1

Tema: merginu meile pinigams....

cia gal temos pavadinimas nelabai sutaps su tuo apie ka as cia noreciau pabendrauti...
taigi manau kad norint susirasti tikrai normalia mergina ir rimtai draugystei(turiu galvoje kad viskas net daeitu iki seimos kurimo)...
reikia tureti ir kiseneje slamansciu....nuo tiek kiek Tu ju turi tai priklauso kokia mergina gali kabinti...
manau dabar ateina tokie laikai,kad zmones skirstosi i sluoksnius... ir kokio turtuolio tevelio dukrele tikrai net neziures i paprasta vaikinuka kuris banda savo jegomis prasimusti i gyvenima...
ir dar visgi daug kas priklauso nuo to koki issilavinima esi igyjes...

taigi o kokia jusu nuomone ka gali pasakyti apie visa tai?

2

Re: merginu meile pinigams....

tikrai nemeluosiu, bet is dalies kas nenoretu gyvent geriau, jei ta galetu.........?
vieni yra stiprus ir savo rankomis viska pasistato, o kiti sliejasi prie tokiu...
jei paziuretume i zvaigzdziu gyvenima tai pamatytume, kad labai retais atvejais turtuolis (-e) susidraugauja su zmogum is kitos aplinkos.......bet pagalvojus realiai...tokiem zmonem ir susitikt akis i aki reciau iseina ir tuo labiau laisvai pabendrauti.......va pvz krepsininkas neves bibliotekininkes, nes jis tiesiog bibliotekose nesilanko.......
...........
skaitant, ka tu parasei iseitu taip, kad kuo kiseneje vyrelis tures daugiau pinigu, tuo didesne jam tikimybe susirast "normalia" mergina.......
...............

3

Re: merginu meile pinigams....

as tai esu ne uz slamanciu, o uz smegenu kieki pas vaikina. nesugebeciau net bendraut turbut su kokiu pasiputusiu turtuoliu, kuriam viska nuperka tevai ir jam paciam nereik skintis kelio i gyvenima. kazkoks susisluoksniavimas gal ir yra, bet tai atsiranda per sirtinga mastysena. aisku, buna isimciu, bet negi turtingas ir vargsas ras bendra kalba? net gimines ne visada bendrauja, nes skiriasi ju poziuriai i gyvenima ir per tai jie atsiduria skirtinguose sluoksniuose... kaip gali alchasas ir verslininkas rast bendra kalba?

4

Re: merginu meile pinigams....

apibendrisu trumpiau ka norejau pasakyti ir ka isgirsti...
taigi ar merginos renkasi vaikina pagal jo pinigines stori?mano nuomone tokia kad TAIP... gal ne tiesiogiai bet atsizvelgia i tai...
ir tada vel kyla mintis ar merginoms yra svarbiau isteketi is meiles ar isteketi uz to kuris gales materialiai aprupinti ja visada, ir nesvarbu kad ji jo nemyli bet laikui begant mano kad pamils ta vaikina ...;\:V

5

Re: merginu meile pinigams....

vsur turi buti harmonija.. galu gale ir su pinigais reikia moketi elgtis.. vienas turi kiseneje 200 lt ir juos  stengiasi visiems parodyti/juos istaskyti, kitas tures korteleje 20 000 ir bus kuklus..

O del atsirinkimo daznai lemia zmogaus asmenines savybes, manes pvz tusti zmones visai netraukia, kad ir kaip graziai blizgetu

6

Re: merginu meile pinigams....

pinigas yra pinigas, kaikas iesko kas turi jo daugiau kaikas iesko kazko ko uz pinigus nenusipirksi visa logika

7

Re: merginu meile pinigams....

kas is meiles, jei gyvenant nebus duonos kasnio? negi mergina turetu seima islaikyti? turi abu stengtis.

8

Re: merginu meile pinigams....

cia ne apie ubagus snekam, tiesiog apie tai kad dauguma merginu pasirinktu vaikina katras turi daugiau pinigu

9

Re: merginu meile pinigams....

gerai, pritariu tau, Tomai, bet juk yra ir isimciu.

10

Re: merginu meile pinigams....

taip yra tik idomu kokie procentai gautusu smile) istikro pagalvojus is kur studenciokas tures dauk pinigu nebent isvares i uzseni buvo arba gerus jau tevelius turi aisku buna ir isimciu kaikurie labai greit prasimusa...

11

Re: merginu meile pinigams....

mano pajamos dabar per menesy siekia apie 1.4tukst litu, gyvenu pas tevus todel bustas ir maistas nekainuoja.... Turiu panele kuri taip pat uzdarbiauja i menesy mazdaug 800lt ta pati situacija gyvena su tevais. Kai pradejome draugauti buvau kritineje situacijoje buvo labai sunku su pinigais dazniausiai arba geri draugai man statydavo kada norejau kur iseity pasitoosinti arba stengdavausi neit i viesuma nes teko labai susispausti, kaip tik tuo metu pradejau draugauti su saviske. Ji visa laika turedavo pinigineje bent 50lt o man vos ne vos uztekdavo nuejus i bara bokalui alaus ir cigaretem sukrapstydavau... Bet niekada nesijausdavau nepilnavertiskai kad ji turi uz mane daugiau pinigu ir niekada jei nestaciau, anaiptol dar ji yra man "paskolinusi" niu be grazinimo.. nes su laiku isbridau is sios situacijos ir atsigavau. Siuo metu jei yra labai sunkus periodas visa sy menesy nes vasara sedi gal su 30lt kiseneje... iki atlyginimo.. pas mus pinigai jau patape kaip ir bendri ir labai dziugu kad galiu jai pastatyti. Nors ji to labai nemegsta kaip ir as. Bet tiesiog pradejom zvelgti i pinigus kaip i antrarusy dalyka... Ir niekada jei neturesiu kiseneje nei lito neisiu vien tik del sitos priezasties kur nors su ja.. tiesiog ja perspesiu ir ziuresim ka galim padaryti.

