21

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

na aisku,kad pirmenybe tiems,kurie su foto,kadangi kodel tureciau atrasineti tiem,kurie neturi foto....poto kai pradedi painiotis ka su kuo rasinejaisi,tai tada pykt dar pradeda............

22

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

Kadangi as idejau savo foto, tai aisku tikiuosi kad man irgi parasys zmoens su foto, bet jei nturi ideje, tai paprasau atsiust, jei jau itarimas kyla bendraujant...
smile))

23

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

Evaldas, 21 parašė:

o jus naglos kaip dviraciai:D :::223

o nuo kada dviraciai nagli? ;D ;D

24

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

justas nuo tada kai as ant ju atsisedau

25

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

to agne smile pyktis praeis big_smile supras jie tave wink svaru tu nepyk smile

26

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

o man atrodo jau ne bedaug liko zmoniu be fotkiu :?

27

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

na gal ir nedaug bet yra......as tai pvz atrasau ir be nuotrauku.....susirasinet juk gali ir be foto,bet vat jei jau nori susitikt tada be foto ne is vietos....

28

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

jo cia tai tu teisingai sakai;)

29

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

pritariu ir as kamilei,nes buvau nusvolus kartu pora del to,kad nuejau nepamacius foto ir zinot ka?-vat ten tai siaubiakai papuole.........:D daugiau nerizikuosiu,bendraut viena o susitikt jau visai kas kita.

30

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

o va man idomu ar kai susitinkat  vaikina(siaubo filmu personaza) ar jam tai pasakot apskritai kada? ar nnutylit?

31

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

arunai as tai pasakau bet graziai sakau kad ne mano skonio wink

32

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

as ir pasakau,o ko cia slepti?aisku yra mandagumas,bet kartais jis dingsta,kai zmogus ant tiek naglai persasi tau i poras,kad eina sau.....

33

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

ainam agne i pasymatyma:D

34

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

niuz man siaubo personazu sutikti kazkaip neteko:D:D nes niekada nejau susitikt nemacius zmogaus..=)

35

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

evaldai,aciu bet ne

36

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

suprask evaldai kazkas negerai su isvaizda big_smile

37

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

vargselis evaldai tokius dalykus private klausk kad niekas nesityciuotu pvz kaip Arunas
wink
big_smile

38

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

as atrasau ir su foto ir be jos...man atrodo daznaiusiai be foto zmones yra labiau atviresni,su jais man labiau patinka bendrauti buna ir issiimciu juk:)

39

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

arunas zinau:Desu baidykle bet man **** veidas kaip ateivio.......... big_smile o ji neina nes as s.airijoje big_smile vat ir viskas:D logihskai ir idomiai ania?:D

40

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

be foto neatrašau:) nebent tikrai kažką originalaus sugalvoja:) bet kad žmonės be foto atviresni tai tikrai pritariu:)