61

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

Danguole, 20 parašė:

na as tikrai nebandyciau keisti...jei zmogus nori tegul ruko...na aisku nesvieka ir visa kita,bet keisti zmogaus isvis negalima koki pamilai,tai prasau mylek ir toliau...rukimas tikrai netrugdo...;)

na, as ir stengiuos nepriekaistaut ir pan., nes zinau, kad tai prie gero neves, taciau noretusi kaip nors, kad mestu... nes vat butent per rukyma ir buvom susipyke. ne del fakto, kad ruko, o del to, kad jam berukant as ziauriai susinervinau ir.... na, o visa kita rodos zinai smile

62

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

as su tokiu nenoreciau prasidet,kuris ruko, nes man nekvepia sad

63

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

as irgi nenorejau big_smile bet dabar jau per velu...

64

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

tai negerai tada... :V

65

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

sirdziai neisakysi...

66

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

tikiuosi man taip nebus, nes PLAUSIU BURNA AS JAM FAIRIU :::838

67

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

ir pabegs nuo taves big_smile o gal tiesiog nesileis valdomas ir sokinesi tu apie ji big_smile

68

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

zinau sad
todel ir stengsiuosi ieskoti tokio, kuriam nereiktu plaut

69

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

ir kaip paieskos? big_smile

70

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

:::634:::634:::734:::011:::013:::851:::809:::002:::921:::a15:::913:::040:::a55

71

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

matai, sunkus tas gyvenimas... smile

72

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

ai kazkaip man patinka rukantys bernai...man kvepa...

73

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

tai tau labai pasiseke smile pirma as taip pat nesinervindavau del rukymo, lengvai tai pernesdavau, nes augau rukanciu aplinkoj, bet dabar to nepakenciu...

74

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

as neaugau tarp rukanciu, todel negaliu....

75

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

As meciau, ir visi, su kuriais buvau, tai zinojo. Tiesiog paprasiau prie manes to nedaryti ir igrudau pakeli Nicorettes (jei tu jam rupi, jis tave gerbs). Dabar iki siolei kiekvienas dekoja, jei ne uz rukymo metima, tai uz noro prislopinima ir kiekio sumazinima.

76

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

Diana, 17 parašė:
Danguole, 20 parašė:

na as tikrai nebandyciau keisti...jei zmogus nori tegul ruko...na aisku nesvieka ir visa kita,bet keisti zmogaus isvis negalima koki pamilai,tai prasau mylek ir toliau...rukimas tikrai netrugdo...;)

na, as ir stengiuos nepriekaistaut ir pan., nes zinau, kad tai prie gero neves, taciau noretusi kaip nors, kad mestu... nes vat butent per rukyma ir buvom susipyke. ne del fakto, kad ruko, o del to, kad jam berukant as ziauriai susinervinau ir.... na, o visa kita rodos zinai smile

na as suprantu nekas kai ziuri kai tavo brangenybe savo plaucius gadina,bet pykciu nieko gero nepasieksi...nebent  kompromisu ar nuosirdziu pokalbiu...

77

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

Danguole, 20 parašė:
Diana, 17 parašė:
Danguole, 20 parašė:

na as tikrai nebandyciau keisti...jei zmogus nori tegul ruko...na aisku nesvieka ir visa kita,bet keisti zmogaus isvis negalima koki pamilai,tai prasau mylek ir toliau...rukimas tikrai netrugdo...;)

na, as ir stengiuos nepriekaistaut ir pan., nes zinau, kad tai prie gero neves, taciau noretusi kaip nors, kad mestu... nes vat butent per rukyma ir buvom susipyke. ne del fakto, kad ruko, o del to, kad jam berukant as ziauriai susinervinau ir.... na, o visa kita rodos zinai smile

na as suprantu nekas kai ziuri kai tavo brangenybe savo plaucius gadina,bet pykciu nieko gero nepasieksi...nebent  kompromisu ar nuosirdziu pokalbiu...

nagalvok kad as tycia supykau... tiesiog prasiverze nervai i pavirsiu del menkniekio... dabar laukiu Kaledu... bus matyt ar atvarys... dabar as zinau kurioj vietoj keisciau elgesi siuo klausimu, bet pirma reik atgaivint santykiius...

78

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

suprantu as pati del menkniekiu daznai supykstu...sekmes tau wink gal viskas bus gerai...;)

79

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

as tai del menkniekiu retai pykstu smile taciau kartais buna, kai nerviskai neatlaikai ko nors ir tada jau turi saugotis visi, kas apie mane... ;D

80

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

o as degtukas esu nuo kibirksteles uzsidegu,bet uzgestu greitai...:::044:::044