1

Tema: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

ar bandytumete atpratinti nuo rukymo ir kaip tai darytumete?

2

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

jei pats nenores mest tai ir su kuoka jam to neismusi big_smile

3

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

o jei dvejoja, tai kaip padet jam atsikratyt to iprocio? smile

4

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

niu as rukiau 7m ir meciau be didesnio vargo ir be tu pleistru ar kitokio slamsto big_smile o jai jis tik dvejoje tai nemes turi noreti mesti turi

5

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

as galvoju kokios argumentas pakeist jo nuomone... na o pvz tu kodel nusprendei mest?

6

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

niu net nezinau seip nebuvo jokio konkretau argumento tiesiok jau mane uzkniso tas rukimas ir meciau big_smile

7

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

nu tai tu saunuolis smile nu, po kokiu 7 - 8 metu gal ir manajam nusibos rukyt big_smile gal.. smile

8

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

nu tas tiesa jei nenori nemes...gali tik paprasyt kad kai buna su tavim nerukytu manau cia nelabai sunkus variantas

9

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

na kam zmogu keisti? na zinoma kad tai nera sweika bet jei jau db komanduot pradetum tai jis manau begtu.. bet tai tik blogas iprotis, kuris kenkia odai plauciams sirdziai ir aibei kitu organu.. manu geriausia apsviesti ji kas jo laukia po 20 metu ir jis pats mes big_smile

10

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

Linas, 18 parašė:

na kam zmogu keisti? na zinoma kad tai nera sweika bet jei jau db komanduot pradetum tai jis manau begtu.. bet tai tik blogas iprotis, kuris kenkia odai plauciams sirdziai ir aibei kitu organu.. manu geriausia apsviesti ji kas jo laukia po 20 metu ir jis pats mes big_smile

tai kad visi rukantys paprastai patys puikiai zino cigareciu daroma zala ir kas ju laukia ateity, bet vistiek ruko.. ir kol pats nenores ar nepajaus zalos tol ir nemes.. smile

11

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

o kodel negali pasistenkti kad jis mestu rukyt juk tu jam nieko blogo nepadarysi ir jeigu mes rukyt po kiek laiko tik padekos tau

12

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

Tomas, 19 parašė:

o kodel negali pasistenkti kad jis mestu rukyt juk tu jam nieko blogo nepadarysi ir jeigu mes rukyt po kiek laiko tik padekos tau


as tikrai noreciau jam padet, tik nezinau, kaip tai padaryt... dar blogai, kad aplinkiniai ruko... Tomai, gal gali pasiulyt varianta kaip padet jam mest?

13

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

tiesiog paprasyk pradzioi kad prie taves nerukytu smile istikro nzn kam jis ruko as tai rukau kai neturiu ka veikti aisku kai sunervina kas, bet kai draugavau su paskutinta pana tai pamirsdavau net kad rukau smile) nu pasakysit kad mazai laiko rukau manau 7 metai virsaus ner mazai smile tai vat nzn istikro kaikuriems zmonems sunku mesti rukyt smile as is to labai pasipelnes esu, isisporinu is keltos snapso bonku ir ne kart neteko man pirkti o pats niekad nesporinu kad as  mesiu tai vat...jei jis galvoja kazka panasaus i metima tai gal mes, bet tik del saves nu gal kazkiek ir del taves smile

nu cia belenko prisnekejau smile jis turi kazka veikt daryt kad nebutu laiko galvotg apie cigaretes

14

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

leisciau:) tik lai prie manes neruko...

15

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

istikro reik pagalvot kaip jauciasi nerukantis zmogus tokia smarve nuo tu cigareciu eina tik kai pats rukai nejauti, gal kas parukyt ?

16

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

nera jau ten tokios baisios smarves.. "smarve ne karve - nenudurs" tongue man pav netgi patinka kai tik uzdegi cigarete ir tas pirmas dumas.. aj skanus netgi smile  paskui tai lai kuo toliau nuo manes tos cigaretes..

17

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

dazniausiai wyrai ruko is neturejimo ka weikti.....Arba kazkas panashaus ir neturejima kur ranku det...Na o shiaip priprantama tai daryt tas pac kas lankytis vonioj ar walgyt..

18

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

nu nzn as tai nepriprantu namuose bunu 2 kart dienoi rite ir nakti tai nusiprausi ir miegot nusiprausi ir lauk smile) o valgyt tai pamirstu vis parukau tik kai kasnors pradeda rukyt tada prisimenu kad as ir rukau smile)

19

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

Tomas, 19 parašė:

tiesiog paprasyk pradzioi kad prie taves nerukytu smile istikro nzn kam jis ruko as tai rukau kai neturiu ka veikti aisku kai sunervina kas, bet kai draugavau su paskutinta pana tai pamirsdavau net kad rukau smile) nu pasakysit kad mazai laiko rukau manau 7 metai virsaus ner mazai smile tai vat nzn istikro kaikuriems zmonems sunku mesti rukyt smile as is to labai pasipelnes esu, isisporinu is keltos snapso bonku ir ne kart neteko man pirkti o pats niekad nesporinu kad as  mesiu tai vat...jei jis galvoja kazka panasaus i metima tai gal mes, bet tik del saves nu gal kazkiek ir del taves smile

nu cia belenko prisnekejau smile jis turi kazka veikt daryt kad nebutu laiko galvotg apie cigaretes

as irgi manau, akd ne del manes jis turi mest, nes tada del menkiausio barnio vel galetu pradet. siaip as manau, kad ji veda is kelio draugai... o kadangi ne taip jau daug laiko praleidziam kartu, nes gyvenam skirtingose vietovese... tai sunku smile ir dar Toma, vat uzvakar, kai jo draugas pristojo, siule jam rukyt ir as buvau salia, tai pasakiau: " nu gerai, gali surukyt ta viena cigarete, tik po to prie manes nelisk, nes smirdesi." ir neruke big_smile bent kol salia buvau hmm
Gina, pritariu, kad ta smarve galima pakest, taciau del ko ja kest? is tikruju nemegstu rukanciu.
Edvinai, kai as neturiu kur ranku det, tai i kisenes kisu, o jei esu viena, tai moba i rankas paimu ir kam nors parasau, taigi del sios priezasties pvz as nerukyciau smile

20

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

NA man tai neleidzia bet ka padarysi vis tiek rukau.;D