141

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

ir as pritariu-svarbu ne jaunesnis.

142

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

Na pazinciu portaluose nesilankau, taciau netycia si tema mane suintrigavo poziuriu ir nusprendziai prisiregistruoti, vien tik,tam, kad issakyciau savo nuomone.
Esme ne metuose, o partneriu poziuryje. Nenuostabu, kad moteris gavusi pasirinkimo teise, riksis vyresni, nei jaunesni [nors negaliu simtu procentu tvirtinti visu moteru ir merginu vardu]. Kodel? todel, kad jaunesnis yra linkes vaidinti ereli, reiksis labiau sexo srityje, nei tas, kuris yra siek tiek brandesnis. O ir salia pastarojo moteris gali jaustis labiau pasitikinti savimi, nes vyresnio amziaus vyrai yra labiau linke rupintis moterimis ir ju galvose tikrai nesisuka pastovios mintys apie naktines seliones. Teisingai, vyresni vyrai ypac jei ju gyvenimas nesusideliojo jaunesniame amziuje, is moters tikesis jos susitupejimo seimai, o ir lovoje jie galbut pasirodys atviresni ir kokybiskesni zaidimu reikalauose, nors velgi negaliu apie tai mastyti simtaprocentaliai uztikrintai,  juk ir 40, 50-meciu pasitaiko sexualiai alkanu smile Ir nesutiksiu su ta mintimi, kad metu skirtumas yra apeliuojamas i finansines paskatas. Yra moteru ir merginu, kuriuos nori jaustis saugios, joms reikalingas demesis, jos tuo paciu metu gali pacios pilnai savimi apsirupinti ir nesti bendra investicija i bendra seimos katila [pabreziu bendra, nes kiek zinau labai retai seimoje yra finansai skaiciuojami bendrai, asmeniskai as, tai laikau dideliu minusu] Tokios moterys gali jausti diskomforta sededamos namuose be kazkokios veiklos ar darbo, nesancsio finansus. Tokios merginos ir moterys, kurioms finansine nepriklausomybe yra ju viena is ju morales sudedamuju daliu. Tarkim as asmeniskai niekada neprasysiu vyro pinigu, jei nera bendru finansu, nes zinosiu, kad jis bet kada blogiausiu gyvenimo periodo metu tai panaudos kaip kontroataka, lenks pirstukus ir pasakos kiek kada ka gavau ir kaip as jam turiu buti skolinga... Manau tai yra zemas lygis. Bet gal neverta labiau gilintis, nes temos emes metu skirtumas smile

143

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

man atrodo nera skirtumo kiek vyresnis vaikinas ar 10 ar 20 o gal ir 30 svarbiausia jausmai ir meile... smile Juk meile ne metais matuojama smile

144

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

kazkaip sian as be nuomones

145

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

Julija, 18 parašė:

o jus nemanot kad gali buti santykiai ne del pinigu? juk yra posakis kad meilei amzius nesvarbus... galima paziuret ir is tos puses kad mergina jauciasi saugesne su juo. zinoma vyrui smagu turet salia jauna ir grazia panele... bet gal tarp ju yra kazkokia dvasine trauka o ne materialinis poreikis?

O as su tavo zodziais sutinku visu 110% ir nevisoms pinigai galvoje tik ir sukasi, nes pinigai uzdirbami, o meile nenuperkama. Ir apie kritiskus vyrukus: kodel kaikurie vyrai susideda ar net tuokiasi su vyresnem uz save moterim? Tai taip iseina, kad ne del meiles, o del pinigu!

146

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

Rita, 20 parašė:
Julija, 18 parašė:

o jus nemanot kad gali buti santykiai ne del pinigu? juk yra posakis kad meilei amzius nesvarbus... galima paziuret ir is tos puses kad mergina jauciasi saugesne su juo. zinoma vyrui smagu turet salia jauna ir grazia panele... bet gal tarp ju yra kazkokia dvasine trauka o ne materialinis poreikis?

