1

Tema: ka merginos mano apie vaikinus dirbancius uzsienije

manyciau kad merginas zavi vaikinukai dirbantys uzsienyje, viesviena galvojama kad jie tikrai turi piniguciu ir galetu jas apipilti dovanelem (izimiu firmu zenkliukais)

2

Re: ka merginos mano apie vaikinus dirbancius uzsienije

manau kad kaip tik ne smile na nebent kalbi apie tas kurios ir i lietuvius taip pat ziuri ir iesko tokiu kurie galetu jas apipilti dovanomis , taciau vaikinas is uzsienio sukelia daug problemu smile pati svarbiausia kad vaikino nera salia ..........

3

Re: ka merginos mano apie vaikinus dirbancius uzsienije

Ievutia, 16 parašė:

manau kad kaip tik ne smile na nebent kalbi apie tas kurios ir i lietuvius taip pat ziuri ir iesko tokiu kurie galetu jas apipilti dovanomis , taciau vaikinas is uzsienio sukelia daug problemu smile pati svarbiausia kad vaikino nera salia ..........

pritariu, is tiesu nenoreciau, kad mano vaikinas butu kur uzsienyje, o as lietuvoje...

4

Re: ka merginos mano apie vaikinus dirbancius uzsienije

niekada nesupratau tu merginu, kurios vaikina mato, kaip pinigu maisa, kuris gali ja apipilti \zymiu firmu zenkliukais\ ... ir tokiu vaikinu nesuprantu, kurie perka sau mergina ... lai dirba tie vaikinai uzsieniuose, juk ne tik vaikinai dirba juose, bet ir merginos, ir aplamai, aks cia per tema?Daug zmoniu dirba uzsienyje, ir kazka tame isvelgt reikia???
geriausiai, kai abu kartu isvaz dirbt i uzsieni ...

5

Re: ka merginos mano apie vaikinus dirbancius uzsienije

abu i uzsieni, arba abu lietuvoj smile

6

Re: ka merginos mano apie vaikinus dirbancius uzsienije

Man tai jokio skirtumo kur tie vaikinai dirba,as ir pati galiu dirbti uzsienyje ir sau pasidovanoti ka noriu..Jus manot kad tie pinigai lengvai iskrenda i kisene jie irgi aria juodadarbiu darbus kol uzsidirba...o siaip as pritariu kad abiem arba i uzsieni arba lietuvoje dirbti,na nebent tik jei menesiusi ar trim....

7

Re: ka merginos mano apie vaikinus dirbancius uzsienije

kai reikia laukt, tai grynas pravalas.tik dėl to man darbas užsieny tampa atstumiantis.nebent kartu.nu pinigas irgi svarbus dalykas, bet...

8

Re: ka merginos mano apie vaikinus dirbancius uzsienije

o lietuvoj ir pasauly daug paneiu kurios iesko pinigu maisho lietuva ir neka geresne smile daug zinau kur tik del $$$$$$ taitokias I KOLHOZA pas UKYNINKUS CUKRINIU RUNKELIU RINKT:D

9

Re: ka merginos mano apie vaikinus dirbancius uzsienije

na del vaikinu dirbanciu uzsienyje tai nieko gero negaliu pasakyt...ir ka jau cia kalbet apie firmu zenkliukus ir pan....na,taip gal jie uzsieny uzdirba gerokai daugiau nei lietuvoje,bet nepamirskime,kad jie dirba juodus darbus ir uzsienyje ju atlyginimas tikrai nera labai didelis palygint su tos salies gyventojais, kurie dirba normalu darba....taigi vaikinu dirbanciu uzsienyje nemanau kad lb jau aukstas pragyvenimo lygis ir kad jie jau galetu merginas apiberti firminiais zenkliukais ar kaip jus ten issireisket....o daugiausia isvaziuoja tie kurie nieko nesugebejo lietuvoj pasiekti ar neistojo niekur...man tokie tikrai neimponuoja....geriau jau rinkciausi studijuojanti,protinga vaikina lietuvoje ir visai nesvarbu ar jis turi babkiu,nei dirbanti uzsienyje be jokio issilavinimo....

10

Re: ka merginos mano apie vaikinus dirbancius uzsienije

Manau, kad tavo mąstymas iškreiptas.

11

Re: ka merginos mano apie vaikinus dirbancius uzsienije

Kamilė, 16 parašė:

na del vaikinu dirbanciu uzsienyje tai nieko gero negaliu pasakyt...ir ka jau cia kalbet apie firmu zenkliukus ir pan....na,taip gal jie uzsieny uzdirba gerokai daugiau nei lietuvoje,bet nepamirskime,kad jie dirba juodus darbus ir uzsienyje ju atlyginimas tikrai nera labai didelis palygint su tos salies gyventojais, kurie dirba normalu darba....taigi vaikinu dirbanciu uzsienyje nemanau kad lb jau aukstas pragyvenimo lygis ir kad jie jau galetu merginas apiberti firminiais zenkliukais ar kaip jus ten issireisket....o daugiausia isvaziuoja tie kurie nieko nesugebejo lietuvoj pasiekti ar neistojo niekur...man tokie tikrai neimponuoja....geriau jau rinkciausi studijuojanti,protinga vaikina lietuvoje ir visai nesvarbu ar jis turi babkiu,nei dirbanti uzsienyje be jokio issilavinimo....

sutinku.dazniausiai vaziuoja zmones neistoje , 8 klases baige ir t.t.
del ko lietuva ir pagarsejo uzsieny kaip forsu krastas

12

Re: ka merginos mano apie vaikinus dirbancius uzsienije

as pati pazistu zmones kurie dirba uzsienyje,bet jie baige univera ten ir dirba pagal specialybe...cia tai suprantu......na aisku jei zmogus neturi issilavinimo tai ka jau padarysi...vaziuok i ta uzsieni uzsidirbk babkiu bent taip....bet merginas tai nemanau kad lb zavesi......bent jau protingas.....

