The Sea Inside / Mar adentro
Liūdniausia tai, kad pats visą filmą nori, jog pagrindinis herojus greičiau numirtų ir nebesikankintų hmm

400

Re: Liūdniausias filmas

Palaidotas gyvas