21

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

tik nepradek draugui sakyt kad draugai veda ji is kelio nes zinok bus nekas...draugai turi vesti draugus kartu smile) kad ir kox keliukas...

22

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

aisku, kad nesakau, dar nesu tokia kvaila big_smile reik kazkaip graziai pasiekt savo tiksla... smile

23

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

Leisciau. Man tai netrukdytu, tik lb jau nenoreciau, kad jis rukytu budamas greta manes. Na, nebent tuo metu ir pati rukyciau. Ai, tiesa, tegul patraukes duma, nepamirsta burnon isimesti guma:)

24

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

tegul ruko big_smile man negaila...:D liepciau tik gumos isimest burnytem pries mane buciuojant wink:D

25

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

jokio skirtumo....juk neatpratinsi taip greit zmogaus nuo rukymo vien del to kad paprasai...

26

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

Simona, 17 parašė:

jokio skirtumo....juk neatpratinsi taip greit zmogaus nuo rukymo vien del to kad paprasai...


as ir nesakau, kad viskas turi ivykt greit, juk neimanoma viens du ir mest.

27

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

nu taip ir turetum mest o ne isipisinedamas kaip as jau metus laiko metu smile)

28

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

Jei rukymas  nepatinka, tai tada isvis neprasidedi su vaikinu , kuris ruko. Ir abiem nuo to butu geriau. Nei jam kas sakys kiekviena karta, kad nerukykkk, nei paciai neskaudes galvos. wink

29

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

mano mergina ruko .tai va turiu ta pacia beda. jos mastymu: mano apsisprendimas rukyt tai as ir rukau.pakalbejom ta tema.tipo sake kad mes bet nifiga nemete.manau pati turi apsisprest.o tai kazin ar kadanors isvis ivyks

30

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

gadinasi jie patys sau gyvenima rukydami...
jus dar per virvute galesit sokinet kai jie jau bus 6 pedos po zeme big_smile

31

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

Indre, 19 parašė:

Jei rukymas  nepatinka, tai tada isvis neprasidedi su vaikinu , kuris ruko. Ir abiem nuo to butu geriau. Nei jam kas sakys kiekviena karta, kad nerukykkk, nei paciai neskaudes galvos. wink

is pradziu nezinojau, kad ruko, nes prie manes neruke... nu o db jau per velu del tokio nieko atgal trauktis...

32

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

ir aplamai taip pagalvojus...koks skirtumas?
nu tegu ruko...
tegu paeina i sali pasiruko ir grys...
nematau cia problemos..

33

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

jei ash nerukau ir jam ner koa big_smile znot patys po toks nemalonus jausmelis apsirukiusi, prisirukiusi buciuot...

34

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

ieva na del buciavimosi tai gal...joa..pritariu..:)

35

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

Indre, 19 parašė:

Jei rukymas  nepatinka, tai tada isvis neprasidedi su vaikinu , kuris ruko. Ir abiem nuo to butu geriau. Nei jam kas sakys kiekviena karta, kad nerukykkk, nei paciai neskaudes galvos. wink

draugystei renkiesi zmogu, o ne jo iprocius;)
o seip nereikalauciau, nes is to nieko gero neiseitu, bet manau del manes galetu nerukyti kai bunu salia, nes jau smarve bent jau man siaubinga.. o jei daznai salia buciau, tai nlb liktu kada rukyt;D

36

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

kadangi, as rukau todel leisciau, jam rukyti

37

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

zinoma geriau, kad nerukytu, bet nepriversi mylimo zmogaus atsisakyti jo iprociu ar dauzyti per ranka su cigarete

38

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

atsisakyti jo tikrai nepriversiu,nebent ji pats noretu...

39

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

jai mano vaikinas rukytu pabandyciau atkalbet jai nepavyktu lai ruko tik ne prie manes:-}

40

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

niu as esu alergiska rukalu kvapui... kazkada pati bandziau... ir persirukiau po to laiko negaliu uzuosti ni cigareciu kvapo... tai vat kas nori but su manim turi su tuo susitaikyti... JIe busi svarbesnis zmogus jam nei cigaretes tai padarys...