161

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

Jo teisė rinktis;)

162

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

turėjau draugą (ne vaikiną), kuris šiek tiek rūkė. na, pardon, jam penkiolika, o jau rūko... kažkaip žiauru... tai pavyko atkalbėt jį nuo to įpročio :> jis ir taip mažai "patraukdavo", o dabar visai nebe :>

savo vaikinui neleisčiau rūkyt, nei už ką. nejau kam nors smagu būtų bučiuot peleninę?? big_smile

163

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

Diana, 17 parašė:

ne, nu kai alergija, taiu kitas atvejas smile tikiuos kad ateity man nepatiks koks rukantis big_smile

atpratint teks jei... net jei ir teks imtis kankinimo budu kur viduramziais naudojo big_smile

164

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

As jau nemanau,kad artimiausiu laiku dar liks tokiu,kurie neruko..O tai kaip paziuriu kas sulioj  darosi,taj...

165

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

hmm... neudrausi waikinui to ka jis nori daryt jei jausmai yra salti, bet jei yra silti jausmai ir jei wienas del kito padarytumete bet ka jis galetu pabandyti mesti rukyti....
BUSIMA PSICHOLOGE:DDD

166

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

as tai tikrai neleisciau wink

167

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

nu bet jei waikinas neatsisako mesti rukyti ka tada daryti ne gi mesi ji?

168

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

http://forumas.ieskok.lt/imgload/2154

169

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

Aušrinė, 14 parašė:

turėjau draugą (ne vaikiną), kuris šiek tiek rūkė. na, pardon, jam penkiolika, o jau rūko... kažkaip žiauru... tai pavyko atkalbėt jį nuo to įpročio :> jis ir taip mažai "patraukdavo", o dabar visai nebe :>

savo vaikinui neleisčiau rūkyt, nei už ką. nejau kam nors smagu būtų bučiuot peleninę?? big_smile


Kalbos apie visokias pelenines mane uzknisa. Va paimk ir pamegink pabuciuot pelenine pilna pelenu ir kancaru, o paskui pasibuciuok su neseniai parukiusiu vaikinu. Neabejoju, kad skirtuma,ir netgi labai dideli skirtuma pajusi.

170

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

Agne, 15 parašė:

nu bet jei waikinas neatsisako mesti rukyti ka tada daryti ne gi mesi ji?

niu pasakyciau jeigu labai mane myli tai mesk rykyti , ojeigu ne tai viskas tarp musu baigta wink

171

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

Agne, 15 parašė:

nu bet jei waikinas neatsisako mesti rukyti ka tada daryti ne gi mesi ji?


as taip pat galvojau, bet galu gale mane tai pradejo laaaabai erzint, dar prisidejo ir kiti dalykai ir vsio.

172

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

o merginai rukyt leistina?

173

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

nu manau kad ne wink

174

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

Živilė, 22 parašė:

o merginai rukyt leistina?

cia jau atskira tema, jei norite, prasom, galite sukurti. tik pirma apsiziurekite ar nera panasiu temu nera. ir neterskite sios temos ;D
o jei atsakyt, tai is viso rukymas yra blogis. as pries, taigi ir merginom nevertetu rukyt, nors cia ju pasirinkimas smile

175

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

tikra tiesa, jei jau nenores tai ir nemes.. nebent galima imtis santazo arba bandyt pasakot apie tai kad nuo rukymo mazeja lytinis pajegumas big_smile

176

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

alia kai kam sakiau, atsake kad butent tam yra vibratoriai ;D pyp parisi tuos bernus. erelius paprastai nori vaidint ir se tau toks atsakymas smile ne vibratorius butu tokiu atveju pasonej, o meiluzis big_smile jei mergina seksualiai aktyvi smile o is santazo kazi ar pilnaverte nauda butu smile

177

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

tai va va. bet mano "draugas" pries savaite pats susiprato kad zaloja save, o ne mane, tad man pasiseke, bet siaip irgi teko paskaityt paskaiteliu tokiu nelb maloniu apie tai kad netures vaiku, o jo zmona eis pas meiluzi ir t.t. tai gal suveike smile

178

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

galbut smile tikiuos kad negris prie sito bjauraus iprocio smile

179

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

as irgi, is viso butu gerai kad vis daugiau atsirastu tokiu kurie ateina i prota, tiek vaikunai, tiek merginos smile

180

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

na cia jau kas be ko smile ir ne vien apie rukyma kalbant smile