41

Re: merginu meile pinigams....

na Justinai 22,yra visokiu merginu su visokiais poreikiais,jei merginai reikia tusu,brangiu restoranu,ji aisq ieskos turtingo vaikino,bet jei ji ieskos rimto vaikino rimtai draugistei ar net kaip tu sakei seimos kurimui jai bus dzin i pinigines stori,as manau svarbiausia zmogaus gerumas nuosirdumas ir stengimasis prasimusti,jei dar studentas vien tai rodo,kad zmogus ko nors siekia...

42

Re: merginu meile pinigams....

o kodel vaikinai negali pries graugaudamas su pana jos isbandyti,labai greit galima pamatyti kuriai rupi pinigai,o kuriai pats vaikinas ir silti jausmai jam........

43

Re: merginu meile pinigams....

daug jaunu panu tik ir galvoja turtingas vyras daug pinigu pragyvenimas liuks,bet po kai kurio laiko tai atsibosta,o kur meile.juk negali nemilimam zmogui asakyti tuo paciu,jai jis tawe myli arba tampi jam kaip trofeju.pinigu maisa isimyli tik laikinai,o tikra meile ilgai islieka.na bet daug klystam gyvenime ir is klaidu mokinames.

44

Re: merginu meile pinigams....

Yra tokia kategorija žmonių,kurie vadovaujasi žemaisiais instinktais ir jų nesujaudinsi nei intelektu, nei meile.Kad ir chamas bele pinigų turi.:) Tokiems meilė nesuvokiamas patiekalas.:)

45

Re: merginu meile pinigams....

toki patiekala daba dauguma jaunu merginu ir pasirinktu jei tik kas pasiulitu big_smile zinau ritasi musu merginos ritasi big_smile

46

Re: merginu meile pinigams....

Paklausykit vyrai, merginos myli tik pinigus. as jau ta zinau. nes man  jau daug metu. mano draugai dare bandyma. Durneliai siule pinigus uz seksa.  tai asuksciausia kaina uz karta buvo 3400 LT. ( tiek ir sumokejo ) O mergina pasakojo kad turi mylima ir ruosiasi isteketi. tai va istorija cia yra.

47

Re: merginu meile pinigams....

visi turime savo kaina ;D

48

Re: merginu meile pinigams....

Algiui 39. Gaila,kad tikrai nemazai nugyvenai,bet padorios moters nesutikai. Prasilenkete.Nereikia cia tavo cinizmo.Ne visos tokios.Tu klysti ir zemini moteris.

49

Re: merginu meile pinigams....

as tai nemyliu savo vaikino pinigu,man nesvarbu ar jis turi ju ar ne,svarbu tureti mylima zmogu...

50

Re: merginu meile pinigams....

bet visgi kokia bebutu skaudi tiesa... pinigai padeda suzaveti mergina...

51

Re: merginu meile pinigams....

na ne kiekvienai merginai rupi pinigai,pvz. man pinigai ne uzima 1vieta, man 1vietoj turi buti meile, o ne pinigai

52

Re: merginu meile pinigams....

Justinas, 22 parašė:

apibendrisu trumpiau ka norejau pasakyti ir ka isgirsti...
taigi ar merginos renkasi vaikina pagal jo pinigines stori?mano nuomone tokia kad TAIP... gal ne tiesiogiai bet atsizvelgia i tai...
ir tada vel kyla mintis ar merginoms yra svarbiau isteketi is meiles ar isteketi uz to kuris gales materialiai aprupinti ja visada, ir nesvarbu kad ji jo nemyli bet laikui begant mano kad pamils ta vaikina ...;\:V


Yra visokiu merginu ieskanciu vaikinu su didele pinigine ar neturinciu tokiu storu...cia  ir jos pinigines dydis reiksmingas, nors to darzniausiai ir neparodo

53

Re: merginu meile pinigams....

kaip bebutu vistiek merginas vilioja pinigai.....

54

Re: merginu meile pinigams....

Na man svarbiausia, kad vaikinas turėtų gyvenime tikslų ir jų siektų, o ne tik šnekėtų apie juos... O dėl pinigų - tik, kad man nereikėtų vaikino išlaikyti, o visa kita gerai. Aišku, geriau kai abu žmonės yra iš to paties sluoksnio, nes abiejų panaši patirtis, vertybės ir pan.. O šiaip tegyvuoja meilė  :::412

55

Re: merginu meile pinigams....

niekada "nelendu" vaikinui i kishene... Ir nesiruosiu naudotis tevu pinigais, kad atsistociau ant koju ir gyvenime kazko pasiekciau, taigi ir is vaikino to nereikalauciau... Kai gauni tai, ka nori, neidejes pastangu ir darbo, nevelnio nevertini...
geriau gyvensiu kukliai negu naudosiuos kazkieno uzdirtais pinigais...

56

Re: merginu meile pinigams....

Renata, 16 parašė:

kaip bebutu vistiek merginas vilioja pinigai.....

ziurint kokios tos merginos yra... tongue

57

Re: merginu meile pinigams....

galima pagalvoti,kad vaikinu nevilioja pinigai....pazistu nemazai vaikinu,kurie sliejasi prie turtingesniu paneliu....tada dazniausiai merginos teveliai ji itaiso i nebloga darbeli(na juk busimas zentas ir pan)...taip,kad ne tik merginoms rupi pinigeliai....beto apie ka cia diskutuoti,kiekvienam zmogui siais laikais rupi pinigai...tik va as noreciau,kad mano busimas vyras turetu galva ir pats tu pinigu uzsidirbtu.....jei jis toks,kuris tik moka is teveliu pasiimti,o pats "semkes"spjaudo ir kiauras dienas praleidzia i telika ar kompa sulindes,tai vadinasi ir tuos pinigus vejais paleisti moka....ir su tokiu ilgai nepatempsi....

58

Re: merginu meile pinigams....

Rūta, 19 parašė:

niekada "nelendu" vaikinui i kishene... Ir nesiruosiu naudotis tevu pinigais, kad atsistociau ant koju ir gyvenime kazko pasiekciau, taigi ir is vaikino to nereikalauciau... Kai gauni tai, ka nori, neidejes pastangu ir darbo, nevelnio nevertini...
geriau gyvensiu kukliai negu naudosiuos kazkieno uzdirtais pinigais...

na manau kad tau dar anksti taip kategoriskai teigti, kai tau bus kokie 27 jau busi pagyvenusi truputi vien savo jegomis ir pamatysi kaip sunkiai tie pinigai uzdirbami, manau kad tada pasakysi VELNIOP TA MEILE- PINIGUS DUOKIT  smile

59

Re: merginu meile pinigams....

Julija nebutina iskarto parodyti savo laukinio charakterio,jei mano zodziai nebutu tiesa nepyktum....

60

Re: merginu meile pinigams....

cia kaskas rase apie isimtis.nerealu