13

Re: ka merginos mano apie vaikinus dirbancius uzsienije

Kamilė, 16 parašė:

as pati pazistu zmones kurie dirba uzsienyje,bet jie baige univera ten ir dirba pagal specialybe...cia tai suprantu......na aisku jei zmogus neturi issilavinimo tai ka jau padarysi...vaziuok i ta uzsieni uzsidirbk babkiu bent taip....bet merginas tai nemanau kad lb zavesi......bent jau protingas.....

ner ju protingu big_smile big_smile big_smile

14

Re: ka merginos mano apie vaikinus dirbancius uzsienije

Evaldas, 21 parašė:

ner ju protingu big_smile big_smile big_smile


siuo teiginiu rizikuoji uzsitraukti visos moteru gimines nemalonia...beje gal galetum pagristi si savo teigini?

15

Re: ka merginos mano apie vaikinus dirbancius uzsienije

Arunas, 20 parašė:
Kamilė, 16 parašė:

na del vaikinu dirbanciu uzsienyje tai nieko gero negaliu pasakyt...ir ka jau cia kalbet apie firmu zenkliukus ir pan....na,taip gal jie uzsieny uzdirba gerokai daugiau nei lietuvoje,bet nepamirskime,kad jie dirba juodus darbus ir uzsienyje ju atlyginimas tikrai nera labai didelis palygint su tos salies gyventojais, kurie dirba normalu darba....taigi vaikinu dirbanciu uzsienyje nemanau kad lb jau aukstas pragyvenimo lygis ir kad jie jau galetu merginas apiberti firminiais zenkliukais ar kaip jus ten issireisket....o daugiausia isvaziuoja tie kurie nieko nesugebejo lietuvoj pasiekti ar neistojo niekur...man tokie tikrai neimponuoja....geriau jau rinkciausi studijuojanti,protinga vaikina lietuvoje ir visai nesvarbu ar jis turi babkiu,nei dirbanti uzsienyje be jokio issilavinimo....

sutinku.dazniausiai vaziuoja zmones neistoje , 8 klases baige ir t.t.
del ko lietuva ir pagarsejo uzsieny kaip forsu krastas


REIKETU ISSKIRTI ATSKIRA GRUPE ZMONIU - TAI STUDENTAI, KURIE VAZIUOJA I UZSIENI VASARAI UZSIDIRBTI STUDIJOMS, arba tie, kurie geba dirbt uzsienyje ir tuo paciu metu studijuoti Lt(kaip as su savo vaikinu) ... jei atvirai, gatveje isgirdus kalbant lietuviskai, stengiuosi begt nuo tu lietuviu kuo toliau, nes zargonas - patyliu, kaip treninguoti pliki kamieciai kalba b... n... kaip axujenai palakem ania???!!! ir pan ... arba, eeeeeeeeeeeeeeeee, pazek i ta stora ryza aire, aliaaaaaaaaa geeeeeeeeeras .... gal ir gerai, akd visi forsai isvaz is Lt?

16

Re: ka merginos mano apie vaikinus dirbancius uzsienije

na aisku buna isimciu...tie kurie studijuoja ir dirba pvz kaip tu tai tikrai lb gerai ir pagarba,bet daugiausia yra va tokiu kaip tu minejai nuo kuriu begi...

17

Re: ka merginos mano apie vaikinus dirbancius uzsienije

pagarba tiems, kuria užsienin važiuoja tobulintis ir grįžta dirbti namon.nu labai idealistiškai skamba, bet nerealiai gerbiu tokius žmones.va, kokius vyriokus reik mylėti.o tie mulai, normaliai mokyklos nebaigę, tegu ir negrįžta.o dėl Lietuvos vardo,tai kaip nors išgyvensim...

18

Re: ka merginos mano apie vaikinus dirbancius uzsienije

Indre, 26 parašė:

pagarba tiems, kuria užsienin važiuoja tobulintis ir grįžta dirbti namon.nu labai idealistiškai skamba, bet nerealiai gerbiu tokius žmones.va, kokius vyriokus reik mylėti.o tie mulai, normaliai mokyklos nebaigę, tegu ir negrįžta.o dėl Lietuvos vardo,tai kaip nors išgyvensim...

indre kazkaip neekonomiskai mastai.dabar kaiptik lietuvai truksta statybininku,slaveju ir etc. darbo yra daug tokio o kas dirba nera. visi su diplomais ;] nera kam paprastu darbu dirbt

19

Re: ka merginos mano apie vaikinus dirbancius uzsienije

nu ka padarysi.ne takoj sklad uma.

20

Re: ka merginos mano apie vaikinus dirbancius uzsienije

Arunas, 20 parašė:


indre kazkaip neekonomiskai mastai.dabar kaiptik lietuvai truksta statybininku,slaveju ir etc. darbo yra daug tokio o kas dirba nera. visi su diplomais ;] nera kam paprastu darbu dirbt

taigi kiek yra tokiu kurie slaistosi pakampiais ir dejuoja kad nera darbo....darbo yra tik kad visi, nesvarbu su issilavinimu ar be, direktoriais but nori.....juk cia ne lygis pries gimines ir pan....