1

Tema: Rugiuose prie bedugnes

ka manot apie sia knyga? mano subjektyvia nuomone cia geriausia knyga ever. nelabai stora ir kiekvienam puslapi po protinga minti smile

2

Re: Rugiuose prie bedugnes

Skaičiau ir man ji nepasirodė gera. Jau po savaitės užmiršau turinį. Vaikams galbūt verta perskaityt.
Augustinas, ar daug knygų perskaitęs esi?

3

Re: Rugiuose prie bedugnes

Auguna o tu ne vaikas..?
as tai vaikas, gali net neklaust manes smile

4

Re: Rugiuose prie bedugnes

Evaldas, 18 parašė:

Auguna o tu ne vaikas..?
as tai vaikas, gali net neklaust manes smile

nemazai smile bet esu gal penkesdiasimt knygu pradejes skaityti ir nebaiges smile

5

Re: Rugiuose prie bedugnes

Augustinas, 18 parašė:
Evaldas, 18 parašė:

Auguna o tu ne vaikas..?
as tai vaikas, gali net neklaust manes smile

nemazai smile bet esu gal penkesdiasimt knygu pradejes skaityti ir nebaiges smile

O kodėl nebaigi? Neįdomu? ;]

6

Re: Rugiuose prie bedugnes

Evaldas, 18 parašė:

Auguna o tu ne vaikas..?
as tai vaikas, gali net neklaust manes smile


Tavęs ir neklausiu. Tėvam esu vaikas, bet jau didelis vaikas ;]]

7

Re: Rugiuose prie bedugnes

nepatiko. is tikruju visai nieko kaip "priverstinio skaitymo" knyga, palyginus su kitomis esanciomis mokykliniam sarase..bent jau nesunkiai skaitosi=) bet jei rimtai tai visiskai nesupratau ko visi ja taip giria=)

8

Re: Rugiuose prie bedugnes

man tai labai patiko;]

9

Re: Rugiuose prie bedugnes

sita gera bet geriau skaitykit traukiniu žymėjima, ilgiau prisiminsit;)

10

Re: Rugiuose prie bedugnes

Hmz cia knyga skaiciau gal pries kelis metus... bet pamenu ligi siol,kad man tuomet patiko isijausti i paugliska gyvenima...

11

Re: Rugiuose prie bedugnes

Savotiskai idomi knyga, kiekviena knyga turi savu pliusu ir minusu, kurie traukia arba atstumia smile

12

Re: Rugiuose prie bedugnes

o jei galit priminkit bo jau nepamenu apie ka jinai?

13

Re: Rugiuose prie bedugnes

niu mano nuomone knyga yra tikrai nebloga... bet ne is tu kurios negaletum padeti ir eiti daryti ko nors kito..

14

Re: Rugiuose prie bedugnes

daug girdejus apie sia knyga bet jos neskaiciusi reiketu kokia diena perskaityti ir suzinoti ar tiesa jus cia pasakete apie ta knyga:)

15

Re: Rugiuose prie bedugnes

mmm...man patiko..visai nieko, tokia is isimintesniu knygu, o man tai labiausiai patiko visi tie jo prikoliukai, aina sau,:V:D)

16

Re: Rugiuose prie bedugnes

nereali knyga, taip pat kaip iris johansen "bjaurusis anciukas", tai nuostabios knygos

17

Re: Rugiuose prie bedugnes

Na seip knyga nebloga bet nebe siam laikmeciui. Ji buvo parasyta tam, kad sokiruoti skaitytojus. Taip ir buvo, kai mano tevai ja skaite taciau dabar ji tokio ispudzio nebepalieka. Pati galvojau isprotesiu beskaitydama - beprasmis tekstas, vaiksciojimas ratais ir monotonija. Perskaiciau greitai vien del to, kad tikejausi, kad bent pabaigoj kas nors ivyks taciau deja teko nusivilti.

18

Re: Rugiuose prie bedugnes

esu perskaicius nemazai knygu, bet visas greit pamirstu, o sita knyga labai puikiai prisimenu, labai patiko

19

Re: Rugiuose prie bedugnes

Dora, 18 parašė:

Na seip knyga nebloga bet nebe siam laikmeciui. Ji buvo parasyta tam, kad sokiruoti skaitytojus. Taip ir buvo, kai mano tevai ja skaite taciau dabar ji tokio ispudzio nebepalieka. Pati galvojau isprotesiu beskaitydama - beprasmis tekstas, vaiksciojimas ratais ir monotonija. Perskaiciau greitai vien del to, kad tikejausi, kad bent pabaigoj kas nors ivyks taciau deja teko nusivilti.

o as manau, kad kaip tik musu laikmeciui nes visi tie jo bajeriukai ir pasakymai yra kaip musu...ir musu tevai manau kai skiate buvo suzaveti autoriaus kad jis taip moka aprasyti zmogu,po dalele ir jo plogasias idas taip itikinamai aprasyti

20

Re: Rugiuose prie bedugnes

nius, as ja pries kelias dienas ir suskaiciau.. labai greitai skaitosi.....
pritariu, Vaivai, kad si knyga tinka ir musu laikmeciui.. mano mama labiau sokiruota buvo,kai ja skaite mokykloj, bet patikekit, as ne ka maziau....
knyga atskleide tai, kuo gyvena 16metis... ir autorius nenuklydo...  visiskai ne.. as savo vaikui duosiu ja perskaityti, kai jis bus 16...gal net anksciau.. sita knyga to verta..