21

Re: Mano kelione y Airija

nereiks nei 3 metu grysta daug greiciau is ten i lietuva

22

Re: Mano kelione y Airija

Visi ant lenku taip "vaziuoja" smile Net juokinga darosi... O patys kuo geresni? Vieni kitiem pasiruose gerkles perkasti, kad tik geresni darba gauti ir isitvirtinti... Juokingi zmones...

23

Re: Mano kelione y Airija

sveiki as dabar airijoje mieste su labai daug uzsienieciu tie lietuviai (nevisi) tik geda daro atvaziuoja cia vien geria zudo viens kita narkotikus vartoja ciut ne iki mirties jei zadat atvaziuot i kokia kita sali tai asivezkit smegenis su savim (yra ir geru zmoniu bet mazai):/

24

Re: Mano kelione y Airija

sweiki,as atwaziawau rugp.pabaigoje.atwaroliziavau pas bratki.zinot nesitikejau kad bus taip sunku.uzpuole daugybe sunkumu.pirma negalejau 2men eiti i sule nes kazkokia durna sekretore  kaip mes paskambinom i sule nieko nesakydavo direktoriuj.paskui,paskui mama turejo isvaziuoti delto kad darbo nebeturejo.t.t.bet su laiku viskas susitwarke...ismokau geriau anglu k.ir t.t.jaj ne lietuwei toje mokykloje tai tada nzn.mano sulei dabar 9lietuvei.sep linksma taiwa.pagyvenusi airijoje supratau kaip istikruju sunku...
:-{.bet nieko greit vazuosiu namolio :::150

25

Re: Mano kelione y Airija

Levai pasiilgei isvykdamas, tu jau ne lietuvis

26

Re: Mano kelione y Airija

gal zinot kas nors kuriam mieste geriausiai susirasti normalu darba? gyvenam su draugu dubline, draugas kalba labai gerai, as nelabai, dirbam.. bet jauciu leviausiuose darbuose kokiuose tik imanoma dirbt..ir nepatinka labai judrus dublino gyvenimas.. norim kur ramiau..tai.. kas koki miesta rekomenduotu..?

27

Re: Mano kelione y Airija

Goda uzsirasyk i anglu kalbos kursus skirtus uzsienieciams!!! Jei persikelsi i kita miesta niekas geresnio darbo neduos be kalbos geru ziniu!!!

28

Re: Mano kelione y Airija

ne nu taip taip, jau apie tai galvojau..pradesiu rugseji..bet db iki tol noriu padirbet..(reikia) gal lietuviai kokie padetu smile

29

Re: Mano kelione y Airija

Mano drauge gyvena airijoje, nu atvaziavo kaip ir tu i ten dirbti, bet sake kad jai ten nelabai patinka, o ypac salis visur sutrina ir baisu!!! jinai gyvena Belfast mieste!!! O tavo vaikinas tau nepadeda?

30

Re: Mano kelione y Airija

ne visur sutrina,bent jau dublinas grazus.......,zaliuoja visur zydi.....o Belfaste ne kokiam pievagrybiu fermoj dirbsi??

31

Re: Mano kelione y Airija

jinai ten dirba holiday in viesbutyje ir vienoj parduotuvej pardaveja, tai vat!!! as airijoje nebuvau taip kad nieko negaliu pasakyti, cia mano drauges pasakojimai ir jai dublinas negrazus!!!! o tu pati buvus airijoje kad taip sneki?????

32

Re: Mano kelione y Airija

lenkai pyderai, saudyt juos visus reikia...

33

Re: Mano kelione y Airija

na as jau cia ir 2 metai....  airijoj esu... kaip tadas sake jau ruosias namo nes viskas atsibodo..... as ir taip manau ... bet gryztu i lt ten saibos tirpsta nerealiai..... o o kada pamatai kad lt atlyginimai tokie juokingi tai vel norisi gryzt atgal......

34

Re: Mano kelione y Airija

Vilma, 22 parašė:

jinai ten dirba holiday in viesbutyje ir vienoj parduotuvej pardaveja, tai vat!!! as airijoje nebuvau taip kad nieko negaliu pasakyti, cia mano drauges pasakojimai ir jai dublinas negrazus!!!! o tu pati buvus airijoje kad taip sneki?????


ne,bet vaziuosiu vasara 2sav.atostogu pas savo tevus i dublina..matau kiekviena diena foto man siuncia el pastu ir is aplinkiniu vietoviu

35

Re: Mano kelione y Airija

a man patinka, visai nieko.. tik aisku kaip ir visi - pasiilgstu namu

36

Re: Mano kelione y Airija

oj airijoj man patinka:::420:::445

37

Re: Mano kelione y Airija

atvaziavau i airije ir kita diena ejau i darba nors angilskai tik truputuka mokejau broliukas padejo smile

38

Re: Mano kelione y Airija

as taip pat namo noriu...gaila palikt darba, bendradarbes buvo fainos, menedzere kaip antra mama,,uzsidirbau 5 tukstancius euru, skaitmenini fotoaparata nusipirkau, daug rubu, zadu kompa parsivezt i lietuva nesiojama...
na sakau neblogai..reik stot mokintis, ir vaikino labai pasiilgau...ir lietuvos tevynes nieks negal iskeist, vaikyste prabego draugai laukia...ir zmones kas prota turi tai gyvena normaliai toj lietuvelej.

39

Re: Mano kelione y Airija

remi remi...ir kox tave velnes ten ishneshe? visai jau pabludai...nelabai supratau tu ka ten labai ilgam ishvariai? o airijoj smagu buna jei ishvazhiuoji ne vienas o su draugais....ir tie patys lenkai...kai kurie ju yra labai shilti ir geri zhmones, kai ash buvau padirbeti tai labai gerai sutarem su lenkais...galbut geriausiai nei su airiais nei su latviais...

p.s. Remigijau, visa gyvenima juodadarbiu nebusi...na tiksliau nemanau kad noretum juo buti...

40

Re: Mano kelione y Airija

va, dar noreciau paklausti, kas galetu airijoje padeti pakliuvus i nepavydetina situacija?neteisingai apkaltino ir grasina deportu..krc... gaidziai ta GARDA!!!!!!!!!!