201

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

mesciau tikrai ta durna uzsiemima,rukyma,jei manes paprasytu mylimas zmogus.stengciaus is visu jegu

202

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

nemanau juk taip dvokia kai ruko

203

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

zmogaus laisve, jei jis pats to nori, lai meta, as tik uz, nors ir jei ruko, man tas kvapas malonus wink

204

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

Giedrė, 14 parašė:

nemanau juk taip dvokia kai ruko


na, kai šitą temą kūriau, tai buvo daugiau principo reikalas smile dabar tai tikrai -inau, kad su rūkančiu negalėčiau... :V

205

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

nu nezinau man tai rukantis vaikinai nelabai trugdo siaip tai visai netrugdo...kaikuriem netgi grazu...nezinau ar mane suprantat...

206

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

suprantu suprantu smile

207

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

kazkaip ziuriu dabar daugeja nerukanciu vaikinu. nu man bet jau daznai tenka susidurti su tokiais, tai prie ju stengiuosi nerukyti...

208

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

manau jei susidomi rukanciu,tai draugaujant turetum toleruoti tai...juk jei pats nenores,nebus prasmes verst.

209

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

as nebandyciau atpratinti tik paprasyciau prie manes nerukyti , nes jei zmogus taip apsisprende tai gerbciau jo sprendima juk jis zaloja save smile

210

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

na tai, kad jei pats nenori tai ir nepriversi,siaip nepatiko,kai taip buvo,bet ir kliuties nebuvo

211

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

zmogaus negali priwersti ko nors nedaryti.cia kaip uzdraustas waisius yra.

212

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

Keista tema...jei myli nieko nedarai prievarta...Žinoma paprašau, kad rūkyti rečiau, bet juk jis nemažas vaikas

213

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

Manau jeigu jam tai patinka tegul ruko,nieko as jam negaliu uzdrausti,tuo labiau,kad jis jas perka uz savo pinigus..O jeigu snekant jau apie viakina,kaip busima vyra,ar jau esama ir as lauksciausi,tai paprasyciau,kad mestu,nes man istikruju alergija nuo dumu cigareciu...

214

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

Diana, 17 parašė:

ar bandytumete atpratinti nuo rukymo ir kaip tai darytumete?


As leisciau, bet visalaik varyciau i lauka, kad i kambary neprirukytu ;( ims cia man kambary smardint :::b02

215

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

na nzn ar as cia sakiau savo nuomone :::818 bet jei sakiau, tai ji neturejo pasikeisti ...
na, man nekvepia tie dumeliia.. mano drauges ruko, ir jos grizta parukiusios, tai man lb lb nekvepia... ir siaip nemalonus jausmas, kai tais dumais tau i veida kalba.. nes tas kvapas toks astrokas.. na nnz.. nepatinka..
>> ar leisciau... :? vo cia ir klausimas.. as nenoreciau kad rukytu.. nes vsi tiek tas kvapas isigeria i drabuzius ir .t.t..  ir siaip as toks vaikas, kad dairausi i tuos, kur neruko... na, cia mano vienas is ponu kriteriju..
;D atsimenu ;D karta nuziurejau kai jaunesne buvau berniuka.. ir pamaciau karta, kad ruko :::921 ir baigesi mano meile jam ;D  << na, jis man ne lb lb lb patiko, o tik siaip, matydavau, fainas maniau... o va taip va .. ;D
>>> na, bet savo draugems i galva neikertu, kad to nedarytu.. o viena net 18 metu pradejo rukyt, nors anksciau neruke niekada :::909 pykau ant jos. ir dbr pykstu
>>> zdz.. mano meile baigiasi ties cigaretes dumu wink

216

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

Buciau as mergina, vaikinui nedrausciau rukyti, nes pagal save sprendiznt, nzn merginos, kuri galetu man uzdrausti rukyti... big_smile

217

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

pala pala :::921 Sigitai, tu rukai :::921 .. na niekaip nesuprantu.. tipo tu sportuoji ar en :? nes siaip negerai, jei sportuoji ir rukai :::909
>>> na, matai,, va as ka i tavo pasisakyma galiu pasakyti >> as tikrai nelaukciau, kol mestum wink ..
na, pvz, as zinau,. kad jei myli, tai myli su trukumais ir t.t. bet as niekada tikrai nesu mylejusi, gal del to taip manau, kad mesciau.. nes kategoriskai as nusistacius, kad rukantis berniukas man gali buti TIK draugas << na bent jau dabar taip ir nekitaip manau... na,, gal pakeis kas mano nuomone kada nors.. bet dabar as kategoriskai l...

218

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

O as myliu su trukumais, kitu atveju visai nebendrauciau.... o ar ruko ar alkoholy vartoja, tai jau man mazai turi rupet, jei tokie pasirinkau...
Ir aisku tave suprantu, juk kiekvienas turim savo asmeniny supratima... :V

219

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

na, aciu, kad supratai mane :H
>> tai tu rukai ar ne :::921 taip ir nesupratau :?

220

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

Rukiau nuo 13 iki 23...... beveik metus pailsejes vel rukyt pradejau... ir kas mane supras?