21

Re: merginu meile pinigams....

tu maziau i skelbimus ziurek...mano dede statybininkas pats randa darbo skambina jam uzsakymu gauna per akis tik turek jegu ir laiko atlikt viska gauna nemazai......draugai mano irgi,jei dar ismanai savo darba tik sukis.........

22

Re: merginu meile pinigams....

bet kai dedziu neturi tai i skelbimus  ziuret reikia

23

Re: merginu meile pinigams....

Tomas, 19 parašė:

taip yra tik idomu kokie procentai gautusu smile) istikro pagalvojus is kur studenciokas tures dauk pinigu nebent isvares i uzseni buvo arba gerus jau tevelius turi aisku buna ir isimciu kaikurie labai greit prasimusa...

Tavo tiesa Tomai... studento kiseneje dazniausiai vejai svilpauja..
na dazniausiai buna kad studijuojant ir susiporuoja du zmogeliukai :::413 bet tai turbut lemia jau daugiau kitos priezastis, o ne pinigai, kuriu pagalba pakabini mergina(as turiu galvoje,kad turint pinigu praplateja galimybes mergina suzaveti.,pvz.:didziule geliu puokste,restoranas,teatras ir pan.)

24

Re: merginu meile pinigams....

Gina, 22 parašė:

bet kai dedziu neturi tai i skelbimus  ziuret reikia

nebutinai reikia skelbimu...:::609 bet pradedanciajam tiek ir mokes jei jis zalias toje srityje...
po to aisku viskas jo rankose jei sugebes  parodyti ka moka ir kaip gerai daro ta darba tai jis prasimus..
Pvz., mano draugas pradejes vos dirbti gaudavo apie 1200Lt., dabar praejo apie 1,5m. ir gauna 3000Lt.
arba dar vienas pazistamas prie statybu uzdirba  apie 5000-7000Lt jis dengia stogus... tai vat zmones dirba ne guli savo prakaitu ir uzdirba tokius pinigus ir ne bet kur o Lietuvoje......
:::431:::305

25

Re: merginu meile pinigams....

visko gali buti. kiekvienam savas kelias.

26

Re: merginu meile pinigams....

Justinas, 22 parašė:

"<...>manau dabar ateina tokie laikai,kad zmones skirstosi i sluoksnius... ir kokio turtuolio tevelio dukrele tikrai net neziures i paprasta vaikinuka kuris banda savo jegomis prasimusti i gyvenima...
ir dar visgi daug kas priklauso nuo to koki issilavinima esi igyjes"

Sluoksniai buvo visa gyvenima ir visada yra paprasciau, kai du zmones yra is to paties. Bet toliau drisciau nesutikt. Nes pinigai yra uzdirbamas dalykas, jei, kaip tu sakai, zmogus bando is tiesu prasimust i gyvenima. O ka tai reiskia? Turi tiksla ir jo sieki..karjera, laiptas po laipto ir pinigeliai ateina. Manau viskas imanoma.O ishsilavinimas dazniausiai turi itakos gaunant darba, galu gale be mokslu ne labai i prieky, nebent turi slamanciu kisenej. Bet vis tiek galvoj turi but smegenine.

27

Re: merginu meile pinigams....

TAIP smile pritariu Osvaldui .. bet okey toliau snekant, jei mergina supratinga tai priims toki koks esi ir kokioj situacijoj sedi, tadu gali dviese kokia iseiti ismastyt, taciau dauguma siuolaikiniu merginu ziuri i vaikinus kaip i aukso kasyklas,. dazniausiai renkasi tokius kurie turi pinigu, turi masina ir yra kaip sakant akujieni... tokia jau tendencija kad pinigai traukia visus, o vidines ir proto vertybes yra atstumiamos i sali. hm.. man idomu kodel.. as va pvz nei aukso kasykla nei ten masina kokia sportine, taciau ilgiau pabendravus su mergina jauciasi toks atstuma, ech jus female organizmai , sunku su jumis smile)

28

Re: merginu meile pinigams....

manau svarbu netik pinigai bet ir isvaizda. yra isvaizda nebutini pinigai, nera isvaizdos reikia tada daug pinigu ;] nera nei to nei to nu ka nepasiseke ;]
zinoma buna isimciu su nuostabiais xarakteriais ir nuostabiu vidum bet tai cia vienetai is milijonu ;]

29

Re: merginu meile pinigams....

Saulius, 19 parašė:

TAIP smile pritariu Osvaldui .. bet okey toliau snekant, jei mergina supratinga tai priims toki koks esi ir kokioj situacijoj sedi, tadu gali dviese kokia iseiti ismastyt, taciau dauguma siuolaikiniu merginu ziuri i vaikinus kaip i aukso kasyklas,. dazniausiai renkasi tokius kurie turi pinigu, turi masina ir yra kaip sakant akujieni... tokia jau tendencija kad pinigai traukia visus, o vidines ir proto vertybes yra atstumiamos i sali. hm.. man idomu kodel.. as va pvz nei aukso kasykla nei ten masina kokia sportine, taciau ilgiau pabendravus su mergina jauciasi toks atstuma, ech jus female organizmai , sunku su jumis smile)


as isvis vazineju su viesuoju transportu smile bet merginu esu turejes big_smile

30

Re: merginu meile pinigams....

isvaizda manau turi tik pirma ispudi merginai... reikia moketi suzaveti jas...
bet yra tokiu kuriu be slamanciu niekaip nepakabinsi nes jos jau labai aukstai save iskele laiko.. tuomet kila mintis ar verta prasidet su tokia..

