1

Tema: del rasanciu vaikinu be foto...

na mergaites ar atrasot visada be foto vaikinam? ar teikiat pirmenybe foto apsirupinusiems?

2

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

atrasau visiems, net nenagrineju anketos naujai man parasiusio zmogaus.. bet gal taip yra todel, kad neieskau vaikino.. tiesa, jeigu susibendrauji, tai tada pasiziuri, kas ir kaip, bet pirmiems pasisveikinimams anketos duomenu tikrai nereikia

3

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

man tai visai nerupi vaikinas su fotke ar be...

4

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

priklauso nuo to ka paraso=) jeigu uzmeta kazka tokio "kokia tu sexy" arba dar geriau, paraso angliskai, o i anketa zvilgtelejus - foto nerasta, info trukumas irgi ryskus, tada laiska trinu=) ka gali zinot, gal kox nesveikas, arba kox turkas ar arabas=) o seip tai atrasau visiems, tik kazkaip mieliau bendraut kai matai su kuo bendrauji=) dar jei foto idomios, tai isvis smagu paziurinet=)

5

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

Na, jei jau tiems, kurie yra isimete nuotraukas, tingiu atrasinet, tai ka jau kalbet apie tuos, kurie yra be nuotrauku...:)

6

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

man tai tie be foto nepatinka, nes daznai ir vede buna...

7

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

jo jo .. arba atlepausiai kaip as!

8

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

Aldis, 23 parašė:

jo jo .. arba atlepausiai kaip as!

savikritiskas big_smile

9

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

Na, as ne mergina ir man vaikinai neraso:) Bet noriu irgi pasisakyt:) Jei man paraso mergina be foto, tai prasau, kad atsiustu savo foto kaip nors, dazniausiai, nes kazkaip idomiau bendraut, kai matai zmogu:)

10

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

man nesvarbu dar nebuvo taip kad kam nors neparasiau
su ar be foto koks skirtumas jug ne vaikino cia ieskou o bendrauti noriu wink

11

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

Koks skirtumas kas raso ar su nuotrauka ar be bet man niekas neatraso big_smile

12

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

idomu ka tu ten tokio parasai, kad neatraso, pasidalink, reikia zinoti tokiu atbaidanciu dalykeliu, gali praverst ;] ir dar. merginos, nemeluokit, kad jums nesvarbu ar su nuotrauka pasnekovas ar ne. daznai panu anketose buna prirasyta "be nuotrauku nevarkit" ar kazkas tokiam stiliui. aisku yra kurios ir bendrauja, nesakau kad nera.

13

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

jeigu merga be foto as paziuriu atsakau rimtai nesneku

14

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

Stengiuosi neatsakineti i laiskus be foto.. paprasciausiai mano manymu taip nesazininga-jis tai parase del to, kad pamate kaip as atrodau, o kodel as turiu atrasyt nematydama?

15

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

galima sakyt sutinku su Dovile smile Bet dazniausiai priklauso nuo nuotaikos.

16

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

o jus naglos kaip dviraciai:D :::223

17

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

as tai va atrasau, bet tik viena ar du kartus smile

18

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

o man dzin.savo neįdėjau ir kiti neįdomu.nesąmonių pašnekėt,savo nuomonę pasakyti aš ir be nuotraukos galiu.taip pat ir kitų rašliava ir be nuotraukų sueina.

19

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

indre teisingai:) seskis 10 wink

20

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

aciū aciū, kam tos gėlės:)