101

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

Dovilė, 21 parašė:
Anzhelika, 16 parašė:
Dovilė, 21 parašė:

taip ir man is pradziu atrode, bet paskui viskas pasikeicia...mes abu buvom pankai, priklausem tai paciai nevyriausybinei organizacijai, megom keliauti ir dar milijonas dalyku mus vienijo. bet poziuris i tuos dalykus galu gale issiskiria smile


o jeigu pvz du zhmones muzikantai ir jie supranta vienas kita ir siekia vieno tixlo..

pradzia visiems buna tokia smile na linkiu tau butii laiminga su gerokai uz save vyresniu. as to nesugebejau.

hm.. ashiu ;>
o kiek jus laiko buvote kartu?

102

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

Anzhelika, 16 parašė:
Dovilė, 21 parašė:
Anzhelika, 16 parašė:
Dovilė, 21 parašė:

taip ir man is pradziu atrode, bet paskui viskas pasikeicia...mes abu buvom pankai, priklausem tai paciai nevyriausybinei organizacijai, megom keliauti ir dar milijonas dalyku mus vienijo. bet poziuris i tuos dalykus galu gale issiskiria smile


o jeigu pvz du zhmones muzikantai ir jie supranta vienas kita ir siekia vieno tixlo..

pradzia visiems buna tokia smile na linkiu tau butii laiminga su gerokai uz save vyresniu. as to nesugebejau.

hm.. ashiu ;>
o kiek jus laiko buvote kartu?


jau rasiau. siaip apie metus. bet dar mazdaug metus nei dtaugavom nei nedraugavom. nes labai sunkiai skyremes.

103

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

Dovilė, 21 parašė:
Anzhelika, 16 parašė:
Dovilė, 21 parašė:
Anzhelika, 16 parašė:
Dovilė, 21 parašė:

taip ir man is pradziu atrode, bet paskui viskas pasikeicia...mes abu buvom pankai, priklausem tai paciai nevyriausybinei organizacijai, megom keliauti ir dar milijonas dalyku mus vienijo. bet poziuris i tuos dalykus galu gale issiskiria smile


o jeigu pvz du zhmones muzikantai ir jie supranta vienas kita ir siekia vieno tixlo..

pradzia visiems buna tokia smile na linkiu tau butii laiminga su gerokai uz save vyresniu. as to nesugebejau.

hm.. ashiu ;>
o kiek jus laiko buvote kartu?


jau rasiau. siaip apie metus. bet dar mazdaug metus nei dtaugavom nei nedraugavom. nes labai sunkiai skyremes.

mmm... aisku ;>

104

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

jezzz kas chia daros ner tvarkos wink

105

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

vyresnis :::035 bet ne 20 metu :::215

106

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

na 30 smile big_smile

107

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

nu galetum dar paklausti - o 50 metu  kaip?  :::b51

108

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

na ne gal kitaios metais atsakysiu smile big_smile:DD

109

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

jaunesnis tik pramogom... as tik uz viresnius vyrus, jie subrende, zino ko is gyvenimo nori... iki 10 metu skirtumas visai normalu... bet visi jau jie vede, o jai ne tai turbut nenormalus...

110

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

Va cia tai nesamone:) 20metu vyresnis..Ka su tokiu veikt?As nesuprantu nei tokiu merginu,nei tokiu vyru..Ko jiem reikia is jaunu merginu..Karta siule susitikineti 35 metu vyras,turintis vaika beveik mano amziaus..NESAMONE.

111

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

Julija, 18 parašė:

Jusu poziuris i jauna mergina ir salia jos subrendusi vyra?


Viskas cia gerai...

112

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

Agne, 15 parašė:
Julija, 18 parašė:

Jusu poziuris i jauna mergina ir salia jos subrendusi vyra?


Viskas cia gerai...

Kur cia tas geris???? Tau 15 o jam 35...??? ;D Paciai nejuokinga???

113

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

keista, jeigu kaip Sigitas sake, jai 15, o jam 35.. man tai panasiau i vyruko paskutini pasispardyma ir mergaites (nesivercia liezuvis netgi parasyti merginos) begalini naivuma ir vaikiskuma

114

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

O jei merginai 35, o vyrui koki 45? ar 50?

115

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

Egle, 18 parašė:

O jei merginai 35, o vyrui koki 45? ar 50?

Sitoje vietoje, manau nieko baisaus.... juk pati zinai..... Taciau tas variantas, kada mergaitei 15 o vyrui 35, manau nenormalu..... Kaip Tu manai???

116

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

Žinoma, kad nenormalu. Kažkoks vaikų tvirkinimas ;x

117

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

ko jus apsistojot ties tais 15...o jei 30 ir 50?

118

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

Na tai dar yra pakankamai normalu, nes abu žmonės jau yra subrendę. Na man taip atrodo čia...

119

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

Sigitas, 25 parašė:
Agne, 15 parašė:
Julija, 18 parašė:

Jusu poziuris i jauna mergina ir salia jos subrendusi vyra?


Viskas cia gerai...

Kur cia tas geris???? Tau 15 o jam 35...??? ;D Paciai nejuokinga???

Man tai nejuokinga. O tau neatrodo naturalu, kad pas kiekviena yra individuali nuomone?

120

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

Agne, 15 parašė:
Sigitas, 25 parašė:
Agne, 15 parašė:
Julija, 18 parašė:

Jusu poziuris i jauna mergina ir salia jos subrendusi vyra?


Viskas cia gerai...

Kur cia tas geris???? Tau 15 o jam 35...??? ;D Paciai nejuokinga???

Man tai nejuokinga. O tau neatrodo naturalu, kad pas kiekviena yra individuali nuomone?

aigi as pries Tavo nuomone nieko ir neturejau.... tiesiog siuliau pamastyti.... .beja, ka as negerai pasakiau????