12

Re: merginu meile pinigams....

Osvaldas, 19 parašė:

mano pajamos dabar per menesy siekia apie 1.4tukst litu, gyvenu pas tevus todel bustas ir maistas nekainuoja.... Turiu panele kuri taip pat uzdarbiauja i menesy mazdaug 800lt ta pati situacija gyvena su tevais. Kai pradejome draugauti buvau kritineje situacijoje buvo labai sunku su pinigais dazniausiai arba geri draugai man statydavo kada norejau kur iseity pasitoosinti arba stengdavausi neit i viesuma nes teko labai susispausti, kaip tik tuo metu pradejau draugauti su saviske. Ji visa laika turedavo pinigineje bent 50lt o man vos ne vos uztekdavo nuejus i bara bokalui alaus ir cigaretem sukrapstydavau... Bet niekada nesijausdavau nepilnavertiskai kad ji turi uz mane daugiau pinigu ir niekada jei nestaciau, anaiptol dar ji yra man "paskolinusi" niu be grazinimo.. nes su laiku isbridau is sios situacijos ir atsigavau. Siuo metu jei yra labai sunkus periodas visa sy menesy nes vasara sedi gal su 30lt kiseneje... iki atlyginimo.. pas mus pinigai jau patape kaip ir bendri ir labai dziugu kad galiu jai pastatyti. Nors ji to labai nemegsta kaip ir as. Bet tiesiog pradejom zvelgti i pinigus kaip i antrarusy dalyka... Ir niekada jei neturesiu kiseneje nei lito neisiu vien tik del sitos priezasties kur nors su ja.. tiesiog ja perspesiu ir ziuresim ka galim padaryti.

o Tu isisvaizduok ka reiktu daryti jei turi pats nuomuotis buta ir uz kumunalines susimoketi ir dar maista pirkti... ir siaip kur nors nueiti jei nori tai dar koki maziausiai50Lt., reikia tureti... ir kaip tada? big_smile juokas per asaras

13

Re: merginu meile pinigams....

mhm ipac vilniuj.
isejtu uz buta apie 500 ,maistas 300 kaip minimum, i kluba vienas nuejimas irgi minimum 50 lt
stai tavo tie 1,4 ir garuoja garuoja ;]

14

Re: merginu meile pinigams....

beje jei nepaslaptis osfaldai kur tu gavai darba toki kad tau turbut net nefuksuj moka 1,4 tukstancio?
per pazystamus? ir kas per darbas jei nepaslaptis

15

Re: merginu meile pinigams....

na jusu ziniai tai Lietuvoje mieli politikai per 16 metu vis dar nesugeba sureguliuot atlyginimu pagal pragyvenimo lygi... wink nes puse atlyginimu sau i kisene susikisa, tai jum ir nelieka :]

16

Re: merginu meile pinigams....

Auris, 19 parašė:

na jusu ziniai tai Lietuvoje mieli politikai per 16 metu vis dar nesugeba sureguliuot atlyginimu pagal pragyvenimo lygi... wink nes puse atlyginimu sau i kisene susikisa, tai jum ir nelieka :]

skamba labai taip kaip musu lietuviai mieli megsta sakyt.visi kas politikai - vagys,nezmones,zverys ir nelietuviai o parsidaveliai.
ir isvis visi kas neturtingi yra vagys,kas neukininkai yra vagys ir kas neaugina bulviu taipogi yra nedievobaimingi zmones nes lietuviu nacionaliniu vaisiu neaugina ;]

17

Re: merginu meile pinigams....

Manau toks toki atranda .(aisku kad normali nesoks ant kaklo kokiam benamiui....visi iesko pagal save,nes jei nera susibendravimo,bendro polekio ir niekas nesieja ,nemanau kad draugyste ir bendras gyvenimas butu tarp ju imanomas kad ir kokius pinigus beturetum....Nes su buku turtuolium as tai netureciau kas veikt kad ir kokiais pinigais svaistytusi ir i kaire ir i desine).

18

Re: merginu meile pinigams....

Arunas, 20 parašė:

beje jei nepaslaptis osfaldai kur tu gavai darba toki kad tau turbut net nefuksuj moka 1,4 tukstancio?
per pazystamus? ir kas per darbas jei nepaslaptis

eikit i statybas ten ir daugiau zmones uzdirba i rankas dvigubai tiek, siuo metu darbo jegos daug kur truksta......

19

Re: merginu meile pinigams....

o as tai kaip mano sefas ir kai kurie pazystami sako, kad esu skrucas magdakas.. tevai ir drauges sako kad per daug kartais islaidauju..

20

Re: merginu meile pinigams....

Viktorija, 24 parašė:
Arunas, 20 parašė:

beje jei nepaslaptis osfaldai kur tu gavai darba toki kad tau turbut net nefuksuj moka 1,4 tukstancio?
per pazystamus? ir kas per darbas jei nepaslaptis

eikit i statybas ten ir daugiau zmones uzdirba i rankas dvigubai tiek, siuo metu darbo jegos daug kur truksta......

kiek ziurejau statybose 50lt i diena duoda