1

Tema: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

Jusu poziuris i jauna mergina ir salia jos subrendusi vyra?

2

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

nesamone totali bent mano poziuriu.tiek vaikinas kazkoks neaiskus tiek merginai gal yra kokiu psichologiniu sutrikimu kaipo tevo trukumas

3

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

Arunas, 20 parašė:

nesamone totali bent mano poziuriu.tiek vaikinas kazkoks neaiskus tiek merginai gal yra kokiu psichologiniu sutrikimu kaipo tevo trukumas

ne tevo trukumas, o litu trukumas big_smile big_smile big_smile kazi uz ka tos jaunikles i uz save vyresnius dvidesimcia metu ziuri? wink :V

4

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

Egidijus, 24 parašė:
Arunas, 20 parašė:

nesamone totali bent mano poziuriu.tiek vaikinas kazkoks neaiskus tiek merginai gal yra kokiu psichologiniu sutrikimu kaipo tevo trukumas

ne tevo trukumas, o litu trukumas big_smile big_smile big_smile kazi uz ka tos jaunikles i uz save vyresnius dvidesimcia metu ziuri? wink :V


vienos pazystamos mergos motina jaunesne uz teva 20 metu. santykiai idealus tarp vyro ir zmonos bet labai bent jau man primena tevo ir dukros santykius wink
nu zinoma visaip buna.dazniausiai del pinigu ejna seniu karsint big_smile

5

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

vyresniam jaunesne turet geriau...bet tada jo stogas kazskur nuvaziaves...
o mergina..nu ka...bapkes byra ir psio...

6

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

jop seis laikais mergina del pinigeliu padarys viska :?

7

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

visos mes tokios big_smile

8

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

ka ir be pasakysi yra taip kaip yra big_smile niu ne visos tokios pasitaiko ir isimciu big_smile

9

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

aisku pasitaiko...va pwz as  big_smile

10

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

Simona, 17 parašė:

visos mes tokios big_smile



Saulius, 24 parašė:

ka ir be pasakysi yra taip kaip yra big_smile niu ne visos tokios pasitaiko ir isimciu big_smile



Simona, 17 parašė:

aisku pasitaiko...va pwz as  big_smile

tai tu apsispresk. tu kaip visos ar tu ta isimtis o tai labai jau nebeaisku

11

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

arunas>
vistiek manes nesuprasit wink

12

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

aišku, kad visoms reik babkių.o va būdas, kaip pinigučiai ždirbami ir parodo, ko verta mergiotė.nu jei man daba reikėtų su 50 metų vyrų miegot dėl jo piniginės,brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.juk lietuvoj tokių metų tai ne harisonai fordai ar džekai nikolsonai.................................

13

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

fuj...

14

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

o jus nemanot kad gali buti santykiai ne del pinigu? juk yra posakis kad meilei amzius nesvarbus... galima paziuret ir is tos puses kad mergina jauciasi saugesne su juo. zinoma vyrui smagu turet salia jauna ir grazia panele... bet gal tarp ju yra kazkokia dvasine trauka o ne materialinis poreikis?

15

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

julija viskas aisq.speju susiradai koki 40meti ;]
na tu gal isimilejus ir biski akla esi.bet paziurek objektyviai.manai ilgai isdraugausit.po 20 metu jis jau pencininkas o tau tik 40
pamastyk apie tai

16

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

tik jau nepasakok.gal pati 18 būdama rastum bendrą kalbą su 50mečiu vyru?ka po 10 ir dar po 10 metų su juo veiktum?

17

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

Indre, 26 parašė:

tik jau nepasakok.gal pati 18 būdama rastum bendrą kalbą su 50mečiu vyru?ka po 10 ir dar po 10 metų su juo veiktum?


indre nieko tu nesupranti.tarp ju gi dvasinis rysys : ))))))

18

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

aaaaaaa, nu jo, šventas reikalas

19

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

ne apie save kalbu... noriu suprasti drauge...

20

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

tai perduok jai linkėjimus