O as su tavo zodziais sutinku visu 110% ir nevisoms pinigai galvoje tik ir sukasi, nes pinigai uzdirbami, o meile nenuperkama. Ir apie kritiskus vyrukus: kodel kaikurie vyrai susideda ar net tuokiasi su vyresnem uz save moterim? Tai taip iseina, kad ne del meiles, o del pinigu!


pirma rei isiaiskinti kas ta meile ir ar isvis ji yra siolaikiniame pasaulyje smile

147

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

As asmenishkai zinau du atvejus kai moteris su uzpakaliu daro karjiera ir teka uz 20 metu turtingesnio vyro.  situacija beveik nesiskiria  mazdaug på 10 metu jos kaukia ir sienom lipa joms norisi jauno vyro,  bet negali palikti visu patogumu ir malonumu prabangios mashinos namao ir t.t.  Skandinavija joms nelietuva ir "nugrezti" neisheina.

Jaunesne tai manes paklause ir vos ne per prievarta ygrudau ykalbejau baigti aukshtuasius mokslus ir ygauti sabillia specialybe, kad ik to lako kai jei jo nebereikes, bent ant koju tvirtai stovetu.   

Nors ish esmes tas amzius nelabai jau ir reishkia ka nes net ir su bendraamziumi tapati istorija laukia kiekvienos poros.

Tas anziaus kirtumas daznai yra ir karjeros  padeties skirtumas. Teketi uz jauno neaishku ko jis pasieks tai geriau jau uztikrinta varijanta ciupri uz ragu ta kuris jau padare karjera.

Zinoma kad meile yra ir net galima pasirinkt ka myleti ( azijiecei suveda vaikus kaip veislinius sunis ir veliau jie isimyli ir statistishkai toks pat skyrybu skaicius kaip ir tarp patiems sulipusiu y kruva) .

Vien del to jog zinai kas yra meile medicinishkai ir kiek ilgai ji gyvena statistishkai tai dar nereishkia kad neverta myleti  ir kad tai neegzistuaja ar netikra. Pati meile nuato kaip mes ja be pavadinsime nua to nesikeicia.  skytciau realybes pazinimas jos nekeicia. Du jaunus sveikus sumesk y kruva anksciau ar veliau jie sulips  prades dulkintis  hormonai uzplus ir jie ysimyles. tas faktas jog mes galime pasirinkti ka ysimyleti ir yra priezastis, kodel paneles zavisi pinigingais vyrais ir juas medzioja.

Bet jei vis bus tokie materialistai tai aeityje atsiras labai daug vienishu zmoniu, nes visi labaijau ishrankus.  Wakaiecei kuam jie skiresi nua 3 pasulio gyventoju? turtingesni , geriau ishsilavine turi supratima apie dalykus ir ishrankesni.  Ir kas tik patyvirina mao zodzius turtingose shalyse daugiau venishiu .

148

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

Feliksas, 26 parašė:
Rita, 20 parašė:
Julija, 18 parašė:

o jus nemanot kad gali buti santykiai ne del pinigu? juk yra posakis kad meilei amzius nesvarbus... galima paziuret ir is tos puses kad mergina jauciasi saugesne su juo. zinoma vyrui smagu turet salia jauna ir grazia panele... bet gal tarp ju yra kazkokia dvasine trauka o ne materialinis poreikis?

O as su tavo zodziais sutinku visu 110% ir nevisoms pinigai galvoje tik ir sukasi, nes pinigai uzdirbami, o meile nenuperkama. Ir apie kritiskus vyrukus: kodel kaikurie vyrai susideda ar net tuokiasi su vyresnem uz save moterim? Tai taip iseina, kad ne del meiles, o del pinigu!


pirma rei isiaiskinti kas ta meile ir ar isvis ji yra siolaikiniame pasaulyje smile

kiekvienas meile supranta savotiskai, o meile manau yra, tik reikia surasti sau tinkama antra puse, o pasaulis cia nieko nekaltas, viskas priklauso nuo zmoniu smile

149

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

...turtas, pinigai....o seksas???draugauti aisku idomu su vyresniu uz save 20 metu, jis zavisi merginos jaunyste, bet teketi??? Sakykim, kai merginai bus 35 metai, vyrui - 55m, ir jis jau nelabai benores raiciotis lovyteje, jam tingesis, geriau telika paziures, na o dar po 5 metu?Merginai 40, vyrui 60....nezinau, gal yra pajegiu vyru ir senatveje, bet moteris 40 metu - pati aistringumo virsune, o vyrai tokiu metu....seneliai...skirtumas metu nesijaucia tik jaunysteje, o begant metams jis vis labjau isryskeja...