31

Re: merginu meile pinigams....

man tai nekyla. as jau zinau kad neverta su tokiom.kartais pamastau jei pvz turetum pinigu daug argi nelevai butu mastyt ar tavo mergina myli tave ar tavo pinigus.o dabar va esu varksas studentas ir zinau kad TIKRAI myli ne mano pinigus nes ju tiesiog nera big_smile

32

Re: merginu meile pinigams....

Arunas, 20 parašė:

man tai nekyla. as jau zinau kad neverta su tokiom.kartais pamastau jei pvz turetum pinigu daug argi nelevai butu mastyt ar tavo mergina myli tave ar tavo pinigus.o dabar va esu varksas studentas ir zinau kad TIKRAI myli ne mano pinigus nes ju tiesiog nera big_smile

kaip garžu...net susigraudinau:(:(:(:-[:-[:-[ aš rimtai.

33

Re: merginu meile pinigams....

Arunas, 20 parašė:

man tai nekyla. as jau zinau kad neverta su tokiom.kartais pamastau jei pvz turetum pinigu daug argi nelevai butu mastyt ar tavo mergina myli tave ar tavo pinigus.o dabar va esu varksas studentas ir zinau kad TIKRAI myli ne mano pinigus nes ju tiesiog nera big_smile

tai tada reikia saugoti tokia mergina.. ateis laikas kai prasimusi i gyvenima tada jau negalesi atsiginti nuo ju... smile
tada tai jau bus ir Tau daug isbandymu skirta kokia Tavo meile antrajai pusei :::248:::247

34

Re: merginu meile pinigams....

As pvz. niekada netekeciau uz zmogaus, kuris visiskai nesistengia is bankroto padeties islysti. Ta prasme toks slunkius, tekantis pasroviui, be ateities planu, kuris mato tik 5 minutes i ateiti ir iki 100metu ruosiasi gyventi su savo tevais ir ju saskaita. Mano manimu, pinigu turi buti tiek, kad uztektu islaikyti namus ir seima. Ir prie to turi prisideti tiek vyras tiek moteris.

35

Re: merginu meile pinigams....

Cia jau tikrai kad yra meile merginu pinigams. Jei tu busi nuosirdus, rupestingas ir t.t bet neturesi pinigu tai busi tokioms ir nereikalingas big_smile. Kas nores su tokiu gyvent kuris vos gala su galu suduria?

36

Re: merginu meile pinigams....

na nezinau,manau kurios merginos tik ziuri i svetimus pinigus,jos man tuscios,pacios nieko nesiekiancios gyvenime,kad tik kitas ka duotu,islaikytu,nupirktu.nesuprantu,kodel tik bachuras turi turet tu pinigu,juk moterys irgi turi galva,rankas.pinigai juk uzdirbami,manau tiek mergina gali uzsidirbt tiek vaikinas.aisku as irgi neziureciau i toki vyra,kuris neistengia sau pv kelniu nusipirkt,taip tai ne.buna iskirtiniu atveju,kur gali irgi padet,jei zmogus suserga,a panasiai.bet kiek man paciai teko pastebet,siuo metu tikrai daug merginu ziuri i masina ir pinigine,nenuostabu,kad daug lietuvaiciu isteka uz uzsienieciu,tik tegul neaiskina,kad del isskirtinio demesio,manau tai daug susije su materialiniais iskaiciavimais.

37

Re: merginu meile pinigams....

siuo metu daznas reiskinys toks kaip merginos ir pinigai.pastebejau jog daug paneliu atsirado kurios ziuri tik i vaikino kisene.taciau pacios nesupranta kokios gali tapti nelaimingos,kol jaunos visos slaistosi su pinigingais vyrukais o veliau manau tikrai teks nusivilti.beja ir is sono ne kaip atrodo kaip pamatai kaip koki turciuka suvedziojusi mergina laisvai tusinasi su kitais ir visiskai ramia sazine leidzia savo vaikino pinigus.galiu pasakyt SLYKSTU.gaila man tokiu vaikinu.merginos be sazines Baisu.jokiam vaikinui to nelinkeciau.Pagarba merginoms kurios taip nedaro :::723:::757

38

Re: merginu meile pinigams....

Bet cia juk net nera meile,na taip tai slykstu,bet kaip sako vaikinai,kad visos merginos tokios,tai tikrai nera tiesa,daugybe paneliu,kur laisvai draugauja su,kaip sakant,ne savo sluoksnio vaikinais ir cia,manau,labai grazu.
Ir kaip cia kalbama tik apie merginas,taip galima pakalbeti ir vaikinus,jie irgi daznai ziuri i merginos sluoksni,jei yra taip vadinamas turtingas vaikinukas,tai tikrai neatkreips demesio i paprastute mergaite...

39

Re: merginu meile pinigams....

kadangi meilės nėra, tai tik žodis ir iliuzija, kaip daugelis kitų gyvenimo reiškinių (įskaitant ir pinigus), tai kas belieka tikro, tada dėl ko mergina, norinti gyventi svetimo sąskaita, turėtų turėti kitą kriterijų...  smile o tokių merginų visada buvo ir bus dauguma... smile

40

Re: merginu meile pinigams....

cia tiksliai i desimtuka