101

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

na, as ir susirasinejau su zmogum be foto (jau kazkur pasakojau) ir ilga laika, kol ji gyvai pamaciau.. man smagu buvo su juo papliurpt visada.. jo ieskoke nera jau gal pusantru metu :V bet susiskambinam mes, pasnekam big_smile) superinis jis :H todel niekad nzn, kas slypi uz tos anketos kad ir be foto... o foto beja, nevisada tiesa sako :V

102

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

Nevisada atrasau.

103

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

man jei be foto atrodo kad ten iskrypelis... daznai ir pradeda marzmus rasyt..

104

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

o tam dalykui dabar atsirado "siusti byla",labai geras dalykas...niekas nemato,o tu sau gali pamatyti zmogu...

105

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

Kamilė, 25 пишет:

man jei be foto atrodo kad ten iskrypelis... daznai ir pradeda marzmus rasyt..


Tikrai taip,be foto vieni iskrypeliai,ir dar paneliu prievartautojai ir zmogzudziai,bijok tu musu be nuotrauku...!oi mes kokie baisus,net as pats saves pradejau bijoti.
:::044

106

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

niekada neatrasau, arba paprasau isidet foto, pradeda waryt kad dabar negali isidet

107

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

joa joa... pritariu ir kam cia trasineti... wink jau geriau tiem atrasineti kur isideda ne savo fotkes big_smile

108

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

o man kažkaip gal ir rūpi ta foto, bet atrašineju ir tiems, kurie yra be foto, jei tik pirmasis laiškas ne banalus "Labas"... fantazijos reik labiau turėt.. Ir apskritai neatrašinėju ir su foto, kai pradedama taip banaliai.. na nebent nuotaika l. gera pasitaiko ir norisi pabendraut su kuo nors..

109

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

na, as tai dar paziuriu, kas ir toj fotkej slypi << gal paraso tik labas, bet foto idomios tai ir plepi apie beleka big_smile) o kai foto nera ir paraso : labas << tai ka gali.. kaip Aurelija parase: jei gera nuotaika, tai gal ir atrasysi. nors pastaruoju metu lb tingiu atrasineti i tokius

110

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

As tai visad pasiziuriu su kuo bendrauju, visgi idomu kas per zmogus raso smile

111

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

atrasau,nes nieko neieskau,o tiesiog praleidziu laika...

112

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

Martyna, 20 пишет:

O su "nuogom subinėm" irgi savotiškai pabendraut galima... vis dėlto ne akademinė bendruomenė čia renkasi, nereikia norėti per daug

na,o man bendrauti nesinori su tokiais.aisku,vaidinantys labai protingus irgi nieko doro.
visgi nuotrauka yra didelis pliusas.kaip jau kazkuri panele minejo,man taip ir atrodo,kad ten visokie iskrypeliai,nes dazniausiai ir raso nesamones,i kurias neatsakau,o dar  buna lb ikyrus ir siuncia copy-paste laiska visoms panoms is eiles.aisku kaip ir visur yra isimciu.nors ir ne sutuoktini ar gyvenimo drauga renkuosi,bet matyti su kuo bendrauju yra daug maloniau.

113

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

matai kaip... tada reiks kada foto isideti... wink

114

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

atsakau dazniausiai visiems big_smile

115

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

o visgi yra zmogeliuku kurie atraso... dazniausiai visiems.. wink ai dar nesidesiu foto big_smile

116

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

na kaip ten bebutu bet foto yra pranasumas, as netgi cia forume paziuriu wink kas raso, o ka kalbet apie privatus smile ir ne todel kad man svarbiausia isore, o vien del smalsumo ir to pirmojo ispudzio wink

117

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

na,iki siol rasantis nematomas veidas dar nera sudomines...tikrai kad dauguma ju iskrypeliai ir visokie kitokie negerieciai,arba paraso "laba",nu gali is juoko numirti...

118

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

Atrasau, jei sudomina ir nesvarbu ar yra foto ar ne... Juk as cia tam, kad pabendraut... big_smile O jei uzeina noras, fotkiu anketose galiu prisiziuret ir net nebendraves... juk ieskokas leidzia tai daryti... ;D Beja, ir nesvarbu kas raso, vaikinas ar mergina... ;D Taciau daugiau demesio skiriu merginom... ;D

119

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

Tai gabija labai lengva prajuokinti jei tereikia parasyti "laba" big_smile

120

Re: del rasanciu vaikinu be foto...

Evaldas, 22 пишет:

Tai gabija labai lengva prajuokinti jei tereikia parasyti "laba" big_smile

cia tox isterinis juokas vadinamas big_smile zinai,po jo seka kitas etapas.. tam kuris raso neprognozuojama buti salia.. nes gali nebetureti su kuo juoktis big_smile