41

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

visiskai teisingai evaldai;):D

42

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

Evelina, 17 parašė:

man nesvarbu dar nebuvo taip kad kam nors neparasiau
su ar be foto koks skirtumas jug ne vaikino cia ieskou o bendrauti noriu wink

na ghal karais kai nematai idomiau bendrauti o kartais buna taip kad susideda ne sawo foto

43

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

as gy protingas:D
o be foto su foto ...... koks skirtumas jums?:D as ir jau mandreju per jus:D be foto niekam !!! wink

44

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

o man vienodai...zinoma su foto mieliau yra nei bendraut su "neaiskiais" zmonemis...bet....
koks skirtumas..

45

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

as tj atrasau visiem bet i tuos be nuotrauku daug vilciu nededu....kai skaiciaciaw kad merga sju bernu (be foto) susirasinejo metus o kai susitiko visai jai nepatiko o tas nusizude del tos mergos... :-(

46

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

Linas, 18 parašė:
Evelina, 17 parašė:

man nesvarbu dar nebuvo taip kad kam nors neparasiau
su ar be foto koks skirtumas jug ne vaikino cia ieskou o bendrauti noriu wink

na ghal karais kai nematai idomiau bendrauti o kartais buna taip kad susideda ne sawo foto

nu nezinau taip kiap cia visi atrodo tai nepasakyciau kad isideda kazkieno foto,
nors esu maciusi pora fotkiu(merginu) kur ne pasakyciau kad tai galetu ji buti bet cia
gal tik as taip galvoju
bet ir kartais kai ne matau veido norisi pamatyti bet neprasau

47

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

uzknisa kai fyzdina kitas foto fydarastai;D

48

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

niu seip visada atrasau... juk ta foto nera taip swarbi... cia nebent merginos gali neatrasyti kaikurios kuriom rupi tik visokie kenai.. kruvos pinigu ir tiuninguotos masinos;P

49

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

Linas, 18 parašė:

Na, as ne mergina ir man vaikinai neraso:) Bet noriu irgi pasisakyt:) Jei man paraso mergina be foto, tai prasau, kad atsiustu savo foto kaip nors, dazniausiai, nes kazkaip idomiau bendraut, kai matai zmogu:)


as manau taip pat:)

50

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

nu jus ir mandri:D foto foto:D ce kazkas rase kad be foto atraso jei kanors originalaus pasako:) o jei su foto tai jauciu parasys SALIUT ir jau atrasysi:D nu krc belenkaip:) supratot tikiuosi:D

51

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

Be foto neatrasau. Ko jie tikisi? Apie ora pakalbet?

52

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

As atrasau i visus laiskus, nesvarbu su foto ar ne, nes vaikino cia neieskau tik taip bendruju, tad man jokio skirtumo.

53

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

Siga, 19 parašė:

Be foto neatrasau. Ko jie tikisi? Apie ora pakalbet?


o ko blogai apie ora, jei zmogus sugeba idomiai apie tai padiskutuoti wink big_smile

54

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

egidijau ji nezino ka paciai reikia atsakyt apie paty ora:D

55

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

As tai neatrsau dazniausiai vaikinams be foto, nes manau nesazininga, jei as su foto tai kodel jis ne

56

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

odeta  o kad tu poati be foto ;D big_smile big_smile big_smile :::223

57

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

Siga, 19 parašė:

Be foto neatrasau. Ko jie tikisi? Apie ora pakalbet?

Tai vaikinai su foto apie ora negales kalbet?! Keistas pasakymas... :V

58

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

koks skirtumas ar su foto ar nea...as pati nededu savo nuotraukos bendravimui tai netrugdo...va kitas dalykas jei zmogus cia antros puses iesko smile

59

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

be foto neatrasau smile nes man patinka matyt su kuom bendrauju smile o cia tenka apsiriboti foto smile

60

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

Vilma, 20 parašė:

be foto neatrasau smile nes man patinka matyt su kuom bendrauju smile o cia tenka apsiriboti foto smile

Labiau patinka su kuo bendrauji nei ka bendrauji?
As kazkaip daugiau demesio skiriu i paty bendravima... Kas is tos nuotraukos jei sneki ar nesusisneki su pasnekovu...
Na, jei tikslas susitikti su pasnekovu ir kazko tiketis daugiau, tada, manau, butina foto o jei cia tik pabendraut, tai kokia nauda is foto?