1

Tema: France

Bonjour!!! Ar atsiras lietuvisko kraujo turinciu zmogeliuku kurie siuo metu studijuoja, gyvena ar plusa Prancuzijoje?

2

Re: France

salut:) nors nedirbu ir nestudijuoju ten, bet noreciau:V

3

Re: France

Tai atvaryk, nes cia labai faina!

4

Re: France

lietuviam lietuva big_smile man ir ce gerai prancuzija tegu lieka prancuzam

5

Re: France

as tai noreciau i ta varliuku sali pakeliauti tik........

6

Re: France

Saulius, 24 parašė:

lietuviam lietuva big_smile man ir ce gerai prancuzija tegu lieka prancuzam

Tai ir buk lietuvoje!!! As tai noriu pasaulio pamatyti ir atsilakstyti!! Prancej dbr studijuoju, bet nezinau ar su viskam cia liksiu!!! Va dar buvau Ispanijoj, ten irgi nuostabi salis, bet gyvenimas kitox, noretusi po studiju i ten nulekti energijos pasisemti smile

7

Re: France

ech.. nyksta patriotishkumas ;]

8

Re: France

Viktorija, 24 parašė:

as tai noreciau i ta varliuku sali pakeliauti tik........

tik.... kas? :?

9

Re: France

kur patriotiskumas, a? as tai i kokia ispanija ar prancuzija tikrai nenoreciau, o gyventi, tai juolabiau NE. pieva ten... o lietuva... kitas reikalas big_smile

10

Re: France

galima ir man prie jusu prisijungti ?:) nors nestudijuoju ir kol kas esu LT

11

Re: France

pasidalink su mumis tavosiomis mintimis sia tema

12

Re: France

Justas, 16 parašė:

kur patriotiskumas, a? as tai i kokia ispanija ar prancuzija tikrai nenoreciau, o gyventi, tai juolabiau NE. pieva ten... o lietuva... kitas reikalas big_smile

visu pirma ar ten buvai nuvaziaves? pas mane galvoje sukasi tikrai ne patriotiskumas o cosmopolitiskumas smile he he

13

Re: France

Justas, 16 parašė:

kur patriotiskumas, a? as tai i kokia ispanija ar prancuzija tikrai nenoreciau, o gyventi, tai juolabiau NE. pieva ten... o lietuva... kitas reikalas big_smile

na man tevyne ten kur gera gyventi... nors db seziu LT kitu saliu kaip namu ar "tevynes neatmetu" todel noreciau daugt kur pabuvoti bet gyventi Europoj smile

14

Re: France

Mano tevai alytuj gyvena, tai mane depresija apima kai pas juos i ten gryztu!!! aisq gera savuosius pamatyti, bet ten niekas nejuda!!!! vilniuj dar kiek judesio yra, bet ir tai!!!!

15

Re: France

Vilma, 22 parašė:

Bonjour!!! Ar atsiras lietuvisko kraujo turinciu zmogeliuku kurie siuo metu studijuoja, gyvena ar plusa Prancuzijoje?

16

Re: France

gal ir yra ,o tai is kokio miesto tu busi??

17

Re: France

http://forumas.ieskok.lt/imgload/1269

18

Re: France

taiphttp://forumas.ieskok.lt/imgload/1270

19

Re: France

man tai visai neblogai patinka bet geri labai zmones bet viena beda kad ten daug arabu

20

Re: France

ne tik arabu bet ir negru!!!! Bet kur bevaziuosi visur ju pilna!!!!