21

Re: ka merginos mano apie vaikinus dirbancius uzsienije

Darbas yra darbas,jei jis sezoninis,galima vykst kartu,
o jeigu ne,na laukti...Ko turbut kiekvienam nesinoretu.

22

Re: ka merginos mano apie vaikinus dirbancius uzsienije

mano nuomone tokia: ar cia ar uzsieni ars svarbiausiai, kad jo pinigai nesugadintu ir neiskreiptu mastymo ir pasauleziuros. tada viskas ciki...

o del firminiu" dovaneliu" mano jokio skirtumo ar ta dovanele uz 100 svaru ar uz 5 centus svarbu, kad originalu, bet ne banalu butu

23

Re: ka merginos mano apie vaikinus dirbancius uzsienije

Arunas, 20 parašė:
Kamilė, 16 parašė:

na del vaikinu dirbanciu uzsienyje tai nieko gero negaliu pasakyt...ir ka jau cia kalbet apie firmu zenkliukus ir pan....na,taip gal jie uzsieny uzdirba gerokai daugiau nei lietuvoje,bet nepamirskime,kad jie dirba juodus darbus ir uzsienyje ju atlyginimas tikrai nera labai didelis palygint su tos salies gyventojais, kurie dirba normalu darba....taigi vaikinu dirbanciu uzsienyje nemanau kad lb jau aukstas pragyvenimo lygis ir kad jie jau galetu merginas apiberti firminiais zenkliukais ar kaip jus ten issireisket....o daugiausia isvaziuoja tie kurie nieko nesugebejo lietuvoj pasiekti ar neistojo niekur...man tokie tikrai neimponuoja....geriau jau rinkciausi studijuojanti,protinga vaikina lietuvoje ir visai nesvarbu ar jis turi babkiu,nei dirbanti uzsienyje be jokio issilavinimo....

sutinku.dazniausiai vaziuoja zmones neistoje , 8 klases baige ir t.t.
del ko lietuva ir pagarsejo uzsieny kaip forsu krastas


na jei su tokeis tik susidurusi esi tai gilei uzjauciu... kadangi patikek jei jaunuolis gali atsidaryti savo firma uzsienyje tai nemanau kad jis "bukas" kaip issireiskei. aisku yra visokiu variantu, yra ir kas vaziuoja laimes ieskoti, arba kaska gauti ant lekstutes padeta.

24

Re: ka merginos mano apie vaikinus dirbancius uzsienije

Snieguole, 21 parašė:
Arunas, 20 parašė:
Kamilė, 16 parašė:

na del vaikinu dirbanciu uzsienyje tai nieko gero negaliu pasakyt...ir ka jau cia kalbet apie firmu zenkliukus ir pan....na,taip gal jie uzsieny uzdirba gerokai daugiau nei lietuvoje,bet nepamirskime,kad jie dirba juodus darbus ir uzsienyje ju atlyginimas tikrai nera labai didelis palygint su tos salies gyventojais, kurie dirba normalu darba....taigi vaikinu dirbanciu uzsienyje nemanau kad lb jau aukstas pragyvenimo lygis ir kad jie jau galetu merginas apiberti firminiais zenkliukais ar kaip jus ten issireisket....o daugiausia isvaziuoja tie kurie nieko nesugebejo lietuvoj pasiekti ar neistojo niekur...man tokie tikrai neimponuoja....geriau jau rinkciausi studijuojanti,protinga vaikina lietuvoje ir visai nesvarbu ar jis turi babkiu,nei dirbanti uzsienyje be jokio issilavinimo....

sutinku.dazniausiai vaziuoja zmones neistoje , 8 klases baige ir t.t.
del ko lietuva ir pagarsejo uzsieny kaip forsu krastas


REIKETU ISSKIRTI ATSKIRA GRUPE ZMONIU - TAI STUDENTAI, KURIE VAZIUOJA I UZSIENI VASARAI UZSIDIRBTI STUDIJOMS, arba tie, kurie geba dirbt uzsienyje ir tuo paciu metu studijuoti Lt(kaip as su savo vaikinu) ... jei atvirai, gatveje isgirdus kalbant lietuviskai, stengiuosi begt nuo tu lietuviu kuo toliau, nes zargonas - patyliu, kaip treninguoti pliki kamieciai kalba b... n... kaip axujenai palakem ania???!!! ir pan ... arba, eeeeeeeeeeeeeeeee, pazek i ta stora ryza aire, aliaaaaaaaaa geeeeeeeeeras .... gal ir gerai, akd visi forsai isvaz is Lt?

