121

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

Jei jau skaitai parasyta, manau reiktu suprasti, jog pries rasydama vis delto pamasciau.
Blogo lyg ir nikeo nepasakei, nepaisant to kad savo tekste suteikei man durnes atspalvi.

122

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

as uz, kai man bus 50, turesiu 15 big_smile

123

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

O galima pasižiūrėti iš reprodukcinės pusės. Moters organizmas kada tampa nebetinkamu pastoti? 45-50 metų. O vyras spermijus gamina iki 80-ties. Taigi 30 metų skirtumas dar nėra per daug.

124

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

na 10 metu skirtumas tai pats gazas, nes vyrai kaip vaikai, bet jei 20..... nu tai i senatve  moterikes rizikuoja.........:::044:::044:::044

125

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

jau cia nieko juokingo... gi Klaipedoj visi taip gyvena big_smile

126

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

jei zmogus 19 metu tj nera baisus tie 10-20 metu skirtumas

127

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

nu va koks saunuoliskas poziuris wink

128

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

Eliza, 16 parašė:

jei zmogus 19 metu tj nera baisus tie 10-20 metu skirtumas

Labai nebaisus skirtumas kai kita 19-mecio/metes puse butu jaunesne/is.... ;D

129

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

o kas cia tokio? TU ka nesi mylejesis su 9mete? big_smile pabandyk - patiks ;D ;D

130

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

Auris, 21 parašė:

o kas cia tokio? TU ka nesi mylejesis su 9mete? big_smile pabandyk - patiks ;D ;D

Oi, labai dekui uz pasiulyma, bet jei galima, as susilaikysiu..... ;D

131

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

nei blogi nei geri, cia ju reikalas ir manau abi puses puikiai zino ka daro

132

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

visaij normaleij ziuriu ,jai vaikinas vyresnis, juk suprantama jok vaikinas geriau su auto nei su rieduciais, tiesog daugau pliusu i viresni galima iziureti, ir puikiauseij suprantama, ir trkime neatsisakyciau su kokia ponia padraugauti keleta metu,kuriaij nieko nereiktu o tik manes, ir dar man duotu ,cool:D

133

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

na vaikinas turi buti apie 10metu vyresnis uz mergina, o jau 20gal kiek per daug, bet visko buna tik musu lt. tai keistai atrodo.. paziurekyt i uzsieni, ten tai visai normalu.. ir netutinai turi buti del pinigu...

134

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

kas liecia amziu man asmeniskai jau 10 daugoka, bet 20 isviso.. o kas kitus liecia, tai prasau bi tik i sveikata..

135

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

O mano nuomone tokia, kad jei vaikinas yra gerokai vyresnis, tai mergina su juo buna nebutinai del pinigu. Is patirties galiu pasakyti. Myliu savo drauga, kuris yra penkiolika metu uz mane vyresnis ir ne del jo pinigu, o del to, kad jis yra. Ir mat tie metai neturi jokios reiksmes.

136

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

visiem tik pinigai,jei ta ponia ar ponas butu tik siaip eilinis zmogelis tai nekreiva akim neziuretu niekas..

137

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

Pries 10 metu suzinojau tokia formule kaip pasirinkt partneri. Vyro metus dalinti reikia per puse ir + septynis. pvz.:  28 / 2 + 7=21  Tada gaunasi merginos,moters amzius.  Gaila, bet tikrove tokia kuo vyresnis vyras ,tuo jaunesne moteris. Kaip sakoma:"Zile galvon, velnias uodegon".

138

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

na 20 metu nzn,bet 7-10metu skirtumas manau butu pats tas. noreciau toki drauga turet...:::757

139

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

visai normaliai 10 ar 20m.jei patiktu zmogus..kodel gi ne..

140

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

beje svarbu ne jaunesnis :DDD