150

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

nu man patinka vyresni bet tik ne 10m skirtumas ir tikrai,ne del pinigu...:::027

151

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

Man labai patinka 10metų vyresnis... žiauriai traukia ir fiziškai, ir dvasiškai, ir aš jam patinku, bet vat lb bijau mamos ir draugų nuomonės... **** tie stereotipai("ji su juo tik dėl pinigų blabla") viską gadina.. ir esu perdaug nesubrendusi, kad galėčiau nekreipt į juos dėmesio..

152

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

10m tai nieko, 20 jau daugoka

153

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

kai jums pacioms 20, manau, kad 10 metu vis dar daugoka - klausimas, kiek ten tu tikru jausmu, o kiek iliuzijos.. gal geriau paleisk ir pasiieskok artimesnio amziumi vaikino.. per ta laika isbles ir ta trauka smile

154

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

nu visaip buna pvz kol dar jauni tai tas skirtumas lb ryskus,bet veliau to skirtumo  nesijaucia...pvz man patinka vyresni 24-26m smile

155

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

Gal meilei amžius ir nesvarbus, bet tik jau ne dvidešimties metų skirtumas... kur tai matyta :::041

156 (redagavo engelsboy, 20 2011-10-22 12:06)

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

Julija

aciu uz sita tema

Nu zinot krize jusu puse tai 50% jei ne 60% vien i pinigus ziuri ar ten vyresnis 30 metu ar ten jaunesnis 10 metu.

man tiek pasitaike no pasisveikimo iskart ar tu turtingas  klausimas
atsakimas buvo ne nekalbejo daugiau

turiu irgi pora pazistumu moteru 10 metu vyresniu su vaikas ir mano metu net jaunesniu nu ten paprastciausiai apie pinigus nejo pokalbis.

Lietuvoj net tik moteris bet ir vyrai partnerio su pinigais iesko

Vienetai ne i pinigus ziuri bet atrask tarp 3miljonu ar dabar maziau lietuvoj zmone nu vistiek amzinas ieskojimas

157

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

Kodėl daugumai iš karto pirma mintis, jog merginai reikia pinigų. Nesąmonė. Juk yra daugybė tokių atvejų, kai susituokia ar šiaip gyvena kartu didelio amžiaus skirtumo žmonės laimingai ir vargo nemato. Aš pvz. pati kartais atkreipiu dėmesį į vyresnius vyrus gatvėje, nes kai kurie tikrai yra patrauklūs ir jeigu mane užkalbintų aš tikrai nebėgčiau ir nesakyčiau:fe, tu man į tėvus tinki...

158

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

Daug smagiau bendrauti su savo amziaus zmogum(taip ir gyventi)...vel nuo zodelio, kartu drauge ir pasenti.... imti zmogu vyresni su patirtimi, zinoma kad patogu(nes  pas ji yra patirtis, gyvenimo idirbta kazkas..:)

Bet jeigu nori skirtume 20metu ji priziureti kaip senuka... Ir nematyti kaip tevas vaikus kilnoja,begioja su jais, sokineja ir uzsiima su jusu bendrais vaikais...   Patirti begales meiles aistru ir po daug metu,ateiti..  JEigu tai mano viskas sugalvota taves nebaugina.... tas zmogus tuomet yra tavo... wink.

159

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

20 metų jau perdaug...
Iki 10 metų skirtumą galima toleruoti...
Nors man asmeniškai labiausiai patinka 2-3 metais vyresni. Idealus metų skirtumas, mano nuomone big_smile

160

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

priklauso nuo to kiek merginai metu, jei ji katik persirito per pilnametistes slenksti (18-21m) tada aplamai nereiketu jai tiketis susirasti vyresnio, nes tai tikrai maza tikimybe kad ji susiras sau tinkama tokiu metuku budama. nes 30m vyras tikrai nenori priglausti vaiko po sparnu nes jis ir taip turi pakankam rupesciu siais laikais. o labai reta mergina budama 18-20m jau yra savarankiska ir masto taip pat subrendusiai kaip ir 30m vyras. vat jei tarkim moteriai 30m tada as manau jau nereiketu ieskotis labai vyresnio vyro nes, na ar malonu bus po kokiu dar 10-20m sluostiti jam uzpakali smile