181

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

Šiaip, yra literatūros ta tema. Bet labai sunku ją "pakišti" rūkančiam. Nes rūkantys kaip velnias kryžiaus bijo visko, kas susiję su "metimu" rūkyti...

182

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

Vaikams rukyti tikrai neuzdrausi, nes draudimai juos dar labiau skatina tai daryti.

183

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

Daiva, 21 parašė:

Vaikams rukyti tikrai neuzdrausi, nes draudimai juos dar labiau skatina tai daryti.

Taip, uždraustas vaisius - saldus. Matyt, vienintelis būdas juos nuo to apsaugoti - tai viską gerai išaiškinti, kol dar galima su jais susišnekėti. Visiems vaikams iki tam tikro amžiaus nepatinka rūkymas ir jie negali to suprasti. Vėliau kai kurie, galbūt skatinami draugų, gal šiaip prieš ką protestuodami, pradeda eksperimentuoti. Bet ir tada, manau, galima kai ką padaryti, tik barimas ir akli draudimai - nepadės...

184

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

nu taj jaj jis nori tegul ruko atrodo jau ir mergina visada klauso ta ka vajkinas sako big_smile cha

185

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

Deimante, niekas nesako, kad klausoma isakinejimu.

186

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

ikalbejau drauga mesti..nu ir ka - pats dabar dziaugiasi..nors is pradziu tik ir girdejai, kad jam per sunku mesti, kad nesugebes..na gal per diena max 1 sigarete..bet jau vistiek nebe pakelis ar 2 per diena :::542

187

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

o kaip tu ta padarei?

188

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

nespaudziau, neskubinau.Stengiausi kiek imanydama palaikyti,lb daznai kartodavau, kad lb noriu, kad mestu.Zinoma, tai nera lengva, nes metantieji rukyti daznai buna irzlus, pikti ir kartais tikrai tai uzknisdavo, bet tada tekdavo biskuti "atsitraukti"..palaukti kol jam tas irzlumas praeis :::044 net ir pati stebiuosi kaip man cia pavyko, nes tu bandymu mesti buvo ir anksciau, bet nesekmingai.Bet dabar dziaugiuosi, kad nebereikia buciuoti vaikino, atsiduodancio sigaretem..:::818

189

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

saunu, sveikinu smile tik tiek, kad jei jo motyvacija buvai tu, tada skyrybu atveju jis greiciausiai vel prades rukyti... :V

190

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

na tikekimes jog nebus taip.Jei pats nenores, neprades is naujo.

191

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

bet tokiu atveju zmogus gali but susinervines ir puoles i nevilti ar pan. eh, tikekimes, kad taip nebus smile

192

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

Aš, nors nerūkantis, manau, kad 1 cigaretė per dieną yra mazochizmas. Žymiai geriau - nė vienos. Niekada. Tikrai smile

193

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

o temos klausima skaitet? smile

194

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

Na, jeigu jau diskusijos pakrypo tokia linkme, tai reikia pareikšti savo nuomonę smile O temos klausimas man kažkoks kreivas - nei aš galėjau savo merginai uždrausti rūkyti, nei ji man būtų galėjus, jei tai daryčiau aš.

195

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

na, galbut cia tas leisti ar drausti biski ne i tema. cia daugiau gal turetu but klausimas ar taikstytumetes su tuo ar stengtumetes atpratinti ir kaip tai darytumete smile

196

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

Hmm... Bet ar galima žmogų pakeisti, jei jis pats nenori keistis?

197

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

na, kartais zmones padeda kitiems ko nors panoret wink

198

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

Andrius, 31 parašė:

Hmm... Bet ar galima žmogų pakeisti, jei jis pats nenori keistis?

zinoma.

199

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

Greta, 16 parašė:
Andrius, 31 parašė:

Hmm... Bet ar galima žmogų pakeisti, jei jis pats nenori keistis?

zinoma.

Įdomu. Ir kokiais gi būdais tai daroma?

200

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

na ziurint, ka norima pakeisti.Jei turime omeny sia tema-tai jau anksciau rasiau.