Nezinau gyvenau lietuvoj kibau i mokslus bendravau su intelegentais atvaziavau cia nes Lietuvoj ner gyveno apsiskutau plikai pradejau bendraut su kito kontingento zmonemis tai cia jau blogai? Kas kad buciau likes Lietuvoj buciau suestas su sh.... Aisku esu dar ne atbrosas, bet nereik kaltint zmoniu pati Lietuva tokius padare wink Kol gyvenau vienoi barikadu pusej nesupratau to bet kaip atsiduriau kitoj viska pilnai suvokiau smile Butu padetis geresne Lietuvoj gal buciau kazka ir pasiekes bet kaip kolegos baige magistraturas dirba uz 1200lt tai cia jau per ziauru wink

25

Re: ka merginos mano apie vaikinus dirbancius uzsienije

... dirba jie tenai, ne durniu volioja tam uzsienyje, ten kapeikos labai sunkiai ateina... vargsta kaip turi buti.....
... gal del to dauguma savaitgaliais orgijas kelia, itampai nuimti...
... kita kategorija taupuoliai.... kurie gatavi sh...da  esti, kad tik lishnos kapeikos neishleistu... bjauriuosi tokiais... ne zmones, ishverstaskuriai.
... shiaip nuo mentaliteto priklauso... yra ir tokiu, kurie niekas budami, save ishaukshtina iki apsivemimo.
... ash cia daugumoje apie blogybes, kurios paveikia tam tikru kategoriju lietuvaicius....
... shiaip savo vaikino, jei buciau jam neabejinga, i uzsieni vieno neishleisciau.... kaip sakoma.... geriau kai ant akiu. Maza ka...

26

Re: ka merginos mano apie vaikinus dirbancius uzsienije

Mindaugas, 26 parašė:

manyciau kad merginas zavi vaikinukai dirbantys uzsienyje, viesviena galvojama kad jie tikrai turi piniguciu ir galetu jas apipilti dovanelem (izimiu firmu zenkliukais)

Nu keistai tu cia...;)manes kaiptik nedomintu vaikinai dirbantys svetur,kas is to? Aisku jai panelia vaikosi pinigeliu,tai uj cia idialus variantas... Bet jai noretum su tokiu vaikinu draugauti,tai abejoju ar tai pavyktu,visdelto atstumas duoda savo...;)

27

Re: ka merginos mano apie vaikinus dirbancius uzsienije

Mindaugas, 26 parašė:

manyciau kad merginas zavi vaikinukai dirbantys uzsienyje, viesviena galvojama kad jie tikrai turi piniguciu ir galetu jas apipilti dovanelem (izimiu firmu zenkliukais)

as taip nemanau,nenoreciau,kad vaikinas kazkur toli dirbtu...ziauriai pasiilgciau...man geriausia dovana butu,jei jis salia...o tie izimiu firmu zenkliukai dar ne viskas...;)

28

Re: ka merginos mano apie vaikinus dirbancius uzsienije

nieko baisaus, kad vaikinukas dirba uzsieni, jei ias tikruju dirba tam kad uzdirbti, o ne pasitusinti smile bet tiesiog kai kurie ju del to labai pasikelia.. ne viena toki sutikau.. viskas priklauso nuo pacio zmogaus, negalima spresti apie visus vienodai.. o paneles, kurios vaikosi pinigu pacios nieko nesugebedamos, visada ir visur vaikysis.. nesvarbu lietuvis uzsieny dirbantis, ar uzsienietis atvaziaves ar dar kas nors..